Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaka pralka lodowka zmywarka ;)

1192022242528

Komentarz

  • Bea powiedział(a):
    bralem pod uwage siemensa z bajerami ale wybralem liebherr bez bajerow(ledy,puleczki) tylko wieksza(338l), cichsza(40db) i zuzywajaca o polowe mniej energii(167kWh)haha no i o polowe drozsza
    Podziękowali 1NC500
  • Czy lodówka po transporcie musi stać 24h? W instrukcji nic takiego nie znalazłam.
  • edytowano kwiecień 2018
    Hope powiedział(a):
    Czy lodówka po transporcie musi stać 24h? (...)
    Chyba benzyna lotnicza (pentan) ma spłynąć na dół z chłodnicy do sprężarki(?).
    Podziękowali 1Hope
  • @Hope ;
    Kupiłaś?
    Pochwal się!
  • Nie ma czym ;) kupiliśmy najtańszą tylko z systemem no frost, bo mi się od szronu jedzenie niszczyło, no i żeby miała więcej niż 180 cm.
    Podziękowali 1NC500
  • Poleci ktoś tanią w eksploatacji i cenie drukarkę/kopiarkę/scaner?

  • edytowano maj 2018
    mamaw powiedział(a):
    Poleci ktoś tanią w eksploatacji i cenie drukarkę/kopiarkę/scaner?

    Dawno gdzieś czytałem że Xerox niekiedy daje swoje logo Samsungowi.
    My kupiliśmy na eBay'u new other. Ale to zwykła tania drukarka. Działa do dziś (Xerox).
    Podziękowali 1mamaw
  • Przymierzamy się do zmiany zmywarki. Użytkujemy - uwaga! - 24-letniego Electroluxa, który nadal działa dobrze, tzn. myje dobrze, tylko potwornie hałasuje, no i parametry zużycia prądu i wody też ma kiepskie.
    Podstawowy dylemat, jaki teraz mamy, to panel - kupować z panelem na wierzchu, czy z tym schowanym? Jakie się plusy i minusy obu rozwiązań? Macie jakieś przemyślenia w tym temacie?
  • Schowane, lubię wszystko mieć schowane.  :D
    Podziękowali 1aghi
  • Malgorzata powiedział(a):
    @OlaOdPawla  każda lodówka wydaje chyba  jakieś dźwięki skoro jest non Frost i nie trzeba rozmrażać  to musi sama to jakoś zrobić  ;) ;) ,) 
    Tak ma mój rozum blondynki 
    Ale ja nigdy nie zwróciłam uwagi na żadne dźwięki z niej 
    Może jakieś wydaje ale po cichu  ;) 
    Tylko tak dodaję pół roku później, że nasza wydaje dźwięki, strzela naprawdę głośno (ale u mnie w ogóle jest pogłos w domu), chyba bym oszalała jakbym miała to w nocy słyszeć
  • czy ktoś z Was wielodzietnych ma zmywarkę 45cm? Jeśli tak, to jak często ją włączacie przy takim codziennym użytkowaniu? Kuchnia nie jest moim żywiołem, więc zasadniczo nie robię posiłków w niewiadomo ilu dań. Zastanawiam się nad taką na 10 kompletów, ale nie wiem czy to się sprawdzi w praktyce. U nas jest 7 osób.
  • U nas 5, zmywarka 45 idzie raz lub dwa razy. Gotuje raczej szybkie i proste dania.
  • Też 45 u nas w tygodniu jest nas 4 to raz dziennie na weekendach 6 i wtedy raczej 2 razy
  • hm, czyli wychodzi, że raczej nie ma sensu 45 przy 7 osobach
  • Nie wiem jak by było przy większej liczbie domowników, ale na razie nawet tak wolę. Potrzebowałabym więcej naczyń na wymianę przy większej, a to i na zmywarkę więcej miejsca i w szafkach na naczynia.
  • No właśnie temat ilości naczyń przy zmywarce też muszę zgłębić :) Czy to jest tak, że mając zmywarkę mam dajmy na to 3 komplety, czy jakoś inaczej to rozwiązujecie? Przepraszam za pytania, ale jestem zielona w temacie zmywarek.
  • Nie no, nie żartuj nawet z tą 45! 
    Może jak ktoś ręcznie zmywa wszystkie garnki i miski, to mniejsza zmywarka ma sens, na same talerze i kubki. Ja sobie nie wyobrażam, sześćdziesiątka zapełnia się momentalnie, a dzieci na razie tylko troje.

    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano styczeń 2020
    Mamy 45cm, 8 osób + 9 mies. niemowlę. Garnki myję ręcznie. Zmywarka chodzi raz dziennie, sporadycznie 2 razy.
  • Lepsze 45 niż nic. U nas 60 śmiga po każdym głównym posiłku. 
  • A naczynia?  Ile macie kompletów? 
  • Codziennych ile mamy? A nie wiem. Na pewno więcej niż domowników, ale nie dwa razy więcej. 
  • edytowano styczeń 2020
    Policzyłam. Mamy 21 dużych talerzy, 14 miseczek na zupę i 13 małych talerzyków. 
    Plus dwa komplety plastikowych, takich dziecięcych talerz + miseczka. Plus jakieś tam miski, półmiski i inne tam takie. Jak się znów wytlucze dokupimy na sztuki. 
    Na 10 osób. 
  • Hm, rozkręcam się  :) do 60tki przydałby się nowy blat, a o za tym idzie, nowe szafki  :D
  • Udało mi się przebrnąć przez cały wątek. Dzięki za różne rady. Ale dalej nie wiem czy 45 czy 60  :|
  • Jak masz miejsca to bierz 60. U nas, przy piątce ludzi czasem dwa razy dziennie chodzi, a jak goście  przyjdą to już w ogole...
  • blaekie powiedział(a):
    Udało mi się przebrnąć przez cały wątek. Dzięki za różne rady. Ale dalej nie wiem czy 45 czy 60  :|
    serio, 45 to zawracanie gitary
    bierz 60 
    u nas są tylko 4 osoby, mamy 45 bo taka była w tym mieszkaniu, ale jak tylko będę robić remont zmienię na 60 

    Podziękowali 1wiesia
  • Chyba stanie na 60, dzięki. Teraz tylko wybrać model i cieszyć się ogromem wolnego czasu jaki będę mieć ;)
  • Zdecydowanie 60. Jestem b zadowolona z Candy z 3 szuflada
  • Polecam Bosha.
    Podziękowali 1Monira
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.