FORUMOWY BAZAREK 3

13468954

Komentarz

• @Ursa to nie. Dzięki. 
    Szukam czarnego   na harcerkę, jak w poście wyżej 
  • @Bambidu , spodnie na chudego, zdjęć nie potrafię wstawiać, wolę mms na telefon.
  • @kika0 z radością bym. nie wzięła te pierwsze buty 40tka proooosz jeśli owlne
    Podziękowali 1kika0
  • @Agnicha wolne. A czy nadal chcesz te buty 28 dla syna, bo nie napisałaś mi adresu i nie wiem czy nadal jesteś zainteresowana a jest jeszcze jedna chętna.
  • edytowano listopad 2017

10 części z dwunastu "Pana Samochodzika" brakuje 3 i 10.

Pierwsze dwie z 1988 roku reszta z lat '90.
    Za całość 50 zł +kw
  • @aneta77 poproszę drugą książkę - "Radość ciała"
  • @Ursa priv poszedł.
  • @kitek ok, podaj adres na priv

• Kombinezon niebieski. Na metce rozmiar 74. Nowy. Nie był noszony tylko wyprany. - 15 zł +kw

Kombinezon różowy z rękawiczkami na sznurku. Na środku dziurka (z klapką na rzepę) przez którą można przełożyć pas w foteliku. Na metce rozmiar 68. Nowy. Nie był noszony tylko wyprany. 30zł +kw

Jest też możliwość odbioru w okolicach Olsztyna lub w trójmieście. Mogę wysłać więcej zdjęć na tel. 

@aneta77 przepraszam, jednak nie,
  • @aneta77 czy książki jeszcze wolne ?
    @kiwi tak oprócz "Radość ciała", @kitek ją chciała chyba
    Podziękowali 1kiwi
  • Mam do sprzedania karuzele niemowlęce
    Nowa canpol z kaczuszkami pluszowy i nakrecana. 50 zl. 
    I także w oryginalnym pudełku lekko używana że znikomymi  śladami użytkowania z jakimiś tam pluszowymi motylkami i slimaczkami nakrecana. 35zl.

• bransoletka z ceramicznych zielonych korali i koralików noc kairu
    25 zł

• mała dziesiątka różańca, srebrny krzyżyk
    15 zł

• Książki 1 i 3 poszły w świat
  • upnę- mam do sprzedania NOWE, w oryginalnych opakowaniach:

4) Audiobook "Z mocy bezprawia" Wojciech Sumliński czyta Jerzy Zelnik- 10 Pln
    5) Film DVD "Powstanie Warszawskie" (film stworzony z oryginalnych filmów z Powstania)- 15 Pln
    6) "Biblia i Modlitwy małego dziecka" wydawnictwo WAM (komplet dwóch książeczek dla dzieci, twarde okładki i cienkie strony)- 20 Pln
    8) Zestaw do zrobienia odcisku stópek Maluszka w glinie niebieski(Smiki)- 10 Pln
    Wielka wyprzedaż książek! (brakowało półek na nowe... ;) ) Wszystkie w stanie idealnym , nadajacym się na prezent. Decyduje kolejnośc zgłoszeń ;) Koszty wysyłki po stronie kupującego ;P

1, Zdradzona. Ucieczka z Iraku- L.Ali, R.Shears, na faktach, 5 zł;
    2. Zona Mormona. Druga z 10 zon, matka 13-ga dzieci. I. Spencer, opis codziennego życia z punktu widzenia jednej z żon, 10 zł.
    3. Zakopane odkopane, Młynarska i Sabała-Zielińska, lekko, dowcipnie o Zakopanem, 20zł;
    4. Zakopane, nie ma przebacz, autorstwa j.w, wielowymiarowy opis stolicy gór i natury góralskiej), 20 zł;
    5. I nigdy nie chodziłęm do szkoły, A. Stern, 15 zł;
    6. Małzeństwo po szwedzku. K Ylva Johansson,  na faktach, o Polce, która w epoce socjalizmu , wychodzi za korespondencyjnie poznanego Szweda, 10 zł
    7. Bez rąk, bez nóg, bez ograniczen, Nick Vujicic, 15 zł;
    8. Jesień sredniowiecza. J. Huzinga (wnikliwa analiza XIV i XV w. we wszystkich aspektac zycia), 20 zł;
    9. Hanka Bielicka. Umarłam ze smiechu. Z. korpolewski, wspomnienia, anegdoty, niepublikowane monologi, 20 zł;
    10. Pokój, E. Donoghe (na faktach, uprowadzona i uwieziona w młodosci, wychowuje dziecko w zamknieciu i stwarza mu świat), ksiązka o niebo lepsza od filmu, 15zł;

