Rossmann krytykuje program 500+

Telewizja Republika donosi:
Rossmann w wydawanym przez siebie life-style'owym pisemku atakuje rządowy program Rodzina 500+. Na łamach broszury nie brakuje historii o tym, jak pieniądze te są przepijane, a znajdujemy nawet smaczki, że program 500+ "może prowadzić do pogorszenia relacji międzyludzkich".

Podziękowali 2jan_u Klarcia
«13456720

Komentarz

• Bojkocik? Chętnie zajrzę do tych materiałów i napiszę im kilka słów.
    Podziękowali 3Bea sylwia1974 MamaMika
  • Powielanie stereotypów.
    A pogorszenie relacji owszem może się pojawić z powodu zazdrości.
    Podziękowali 2olgal Sylaba
  • A tym czemu program 500 plus nie pasuje?
  • Tam naczelną jest Młynarska, jej już latem nie pasowało 500+ nad Bałtykiem. 
    Hm, a sklep bez wzrostu sprzedaży? Dziwne, asortyment mają akurat dość rodzinom potrzebny a małe drogerie raczej na wymarciu.
  • Szkoda, jedyny sklep, gdzie dają ulgi na dzieci i wyraźnie oznaczyli pierwszeństwo dla kobiet w ciąży, w dodatku panie w kasach zawsze pilnowały tego pierwszeństwa.
    Podziękowali 2Milamama Gosia5
  • A taki dobry papier toaletowy mają  B)
  • Dalej zamierzam ten papier toaletowy tam kupować ;) i pieluchy bo mają najlepsze.
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Ja też nie rezygnuję 
    Innego papieru nie używamy 
  • a ja mam do Rossmanna daleeeeko....
  • Opinię Mlynarskiej znam już od wakacji 
    Z papieru nie zrezygnuję 
    Nie czuję się i nie jestem tym kimś kogo opisuje Młynarska 
    Wiec się nie oprotestuje bo to by znaczyło ze się utożsamiam z opinią Mlynarskiej 
    Jest sfrustrowana to niech sobie będzie 
    Ja nie jestem . 
  • A że niszczy relacje międzyludzkie 
    To widać po Jej komentarzach w jakimś nic nie znaczącym pisemku 

• edytowano październik 2016
    Generalnie- Rosmann to tylko do du.'y ;) ?
  • Ja nie wierzę w te bojkoty, ale mam wrażenie na indywidualnego maila, podpisanego, patrzą bardziej poważnie niż na różne lajki na fejsie.
  • A czytaliście ten artykuł?
    No sorry. Juz trochę to męczące jest. Czyli co? Albo tylko w superlatywach albo wcale? 
  • Ja wolę super pharme. 
    Dużo bardziej korzystam z ich programu lojalnosciowego, mają lepsze promocje, aptekę w której sprzedawczynie same wystawiały mi recepty farmaceutyczne.
    Pieluchy mają fajne i co któres tam opakowanie jest gratis.
  • Artykuł głupi, ale zakaz krytykowania też dziwny :wink: 
  • Asortyment super pharmy jest zdecydowanie mniejszy, niż w rossmanie
    poza tym rossman ma sporo marek własnych, niezłych jakościowo i w dobrych cenach
    w superpharmie to ewentualnie perfumy i część kolorówek
    Podziękowali 1babka4
  • edytowano październik 2016
    Tylko Rossmann nie pomyślał, że właśnie tam wydaję swoje pincetki: na pieluchy, papier toaletowy w super-dużych paczkach, ręcznik papierowy i bobofruty. No nic to, mogę kupić w Biedrze po drugiej stronie ulicy. Jak uważają, że przepijam, to mogę wydać u konkurencji.
    @jukaa, można krytykować, ale w oparciu o fakty, a nie stereotypy.
    Podziękowali 2Katia Klarcia
  • Ekologiczne produkty Rossman ma w dobrych cenach.
  • Niestety nie ma drogerii równie dobrze zaopatrzonej i z takimi cenami jak Rossman. Musieliby mi naprawdę podpaść czymś gorszym niż jakimś głupim artykułem, żebym przestała u nich kupować. Mam tu jeszcze Drogerię Natura, ale słaba jest w porównaniu do Rossmana.
  • Bez przesady z tym protestem 
    Jak i zaopatrzeniem 

Jakoś tak spływa mi to 

Te komentarze krytyczne 
    To takie 

Kopiuj -wklej 

Nic poza standard 
  • Ale pieluch dla duzych dzieci, moczacych sie w nocy, nie mieli.
    I to w kilku Rossmanach w Warszawie. 
    Z 500+ nie korzystam, z pieluch owszem.

• Nie mówię zaraz o bojkocie, ale jak coś mogę kupić gdzie indziej, to czemu nie?
  • z FB Rosmanna

"

Oświadczenie firmy Rossmann w sprawie publikacji w miesięczniku Skarb:

W związku z artykułem „500+…”, który ukazał się w październikowym Skarbie chcemy wszystkich Państwa bardzo przeprosić. Artykuł został napisany niezgodnie ze sztuką dziennikarską. Program 500+ został w nim opisany w sposób jednostronny i tendencyjny.

W dotychczasowych wydaniach miesięcznika Skarb staraliśmy się być zawsze blisko naszych czytelników i klientów, prezentować teksty w sposób obiektywny i wyważony. Nie chcieliśmy nikogo dotknąć, nie takie były nasze intencje. Wyciągniemy konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych w firmie za publikację tego artykułu, a także felietonu pani Hanny Bakuły. Felieton ten zawiera prywatne poglądy pani Bakuły i nie odzwierciedla stanowiska Rossmanna.

Celem naszej firmy nigdy nie było i nie jest angażowanie się w toczone publicznie dyskusje o charakterze politycznym bądź ideologicznym. Celem Rossmanna jest dostarczanie klientom jak najwyższej jakości usług.

Podjęliśmy decyzję o wycofaniu pozostałego nakładu miesięcznika Skarb z naszych sklepów. Zamierzamy także przepraszać za ten niedopuszczalny incydent w listopadowym wydaniu Skarbu, tak by przeprosiny dotarły do wszystkich Państwa.

Zarząd firmy Rossmann"

• No to można kupować :D

Podziękowali 1Klarcia
  • Kasa z pincsetek ucieka trza było się odciąć.
  • A już rozlewnie rączki zacierały,
    bo jak nie wydadzą na pieluchy,
    to może za tę kasę więcej wypijooom ;)
    Podziękowali 2Joanna36 Natasza
  • Czekam jakie będą konsekwencje oprócz wycofania nakładu 

Z ciekawości czekam  B)
    Podziękowali 1Wiol
  • A cóz napisała pani B., bo tez wycieli materiał z wersji internetowej?
  • nie mieli kroliczka tosi!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.