Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«13456731

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2016
    No właśnie miałam pisać, że nie ogarniam tego jazgotu o prawo do zabijania.

    Naprawdę nie potrafię wzbudzić w sobie za grosz wyobraźni żeby pojąć że można tego nie rozumieć że życie jest życiem. 
    Nikt nigdy mi nie odpowiedział czym się różni dziecko nienarodzone od nowordka którego życie powinno byc chronione.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Zwłaszcza ten kot wygląda na entuzjaste protestu :neutral:

  • A mnie już nie jest żal, tak mnie wkurwia głupota i brak logicznego myślenia+ egoizm do nieskończonej potęgi.
    Nosz kurwa nie mogę.
    Podziękowali 2MamaKredka Aga
  • Mimo wszystko biedni ludzie...
    Jak trzeba miec zryty garnek zeby nie widziec oczywistej oczywistosci?

    Podziękowali 1jan_u
  • W tle,albo na przedzie-jak kto woli- pojawia sie temat tej 12 latko,ktora urodziła.
    mam takie pytanie - jak była pierwsze wzmianki na ten temat,cytowano jakiegoś pana,który był pełnomocnikiem DS ROMOW. 

    Teraz o tym cicho dla! 
    Mnie to,ze to umniejsza tragedie dziewczynki,ale chyba nie jest normalna procedura wypowiadanie sie takich osób. 

    Moze wiec to nie problem edukacji seksualnej i prawa aborcyjnego,jak wielu krzyczy,tylko 'kultury' romskiej? 
  • edytowano wrzesień 2016
    Moi lemingowi znajomi z facebooka (byli pracownicy GW) zrobili sobie w ramach protestu zdjecie ze swoją trzymiesieczną córeczką...I pomyśleć że gdyby się trafila nie w czas czy z podejrzeniem ZD skończyłaby w kawałkach  w odpadach medycznych. Zastanawiam się czy to im napisać...Tak trzmam ich w najomych bo niepojete jest dla mnie podejscie do wielu spraw, które oni lansują, ale to co zaprezentowali dziś to już przechodzi wszelkie wyobrażenie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Chyba sobie jutro zrobie fotkę ubrana na czarno na znak żałoby po zamorowanych dzieciach......
  • AgaAga
    edytowano wrzesień 2016
    Pewna znajoma tez sie tym podnieca. Obserwuje ja z doskoku, ale przy jej stosunku do dzieci, rodziny i zwiazkow, mam coraz silniejsze podejrzenie, ze z jednego bylego zwiazku wyszla z syndromem poaborcyjnym. W Anglii wtedy byla, wiec bezproblemowo... tylko teraz dziewczyna sobie rozpieprza zycie :(  
    Niestety, skads sie ta gorliwosc w walce o prawo zabijania innych ludzi bierze. Nie uwierze, ze czlowiek o zdrowej kondycji etycznej i psychicznej w to wejdzie.
  • @tylkoMaciek , zrozum tego pana. Skoro kot jest jego rodzina, to wyobraz sobie, jak jego zona/partnerka podrapana z porodu wyszla. To naprawde barbarzynskie, byc zmuszona do rodzenia kota!
  • Póki co personel bywa nadgorliwy w stronę pozbywania sie nienarodzonych dzieci ale rzeczywiście zapis jest fatalny.
    Jak juz to ppwonien pojawic sie zapis o nieudzieleniu wsparcia i troski kobiecie ciężarnej przez "powoda" jej stanu i jego scigac z kodeksu karnego.
  • Jeżeli jest podejrzenie popełnienia przestępstwa, wszczyna się śledztwo. Popełnienie przestępstwa i podżeganie do przestępstwa musi być zagrożone karą. Tak jest sprawiedliwie.
    Podziękowali 1jan_u
  • @Tola - a gdybyś nagle zobaczyła, że Twoje dziecko się dusi  - na ciele ma wybroczyny, wygląda bardzo źle, twarz sina i się dusi. Nie bałabyś się wezwać pogotowia, że możesz zostać posądzona o to, że to Ty mu zrobiłaś krzywdę?
    Dębski manipuluje. Nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni. To jest co lepszy cynik i cwaniak. Radziłabym na wszelki wypadek go nie słuchać, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.
  • @Tola - a nie jest mniej szokujące, że można podejrzewać winę kobiety, której starsze (np. kilkuletnie) dziecko zmarło? Znajomej pięciolatek się utopił w sadzawce na podwórku. Było dochodzenie. Rodzice również podejrzani, sprawdzano, czy właściwie się nim opiekowali, skoro doszło do takiej tragedii. Można powiedzieć - jak można być tak bez serca, żeby nękać rodziców po stracie dziecka.
    Podziękowali 4maliwiju chabrowa Katia Nika76
  • Po prostu chodzi o to, żeby nie mordowano bezkarnie niewinnych dzieci. Śledztwo nie zakłada od razu, że ktoś jest winny. Przeprowadza się je w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawiedliwość nakazuje zaś, żeby ten, kto popełnił przestępstwo, współuczestniczył w nim lub do niego podżegał, poniósł karę, nawet jeżeli jest to matka. W przeciwnym wypadku, jak można w ogóle karać za jakiekolwiek przestępstwo. Co za absurd! Można karać matkę za klapsa, nie można zaś karać matki za to, że żądała od lekarza zabicia własnego dziecka, tylko dlatego że to dziecko nie zdążyło się jeszcze urodzić. Nikt przecież nie każe zabijać. Nie zabijaja, nie pójdziesz do więzienia.
    Podziękowali 3Gosia5 Katia Nika76
  • @Tola - A czy za każdym razem, gdy umrze dziecko albo dorosły wszczyna się śledztwo? Że tak retorycznie zapytam.
    Podziękowali 2Małgorzata32 Nika76
  • Nie powinno definiować sie prawa na szkodę przyszlej lub niedoszlej matki.
    Kobieta w ciąży jest w odmiennym stanie i powinna byc chroniona.
    Nawet jeśli pojdzie i "zmusi" lekarza do aborcji to karany powinien byc niedoszly ojciec dziecka.
    Wszelkie konsekwencje nienarodzenia sie dziecka powinien ponieść niedoszły ojciec. 


