Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czy jest ktoś zainteresowany projekt unijny na razie tylko Warszawa

Poniżej treść emaila z prośba o pomoc, może ktos będzie zainteresowany jednak

  w celu pozyskania osób do programu ”Moje najważniejsze miejsce rodzina” współfinasowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 9.1. Aktywizacja społeczno-zawodowa…”

Szczegóły w załącznikach

 

I.                     Główne wytyczne programu dla ”Moje najważniejsze miejsce rodzina”  :

 

1.       Teren objęty programem to Warszawa i okolice (w.Mazowieckie)

2.       Grupa docelowa : rodzina z minimum trojgiem dzieci ( od 6 roku życia do 26 o ile uczy się  i nie pracuje)

3.       Jedno z rodziców nie może pracować   (być zarejestrowanym/ną w ZUS) tylko opiekować się dziećmi

4.       Drugi rodzic jeśli pracuje nie przystępuje do programu , jeśli nie jest zarejestrowany w ZUS też jest objęty programem

 

W przypadku deklaracji chęci uczestnictwa ww. programie proszę o zapoznanie się , wypełnienie  i podpisanie załączników i jeśli macie Państwo możliwości techniczne zeskanowanie wypełnionych aplikacji.

Jeśli nie to służę pomocą i proszę o kontakt w celu umówienia spotkania.

II.                   Ponadto dodatkowo realizujemy drugi program który jest skierowany do młodzieży 

Wytyczne:

1.       Wiek 18-29 lat

2.       Nieuczący/a się , nie zarejestrowani w Zus ie czyli nie pracujący

3.       Obszar zamieszkania tylko Warszawa

4.       Ilość osób w rodzinie bez znaczenia

 

                Program daje możliwości  zdobycie nowego i zarazem konkurencyjnego na rynku pracy zawodu dla wspomnianej grupy docelowej np. „Tłumacz języka migowego” lub inny zawód.

 

Komentarz

  • Nie wiem, czy coś warte, ale może , ja jestem dość sceptyczna do tych programów, bo nie trafiłam na dobry i skuteczny
  • @mańka kilka lat temu byłem członkiem zespołu, który przyznawał wsparcie z tzw. pilotażowego programu wsparcia migracji powrotnych. Był fajny, bo każdy mógł sam poszukać czego potrzebuje i jeśli tylko sensownie uzasadnił mogliśmy mu sfinansować kurs, staż, egzamin zawodowy itp.
  • Mańska a podaj jakiś adres kontaktowy
  • Jakiś kontakt?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.