Przyjmę z wdzięcznością - 2

edytowano październik 2016 w Pomagajmy sobie
Zakładam kontynuację wątku bo początek tamtego sięga 2012 roku i - jak mniemam - wszystko już zostało rozdane i przyjęte ;)
Tamten wątek zamykam i proszę o przeniesienie dyskusji tutaj.
Za jakiś czas ten stary zostanie skasowany.
Podziękowali 3Bridget Jadwiga Bea
«13456719

Komentarz

• edytowano 12 czerwiec
    Potrzebuję ciążowych ubrań 44- 46, spódnic i spodni najpilniej, sukienki tez b. chętnie.
    Nie dla mnie, dobra koleżanka wydała na jesieni wszystko, bo dzieci ma już duże (najmłodszy 8 lat). No i właśnie czeka na 4 :).
    Gdyby ktoś miał pożyczyć - będę bardzo wdzięczna. 
    k.
    Podziękowali 1Joannna
  • Ok.. Dzieki
  • i taki nie do końca wyjściowy, ale Józka zanim do właściwego dorósł obsłużył, też od nas @AB może by mogła wziąć?
  • @Kerima, jeden kinkiet przyjmę z wdzięcznością

@nowa, mam szarozielony plecak z nadrukiem TPSa. Mąż z nim do pracy jeżdził ale już nie jest potrzebny. Chcesz? Sprawny i w bdb stanie. Do szkoły jak najbardziej. Tylko na wysyłkę nie mam :(
  • Dzięki Skatarzyna to dam znać bo jeszcze brat M być może ma to już by były trzy-my też stary mamy to by bez wożenia może się obylo-niezbyt to chyba poręczne..jeszcze Chętnie bym taki ikeowy spróbowała bo chwała niektórzy jakby ktoś mial że dla dzieci korzystny.. Bo w tym naszym na razie do tacki średnio siegaja.. Ale nie mam przekonania co do jego nieskladalnosci.. Takie 3na stałe rozstawione.. Ale może właśnie dobrze bybylo
  • edytowano 16 sierpień
    @olgal @Bea postaram się wysłać trociny w tym tyg. jak mi się nie uda to w poniedziałek powinnam dotrzeć na pocztę.

edit pomyliłam wątki ;)
    Podziękowali 1Bea
  • My mieliśmy ikeowy. Chyba @wielorybek go ma teraz? Dobrze sie myja.
  • Mafja a takie nocnikowe z taką do położenia na krześle?  Nie zagracaja tak miejsca. Tak tylko teoretyzuje; ) bo wiem ze to koszty itd. 
  • Jak odnajde to oddam my na razie nie potrzebujemu czegos takiego.
  • A te ikeowe nie wkladaja sie jeden w drugi? Wtedy by trzy mniej miejsca zajmowaly niz trzy inne zlozone, bo te foteliki to ogolnie miejscokrady.
    Podziękowali 2tymka ewap
  • Może tak. Nie wiem właśnie. A czy ktoś w Toruniu ma zbędny żyrandol? Taki pod sufit? 
  • Ale ze żyrandol i ze ladny?
  • nie tam cokolwiek... 
    Podziękowali 1AB
  • @nowa, @Bea, nie ma sprawy, tylko nie wiem, czy mi się uda w tym tygodniu na pocztę wybrać.
    Podziękowali 1nowa
  • bardzo dziękuję 
  • @nowa - w tym plecaku dziewczęcym jednak zamek rozwalony, niestety
    i mam jeden, który nie jest za bardzo usztywniony, ma jedną komorę i jedną małą kieszeń zewnętrzna i jest mega kolorowy , jak chcesz
  • @nowa i co, chcesz
    @Kerima nie kłopocz się. jeśli nie problem poproszę tylko zdjęcie i wielkość lampy. Przygotuję przyłącze :) Jestem w trakcie remontu
  • @Bea tak tylko na razie​ też kasy nie mam
    @matka6 aby nadał się dla 13 nastolatki to przygarnę i już bym miała komplet plecaków bardzo dziękuję
  • To wyślę a Ty zdecydujesz
    A co dla niej jeszcze potrzebujesz
    Podziękowali 1nowa
  • a na co Ci kasa?
    a chcesz podkład do łóżka? Taki do prania :)
    potwierdź sms bo nie mam czasu do @ zaglądać
    Podziękowali 1nowa
  • @nowa- priv wysłałam 
    Podziękowali 1nowa

• poszukuję informacji, czy gdzieś jeszcze można kupić takie poszewki na poduszki, nowe, używane, w komplecie czy nie...
    Podziękowali 4AB MonikaN Agax4 Joanna36
  • Skatarzyna powiedział(a):

poszukuję informacji, czy gdzieś jeszcze można kupić takie poszewki na poduszki, nowe, używane, w komplecie czy nie...
    A tu?
    http://sklep.bafra-dekor.pl/pl/poduszki/456-poszewka-gobelinowa-kura-kogut.html
  • Dzięki, też ładna, ale ja dokładnie takich samych, jak już mam szukam :)
  • Przyjmę baleriny  dla córek
    32, 26
  • @Skatarzyna w textilmarze zapytaj. W stacjonarnym mają kupony tego typu do samodzielnego uszycia poduszek. Jakieś drobiowe wiosną były, ale nie pamiętam czy takie, bo mnie nie interesowały.

Podziękowali 1Skatarzyna
  • odzież dla szczupłego nastolatka w rozmiarze 182/186
    Wyjechał syn jako 172/176
    pisze, że wraca "goły" bo urósł...
    nie udźwignę zakupów odzieży.
    I buty jakieś sportowe do szkoły 46 jak ma kto na zbyciu.
  • Hłe, hłe, to mi córka po wakacjach wróciła z nogą 2,5rozmiaru większą. Wakacje są do kitu!
    Podziękowali 1ewaklara
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.