  • Dla mnie jest jasne to, że cała histeria z " barbarzynstwem" wobec kobiet ma głębsze przyczyny niż emocjonalny i etyczny bajzel. Jak to było? Wojna nie toczy się przeciw ciału, lecz przeciw zwierzchnosciom i panowaniom?
    I na próżno szukać w tym rozsądku i logiki.
  • "Niedoszły ojciec"??? A czemu "niedoszły" skoro dziecko już żyło???
  • @Tola - ale poronienie naturalne nie jest wynikiem wypadku.
  • Niedoszly uzylam jako skrót. Masz racje..powinno byc ojciec/matka dziecka bez niedoszly/a
    Generalnie chodzi o to, zeby zrobic wszystko zeby dziecko mogło sie urodzić. 
    Nie rozumoem dlaczego formuluje sie kolejne "konsekwencje" na barki kobiety
    Podziękowali 1Aga85
  • Oczywiscie wszelkie jakiekolwiek oczekiwania wobec mezczyzn sa nadużyciem  :#
    Latwiej sformułować i egzekwować od kobiet
    Niech więc wprowadza przepis prawny, ze kobieta w ciazy jest pod ochroną i przysluguje jej calkowita opieka i troska by mogla godnie urodzić
    Podziękowali 2MartynaN Rogalikowa
  • edytowano wrzesień 2016
    To powinni wszcząć dochodzenie i na ten czas powinien przyslugiwac ojciec zastepczy  ;)
    Podziękowali 2Katia MartynaN
  • Na fb pojawiaja sie polubienia moich znajomych czarnego prostestu
    Ogarnia mnie czarna rozpacz serio 
    Jak mozna walczyc o godnosc kobiet odzierajac je z godnosci 
    Zazenowana jestem 
  • Sprawiedliwość nakazuje oddać unicuique suum. Jeżeli ojciec ponosi w jakimś stopniu winę za przestępstwo, powinien odpowiadać. Jeżeli nie, to nie, tak samo jak w przypadku każdego innego morderstwa.

    Czy kobieta w ciąży, która potnie kogoś nożem, też jest automatycznie wolna od kary?
  • Stan ciazy jest stanem wyjatkowym/odmiennym/błogosławionym. Kobieta powinna byc rozpatrywana przez pryzmat tej odmiennosci stanu 
  • edytowano wrzesień 2016
    No jak ją wkurzył...;)
  • a ja nie wiedziałam o co chodzi z tym protestem i o co tyle hałasu ... ale mogłam się domyślić, że to nic mądrego :/
    co do Pani Doroty Wellmann w telewizji ostatnio widziałam kolejne reklamy z jej udziałem i się zastanawiałam .... ile ona bierze za to by grać w coraz głupszych wersjach reklam konkretnej sieci sklepów ... teraz wyskakuje w reklamach z łóżka lub z stawu z szerokim uśmiechem reklamując serki i jogurty ... przecież to idiotyczne
  • Przy okazji proszę o modlitwę za mojego chrzestnego Sławka.
    Gość tak na fb wojuje, awanturuje za aborcją że aż mi się ryczeć chce.
    Gość ma 60 lat, córkę nieuleczalnie chorą ale bedzie wykrzykiwał hasła o tym jakim to barbarzyństwem jest skazywanie dzieci na życie z nieuleczalną chorobą.

    No nie pojmuje jak można nazywać się katolikiem, mieć ślub kościelny, ochrzczone dzieci i wnuki , samemu być chrzestnym, chodzić do kościoła a jenocześnie domagać się prawa do mordowania.
    Jak można tak bardzo nie mieć szacunku do samego siebie, wielokrotnie ślubować  że bedzie bedzie trwał w nauczaniu kościoła a potem publicnie obnosić się ze skrajnie odmiennymi poglądami.

    Zastanawiam się czy mu to napisać? 
    Jak myślicie?
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.