11, Prowansja od A do Z, P. Mayle (zabawny opis Prowansji i tubylczego zycia), 10 zł
    12. Rok w Prowansji, autor j. w (cudzoziemien na wsi), 5zł
    13, Zawsze Prowansja, j.w, (zabawny opis zycia wiejskiego), 5 zl
    14. Hildegarda z Bingen, Cztery pory roku, O. Betz, (przewodnik "refleksyjny")10 zł;
    15. Jestem tu od wieków, M. Venezia, saga o skompliowanych relacjach międzyludzkich, zyciowych wyborach i zbiegach okoliczności), 10 zł
    16. Tysiąc darów, A. Voskamp, 15 zł
    17. Błogosławieństwo ma moc, czyli o sile Twojego słowa. 55 błogosławieństw na rózne okazje O. A Szustak OP, nowa z miejscem na dedykację, 10 zł;
    18.Wieza Sokołów. E Fosnes Hansen, obraz dojrzewania w klimaciewypraw krzyzowych, klimaty skandynawskie, 5 zł
    19. Minimalizm po polsku, czyli jak uczynic zycie prostszym. A. Mularczyk-Meyer, 15zł
    20. Modlimy sie z dziećmi, J. Muller, refleksje i propozycje modlitw, 5zł
  • 20 poproszę i czekam może będzie cd
    21.Bronię Papieża, A Frossard, polemika z krytykami Veritatis splendor, 2zł
    22. Jak zyć w małym mieszkaniu, H. Robinson, KRG, Brown, humor angielski 5 zł
    23. Grupa bawi sie i pracuje, zbiór grupowych gier i ćw. psychologicznych, 5 zł
    24. Bóg i ludzkie pytania, A. Frossard, (pyt. i odp.) 5 zł
    25. Poszukiwaczka, A.E. Dayton, pierwszy tom sagi w klimatach fantastycznych, gruba, 10 zł
    26. Mam prawo. G. Kasdepke, o prawach dziecka, twarda okładka, 5 zł
    27. Rymowana gimnastyka dla smyka. trzech autorek, zabawne, rytmiczne wierszyki do ćw. ruchowych dla dzieci. Z elementami logopedycznymi. Na razie bez płyty...szukam. Tam było to samo, co w ksiązce- ale dzieci zdecydowanie wolą zabawe z rodzicem niz z odtwarzaczem..... ;), 10 zł
    28. Kołysała mama smoka, J. Papuzińska, z płytą, 10 zł
    29. Cukrowa mafia, dr. H.K. Grimm, o cukrowym lobby, 15 zł;
    30. Sugar blues. Zniewoleni przez cukier. W. Dufty, o tym, jak nas wkręcono i jak sie uwolnić ;) 20 zł
  • czy 23 nada się dla zastępowej?
    31. Gry i zabawy...-kiedy dziecko jest chore
                               -w domu
                               -w podrózy
         3 tomiki zabaw dla dzieci i rodziny, komplet, 10 zł
    32. Zabawy gazetami, I. Flemming, zabawy komunikacyjne dla dzieci i młodziezy, 5 zł

33. Pożoga, Kossak-Szczucka, 5zł ( stan dobry)
    34. Psychologia jak religia, religia jak psychologia, A. Wasiukiewicz, o manipulacjach w psychologii i kosciele, 10 zł
    35. Gdybym była aniołem, Urszula Sipińska (pamietnik, zapiski), 5zł
    36. Bezwstydna moda, która zabija młodych i ich marzenia. S. Sokołowski, 2017r, dla mł, rodziców i wychowawców. ( o sppdniach , tatuazach i innych zagrozeniach ;) ), 20 zł, "cegła"
    37. Urszula Dudziak. Wyspiewam Wam wszystko. Wspomnienia z dowcipem i pogoda ducha), prezentowe wydanie, 20 zł
    38.Mój brat niedżwiedż, Disney, twarda okładka, A4, 5 zł
    39. Mapy turystyczne, nowe, laminowane: Mazury -cz. pólnocna (2 szt.) i cz, południowa (1 szt.), 2017, za koszty wysyłki

Tyle na razie.
  • @Skatarzyna , jak najbardziej. Proste zabawy z konspektem i bez nakładów finansowych ;)
    12,35,37,17
    poproszę
    poproszę o konto na priv

ale przeleję dopiero w czwartek, jeśli mogę ?
    Podziękowali 1balum
  • 31 ,32 p
    Podziękowali 1balum
  • @Karolinka , adres na priv proszę :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.