Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

13468912

Komentarz

  • edytowano listopad 2020
    Kurcze, nie potrafię zdjęć wkleić. Znalazłam ten model na olx. Mój jest granatowy - w środku ma misia beżowego. Bardzo ładny. Mięciutki. Czy śliski- nie mam pojęcia. Ortalion - więc pewnie jakoś śliski. Nigdy się nie zastanawiałam, bo mi się nie ślizgał:) Rozmiar 68 (6-9 miesięcy) Mój sierpniowy Józio, który ważył ponad 5100 na starcie, przechodził w nim całą zimę.  Bardzo lubiłam ten kombinezon.

    https://www.olx.pl/oferta/kombinezon-r74-benetton-baby-CID88-IDCm5Sd.html#9126d7746c

    A te płaszczyki czerwone to ten model. Muszę zerknąć w wolnym czasie do metek, żeby dokładnie  rozmiar spisać. W mniejsym chodzi teraz Maria, ale już się z trudem mieści.  One są ślicznie wykrojone - bardzo zgrabną figurę robią. I są leciutkie, nie pancerne.
    https://www.olx.pl/oferta/plaszczyk-benetton-rozm-m-puchowy-CID88-IDCfAOH.html#74bca0374f

    Gdzies tam powinnam mieć jeszcze mój taki sam granatowy - rozmiar s. Jakby co też do wzięcia.
    I jeszcze czarny puchowy płaszczyk benetton z kapturem, damski - też rozmiar s.

    A tutaj model chłopięcej. 
    https://www.olx.pl/oferta/kurtka-puchowa-benetton-roz-90-CID88-IDxKrwB.html#a10b1f3696

    Muszę się szybko pozbyć rzeczy:)
  • @Monira płaszczyk 5-6 może ja,na dużą 4 latkę?
    Jakie ma wymiary dokładnie?
  • Jutro sprawdzę, dobrze? Muszę zanurkować. Może być za duży.  Mam na stanie ponad 4-latkę i by się w nim utopiła.
  • Monira powiedział(a):
    Jutro sprawdzę, dobrze? Muszę zanurkować. Może być za duży.  Mam na stanie ponad 4-latkę i by się w nim utopiła.
    Ok,to nie szukaj póki co. Chyba że ktoś inny zechce.
  • edytowano listopad 2020
    @Monira, ja bym chętnie te damskie s-ki zobaczyła gdybyś  się na nie natknęła. 
  • Ok, zanurkuję jutro.
  • Jesli szukacie ksiazek religijnych i nie tylko
    Polecam nasz fundacyjny Antykwariat.
    Kupując ksiazki u nas, tym samym  wspieracie osoby uzaleznione i bezdomne


    Podziękowali 2Basja Bridget
  • @Daga dzięki za link! Właśnie zamówiłam coś, czego nie udało mi się nigdzie wcześniej kupić
    Podziękowali 1Daga
  • @palusia ciesze się :)
    Mamy dużo perełek w dobrych cenach
    Duzo ksiazek jeszcze nie wprowadzonych
    Ale chłopaki (podopieczni )  b sie starają i jest to dla nich też miejsce pracy
    Zatem dużo dobra !
  • i ja coś znalazłam i zamówiłam  :)
  • @Agnieszka82 kurtki na S nie chcesz od jukii?
  • https://www.olx.pl/oferta/nowa-koszulka-ratownika-wopr-CID87-IDEoaI0.html

    Koleżanka sprzedaje różne rzeczy, uczciwa i szczera osoba
  • Kupię szpital PlayMobile może ktoś ma i pomoże spełnić marzenie mojej śedniej córki :)
  • edytowano listopad 2020
    Ja też zapytam- auto barbie przynajmniej 4osobowe? Mata do tańczenia? Strój hermiony (ew.harrego glownie szata i krawar/ szalik byłby potrzebny we. Sweterek) ,lego jakieś (friends?) Klipsy do uszu? Klocki drewniane magnetyczne? Mata fajna edukacyjna dla malucha najlepiej rainforest?
  • @jukaa a te spodnie męskie to jaki rozmiar?

  • Zdecydowanie odkupię komiks paragrafowy "Rycerze" - część 1!

