FORUMOWY BAZAREK 3

1356754

Komentarz

• @zuzapola idę na priv :)

pozostały zatem:
    1) "Antyporadnik" Mika Dunin - 8 Pln
    2) "Macierzystwo zostajesz mamusią i wszystko się zmienia" Heidi Bratton - 10 Pln

5) "Kazania radiowe 2003-2009" Ks Piotr Pawlukiewicz- 8 Pln

8) "Samo życie" Wanda Półtawska- 8 Pln
    9) "Tosty i posty. Przewodnik dla zniechęconych odchudzaniem" Ewa Awdziejczyk i Jan Bereza OSB- 10 Pln
    10) "Admirał Karola. Jerzego Ciesielskiego droga do świętości" ks Piotr Wróbel- 10 Pln
  • Czekam cierpliwie. Na jesień mam więc teraz taki ciut cieplejszy zimowy by się przydał. Napisz na priv jak coś znajdziesz. Najlepiej zdjęcie lub chociaż opis i jaki koszt. Dzięki za odzew.
  • edytowano wrzesień 2017
    @tymka ja będę puszczać, W Warszawie. Urządza Cię to?
  • @olgal, ja mam do sprzedania użytą może dwa razy prostownice.
    Mam też do sprzedania (100 zł lub do dogadania):
    - maszynę do chleba Tefal
    - sokowirówke Philips.
    Chętnie do odbioru osobistego.
    Do oddania mam maszynę do lodów z Tchibo.

• @Ania_B poproszę 2,5,8. Idę na priv :)
  • mama_asia powiedział(a):
    trencz next
    42/44
    nowy z metkami
    80 + kw

długość około 117 cm
    Sandały Rieker 42
    jeden raz założone, stan idealny
    130 zł
    Kosztowały 197 zł

• @Kerima transport możliwy tylko kozy na oborze mniej mleka, czyli trzeba dłużej poczekać lub w ratach mogę wysłać, telefon masz do mnie? Napisz gdzieś mi ile chcesz a ja napiszę kiedy dam radę zrobić może tak być?
  • @nowa napiszę priv wieczorem.
    @groszek, sokowirówka taka: https://www.komputronik.pl/product/84896/sokowirowka-philips-hr-1858-90.html Praktycznie nieużywana.
  • oddam piecyk gazowy do ogrzewania wody Junkers W 250-1KP, używany 8 lat, zdemontowany z powodu zmiany systemu ogrzewania wody. Sprawny. Ostatnio serwisowany w lutym 2017.
    50 zeta.
  • Da się wysłać ten piecyk ? A i czy da się go podłączyć do gazu z butli? 
  • @nowa, nie wiem, nie mamy kogo.spytać. Może zadzwoń do jakiegoś serwisu i zapytaj podając symbol piecyka. 
    Może ktoś by wziął jadąc w Twoją stronę?
  • Kupię żeberko firmy Wolf 3/4 4/4......
  • Mam do sprzedania 2 sukienki jesienne na długi rękaw rozmiar ok 36 pastelowy zielony i niebieska, w składzie min. bawełna, wełna angora kaszmir, cienkie ale jednocześnie ciepłe 30 zł za sztuke
  • @Monica podeslesz zdjęcia? :)
  • moja tata chce sprzedać auto. Pisze z pamięci wiec mam nadzieje ze no ic nie mylę. Ford mondeo, rocznik 2004
    przebieg ponad 300000. Bardzo bogate wyposażenie typu podgrzewane fotele, dvd i inne bajery. Benzyna. Bardzo zadbany, wszystko co było do robienia było robione na bieżąco. Kolor srebny. Stoi w trójmieście. Cena 7500.

• Ford mondeo combi
  • @Monica moge tez zdjecia sukienek?

@mamlu i @Felicyta  mogłybyscie podesłać numer tel. Wysłałbym mmsem
  • nieruchomości wysłać :)
  • OK, wyslalam!
  • Zrobiłam porządki w szafce kuchennej.
    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/F25p/
    Forum ma pierwszeństwo!
  • @balum ten nóż elektryczny mogą obsługiwać nastolatki? jak tak to poproszę 
    krajalnicę proszę i te klipsy do włosów 
  • a i czekam na cd.
  • @Tusia chyba nie będę miała jak podłączyć tego podgrzewacza ani jak zabrać ,przepraszam 
    Nóż łatwy w obsłudze. Przy krojeniu trzymasz przycisk. Nastolatek da radę, przy zachowaniu normalnych zasad BHP... ;)  Bierzesz?
    Podziękowali 1nowa
  • tak

Podziękowali 1balum

• Sukienka Reserved rozm. 36 (raczej 38). Elegancka, piękny, nasycony kolor. Ma kieszenie, jest z grubszego materiału, taka na teraz. 30zł
  • @gabriela a jakiej długości jest ta sukienka? I w biuście jaka szeroka?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.