FORUMOWY BAZAREK 3

1356754

Komentarz

• Nie no tam dziewczyny pierwszeństwo i te sprawy nie mam jakiegoś parcie że w neo.  Tylko z tej uprzejmości żeby nie było że nikt nie weźmie :-) skoro takie zainteresowanie
  • Kto tu sprzedaje miody?
    mozna kupić mleczko pszczele? 
  • @MAFJa - Ty się umów z @Cart&Pud na telefon, niech ona tej gitary posłucha. Jak jej się spodoba, to niech bierze, bo ze mną to jest interes palcem na wodzie pisany, niestety :(
  • @Bambidu - długość wewnętrzna nogawki 80cm, w pasie 82cm, udo z 10cm od pachwiny mierzone 26cm
  • @hipolit my mamy tylko miodzik :)
    Podziękowali 1hipolit
  • hipolit powiedział(a):
    Kto tu sprzedaje miody?
    mozna kupić mleczko pszczele? 
    Ja szukam miodu z pewnego źródła,bo u nas już wyprzedali gospodarze,ale nikt się nie odezwał póki co.
    Podziękowali 1hipolit
  • Znajomy ma firmę "Wsiowe przysmaki", na fejsie jest. Ma dobry miód. Może i inne produkty pszczele.
    Podziękowali 2olgal hipolit
  • Mam zaprzyjaźnionego pszczelarza. Uczciwy do bólu i miód to jest u niego produkt uboczny, zajmuje się bardziej warsztatami dla dzieci. Polecam z czystym sumieniem.

http://www.slezanskiemiody.pl/

Podziękowali 2olgal hipolit
  • Mam do sprzedania książki, po 5zł za sztukę +kw:
    "200 eko sposobów na zdrowy ogród" Zbigniewa Przybylaka
    "Rodzinny poradnik prawny" Elżbiety Banasiak
    "Jak działa giełda. Poradnik inwestowania na rynku polskim i zagranicznym dla początkujących"
    "Pułapki small biznesu. 133 mity, które niszczą Twoją firmę"

• @Bridget - co z rezerwacją. ?
  • Gitara spowrotem do sprzedania... @katarzyna niech szwagier zachodzi jak bedzie
  • @Aniuszka
     Jestem chętna na eko ogród :)
  • Ok. To podeślij dane do wysyłki na prv.
  • MAFJa powiedział(a):
    Gitara spowrotem do sprzedania... @katarzyna niech szwagier zachodzi jak bedzie
    Ale, że @Cart&Pud rezygnuje?
  • Tak już mają inno
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna, wracasz na pozycję lidera :)
     Niestety, nie wiedziałam, że mąż już coś upatrzył i przesłuchał na żywo. 
    Muszę odpuścić, przepraszam za zamieszanie... 
    Podziękowali 2Katarzyna MAFJa
  • @jukaa dzięki, ale za krótkie. Wygląda, że to raczej 32/32, cokolwiek by nie pisali.
    Podziękowali 1jukaa
  • Przyjmę z wdzięcznością albo z wdzięcznością odkupię:
    bluzy medyczne w rozm.38
    jakikolwiek stetoskop w sensie, że moze być też weterynaryjny albo pediatryczny
    mały, przenośny piekarnik albo dwa nawet
  • Bluzy nie mam, ale mogę fartuch-sukienkę oddać.
    Coś takiego:

Dołożyć Ci do waranów?
  • Podepne się BARDZO POTRZEBY jest mi fartuch lekarski/aptekarski dla syna rozmiar XL na jednen dzień 29 nr miesiąc
  • Ten mój się nie nada - po pierwsze za mały, po drugie, damski bardzo ewidentnie.
  • edytowano listopad 2017
    nowa powiedział(a):
    Podepne się BARDZO POTRZEBY jest mi fartuch lekarski/aptekarski dla syna rozmiar XL na jednen dzień 29 nr miesiąc
    Aa mam od Tymki, a później dostałam śliczne fartuchy od madzig i ten największy od tymki leży. Postaram się jutro wysłać.Pisz mi na priv co jeszcze ciuchowo potrzebujesz dla dziewczyn to dołożę bo nigdy nie zbiorę się na zdjęcia.

@Katarzyna mamy super fartuszki z forum ale jak ma ci leżeć to przyjmiemy ale jak ma się komuś innemu nadać to nie. Córka będzie jeszcze długoo używać.

Bluzy wymyślił sobie jeden wykładowca, echhh.
    Podziękowali 2nowa tymka
  • @Elunia - jak Ci nie potrzebny, to nie będę Cię zagracać. Bluzą  jedynie pożyczyć, bo mam do niej sentyment wielki, jak się zobowiążesz, że mi odeślesz, gdy córka nie będzie potrzebowała, to mogę Ci wysłać.
  • @MAFJa - daj mi numer konta i ślij tę gitarę. Szwagier powiedział, że jakby się mojemu mężowi nie spodobała, to on ode mnie odkupi, bo wierzy w Twoje nauczycielskie ucho - jak piszesz, że ładnie brzmi, to on ufa, że ładnie. Słać na priv adres?
  • Nie, dzięki serdeczne, na pewno jakoś by zniszczyła, poszukam dalej a jak nie to na all widziałam jakieś używki w dobrych cenach. Ale to w przyszłym m-cu.
  • edytowano listopad 2017
    O matko nie wiem jak udźwignąć taka odpowiedzialność. @katarzyna.. Nauczycielskie ucho.. Nieczynne od półtora roku :-) teraz mój mąż powinien powiedzieć że nie chce sprzedać... :-) 
  • No, nie powinien! Jak nie będzie chciał sprzedać, to mi nie sprzedasz...
  • Mam kilka przedmiotów oryginalnie opakowanych (podwójny albo nietrafiony prezent) - może ktoś będzie zainteresowany przed nadchodzącym Bożym Narodzeniem :):

1) Magda Anioł płyta CD dwupak ("Kiedy dusza śpiewa" i "Ani oko ani ucho")- 15 Pln
    2) Audiobook  "Cafe pod Minogą" Wiech czyta Z. Buczkowski- 10 Pln
    3) Audiobook  "Zero do kółka" Wiech czyta Z. Buczkowski- 10 Pln
    4) Audiobook "Z mocy bezprawia" Wojciech Sumliński czyta Jerzy Zelnik- 10 Pln
    5) Film DVD "Powstanie Warszawskie" (film stworzony z oryginalnych filmów z Powstania)- 15 Pln
    6) "Biblia i Modlitwy małego dziecka" wydawnictwo WAM (komplet dwóch książeczek dla dzieci, twarde okładki i cienkie strony)- 20 Pln
    7) Pamiętnik - w formie zeszytu B5 z twardą okładką, zamkiem na kluczyk, 192 strony w linie, 10 Pln
    8) Zestaw do zrobienia odcisku stópek Maluszka w glinie niebieski(Smiki)- 10 Pln

W razie potrzeby podeślę zdjęcia SMSem :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.