  • @uJa na olx jest tego trochę, i mniejsze i większe zestawy
  • Oddam za koszty wysyłki łóżeczko dla lalki. Łóżeczko jest używane i wygląda na takie. Wymiary 29x52 cm, w komplecie pościel :) Do wyboru paczkomat albo odbiór osobisty w Warszawie.



  • Dudus powiedział(a):

    Zdecydowanie odkupię komiks paragrafowy "Rycerze" - część 1!

    Zapytam syna bi u nas to nie zadzialo
    Podziękowali 1Dudus
  • @Daan, mogę na chwilę rezerwować? nie ma moich w domu i nie mam jak dopytać, czy chcą. 
  • @Rien pewnie :)
    Podziękowali 1Rien
  • @Dudus syn chętnie odda z tym ze ma okładkę jakby ktoś ja igła porysowal
    Podziękowali 1Dudus
  • Mój tata sprzeda czarną skodę Octavię. Więcej szczegółów mA mi podesłać.  Może ktoś akurat szuka. 
  • edytowano listopad 2020

    Moje wszystkie dzieci już wyczytały to pora poszukać nowych nałogowych czytaczy i zrobić miejsce na biblioteczkach dla nowości.

    Na razie tyle bo na więcej chwilowo czas nie pozwala by przejrzeć i opisać a jest tego kilka biblioteczek. Serii raczej nie chcę rozdzielać.


    Alicja Stelmaszyk  KRONIKI ARCHEO -  stan bdb,   -150zł+KW

    1. Tajemnica klejnotu Nefertiti
    2. Skarb Atlantów
    3. Sekret Wielkiego Mistrza
    4. Klątwa złotego smoka
    5. Zagadka diamentowej doliny
    6. Zaginiony klucz do Asgardu
    7. Przepowiednia Synów Słońca
    8. Szyfr Jazona
    9. Komnata szeptów

     

     

    John Flanagan seria Drużyna  stan db, noszą ślady użytkowania głównie na okładkach, 30 zł+KW

    1. Wyrzutki
    2. Najeźdźcy
    3. Pościg

     

     

    seria „Felix, Net i Nika” Rafała Kosika 150 zł+kw

    większość stan db, jednak cześć ma sterane pobytem w obozowym plecaku okładki, podklejone taśmą ale zaznaczam. A i w pierwszej części co jest lekturą  w kl. VI są jeszcze podkreślenia.

    1. Gang Niewidzialnych Ludzi
    2. Teoretycznie Możliwa katastrofa
    3. Pałac Snów (okładka)
    4. Pułapka Nieśmiertelności
    5. Orbitralny Spisek
    6. Orbitralny Spisek2
    7. Trzecia Kuzynka (okładka)
    8. Bunt Maszyn
    9. Świat Zero
    10. Świat Zero 2 (okład
    11. Klątwa domu McKillianówka)
    12. Sekret Czerwonej Hańczy (okładka)

     

    • Marcin Szczygielski „Arka Czasu” stan dbd,   10zł +KW
    • Andrzej Maleszka  z serii Magiczne drzewo    -  „Berło”,  stan bdb , 10+KW
    • R.L. Stevenson   „Wyspa Skarbów” , stan bdb,10+kw
    • Joanna Olech „Dynastia Niziołków”, 10 zł+KW

     

     

     

  • Ja szukam, nie dla siebie, Zwiadowcow wszystkie części oprócz 1 i 5
  • @zapominajka dziękuję  <3 Proszę o czas do czwartku, bo już dwie osoby obiecały sprawdzić  (oficjalnie jest) w Toruniu i Nowym Sączu. Jak się jutro nie uda nowego kupić to poproszę.
  • Zwiadowcy pojechali już do innych czytelników po zeszłorocznych porządkach.
  • Nie znoszę zakupów przez internet!
    Mam do sprzedania komplet Freya Beau Lollipop 30H, 65H.  Z majtkami.  Bardzo fajny i dziewczęcy - jak to Freya, ale przestrzelilam z miseczkami (trochę mniej ostatnio karmię). Całość za 90 zł.

  • Chętnie odkupię "Anioła Stróża" - czasopismo z 2019 i 2020 roku. Koniecznie z płytami.
  • @joachm1, wzięłabym "Berło".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.