Przyjmę z wdzięcznością - 2

edytowano październik 2016 w Pomagajmy sobie
Zakładam kontynuację wątku bo początek tamtego sięga 2012 roku i - jak mniemam - wszystko już zostało rozdane i przyjęte ;)
Tamten wątek zamykam i proszę o przeniesienie dyskusji tutaj.
Za jakiś czas ten stary zostanie skasowany.
Podziękowali 3Bridget Jadwiga Bea
«13456724

Komentarz

• @Bea a co masz? Adidasy chłopięce czy pantofelki dziewczęce?
  • @Bea ten kombinezon to zimowy ma być? 
  • Podbijam
    do oddania są:
    korki 41 stan db
    trzewiki chłopięce 34 (typu softshell - głęboka jesień/miejska zima) stan bdb-
    tornister herlitz (1-3) chłopięcy z tygrysem stan bdb-
  • @Bea mam zimowy kombinezon w podanym przez Ciebie rozmiarze. Jakbyśmy chciała nadal - napisz.
  • chciałabym @WandaB :)
    na priv idę
  • Jak nie ma chętnych @Sonia to mój bohater chętnie plecak z tygrysem ponosi, natomiast buty musiałbym mu zmierzyć nogi jutro.
  • Butyjjakby  co to ja chetnie.
  • trzewiki chłopięce bardzo chętnie przyjmę @Sonia ;
  • o super, @jan_u , daj namiary do plecaka a buty które dla kogo?
  • Przyjmę z wdzięcznością lub chętnie odkupię buty zimowe dla dziewczynki lub uniseks, długość stopy 14 cm rozmiar ok. 22. Raczej na cito bo mała chodzi w letnich butach.
  • edytowano październik 2016
    Przyjmę lub odkupię taki lżejszy kombinezon dla dziewczynki na 74-80, chetnie polarkowy.  Mogę też wymienić na fajne, prawie nowe polarkowe śpiochy misie 68
  • zapytam po południu bratową. Jej Julka wyrasta z tego rozmiaru
    Podziękowali 1Aga85
  • mam polarkowy pajac, różowy, z kapturem z możliwością schowania dłoni i stóp, nie ma oznaczonego rozmiaru, ale to będzie jakoś ok.80. Ale to jedna warstwa polaru tylko, używałam jak nosiłam w chuście.
    Podziękowali 1Aga85
    Potrzebuję kurtki zimowej dla 12 latka. Bardzo ciepłej (najlepiej na misiu, czy grubym polarze i najlepiej ciemnej) na 158. Wyrósł ze starej kurtki. Cieszy mnie, że wreszcie wyrósł, ale za to kurtki nie ma :/.

• dzieki dziewczyny:) sasiadka mi pozyczy, takze mam juz:))

• @Jadwiga, mój syn odda bo wyrósł. Zadzwonię :)

ma ktoś ciepłą kurtkę dla chłopca (on zmarźluch) na 104??
    I strój galowy dla niego pilnie potrzebny do szkoły. Szczupły bardzo jest - głównie koszula biała nam potrzebna. Choć spodniami nie pogardzimy :)
    Podziękowali 1Jadwiga
  • i ciepłą zimową kurtkę dla dziewczynki na 140/146 potrzebuję. Dojeżdża autobusem, więc dobrze, by miała kaptur.
    W zamian jesienną mogę oddać :)
  • koszulę jakąś powinnam mieć, sprawdzę
    kurtkę dla dziewczyny też sprawdzę... jutro
    Podziękowali 1Bea
  • @Bea, ja znajdę spodnie na 104, ciemno szare albo czarne. Kurtki też poszukam. 
    @Bea - mam bardzo fajną kurtkę-płaszcz, bardzo ciepła, z kapturem, roz. 148. Jak chcesz, to Ci spakuję razem z albumami na zdjęcia.
    Podziękowali 1Bea
    Kurtkę budrysówkę (wełnianą) na roz. 2-3 lata chętnie przyjmę dla Eda. Chodzi o to, żeby do kościoła miał w czym paradować.
    Coś w ten deseń: http://static.pokazywarka.pl/bigImages/6057479/16120543.jpg?1442315649
  • @Katarzyna kurtkę kościelną będę miała raczej, potrzebujesz na już, czy za miesiąc też ok, bo jak za miesiąc, to by Ci Krzysztof zawiózł, jak będą na egzaminy jechać. 
  • Zależy, jaka pogoda będzie. Jak się nie ochłodzi bardziej, to przez miesiąc jeszcze przelata w tej jesiennej, co ją ma. Ale jak mrozy przyjdą, to przydałaby się cieplejsza. Bo na co dzień na zimno ma sportową, trochę przydużą i nie szczególnie elegancką. Ale chyba wysyłać pocztą nie ma co, może się jakaś okazja trafi? Albo może mój mąż by mógł ją od Twojego męża w pracy przejąć? Jest przynajmniej raz w tygodniu w Warszawie i jeździ przez Ursynów.
  • Dobry pomysł. Krzysztof zwykle jest we wtorki w Wa-wie, bywa częściej, umówią się. 
  • A jakby mógł na recepcji zostawić, to się nawet nie muszą umawiać, żeby obaj byli w tym samym momencie.
  • A ja poszukuje jakiejś zimowej kurteczki tudzież kombinezonu zimowego, takiego na wyjście, w kolorach dziewczęcych, rozmiar 104-110.
  • Takie małe, to już chyba wszystkie rozdałam rok temu :(
  • kurteczkę będę miała ale końcem miesiąca dopiero :(
    i raczej na 104 :(
  • ale mam na 122 :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.