Przyjmę z wdzięcznością - 2

1356733

Komentarz

• Dycha widzisz ze AB ma coś waranowego. Ja mam nowki praktycznie na bazaru. Dziś wklejenia zdjęcia może ktoś się Polakomi 
  • Mi taką na "dobicie" trzeba. Byleby się krecila, zabawki jakies mam to zawiesze.

Nigdy nie uzywalam takiego cuda ale Nel lezy 5 minut spokojnie jak jej ktos macha misiem nad głową czyli musze przy niej siedzieć a tak to miałabym 5 minut:)
    Podziękowali 2Bea Dorotak
  • Dziekuje juz mam karuzele! Dzieki za odzew na was zawsze mozna liczyć.
  • czyli mojej nie chcesz?
  • Nie chce;) dostalam dzis niespodziewanie na mieście;) i wlasnie mężu montuje. 
    Podziękowali 1AB
  • Ma ktoś i nie słucha płyty szwagierkolaska "Luksus"?
  • I zapytam bo może macie na zbyciu 12 naklejek na przytulaki z polomarketu. 
  • Szukam odpowiedniego wątka ale nie znalazłam.
    Więc zapytam tu macie jakie sprawdzone buty co nie przemakają?
    Rady przyjmę☺
  • edytowano grudzień 2017
    Śniegowce. Tego typu:

Tylko dorosły trochę śmiesznie w nich wygląda. Ale dla dzieciaków, bardzo OK. Oczywiście, są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. Na pewno Decathlon ma je w ofercie, ale i inne marki też.
    Podziękowali 4Monira Bridget Bea gabriela
  • Też je chciałam polecić.
  • właśnie w tym celu wertuję olx :)
    Podziękowali 2Bridget gabriela
  • Marznę strasznie. 
    Czy ma ktos moze na zbyciu ciepłe swetry( chetnie golfy), rozm 42/44
  • Lidl co roku ma sniegowce w ofercie, były już jakiś czas temu, ale warto zajrzeć, bo one zazwyczaj długo się sprzedają.

Podziękowali 1Bridget
  • No myślałam o mojej nóżce.
    Dzieci mają dobre.
    Tak nas zasypało że dziś jeszcze muszę kupić.
    Podziękowali 1Bea
  • Dla dorosłych też są. 
    Podziękowali 1Bridget
  • a ja ostatnio szukałam sniegowcow w decatholnie na rozmiar 20 i nie było na stronie też pustki :/ 
    Podziękowali 1Bridget
  • Jak 20 to sobie sprawdz befado ponoc bardzo dobre, lekkie, cieple i nieprzemalkalne
    Podziękowali 1Hope
  • Wczoraj szukałam w Decathlonie zimowych butów dla bliźniaków - rozmiar 27. Pan z obsługi stwierdził że takie małe to tylko jeden model. Bucik był dziwnie skrojony - młody płakał po założeniu. Kupiliśmy gdzie indziej. Ale dla rozmiarów od 30 jest większy wybór.
  • Matko.. Nie chce tego wiedzieć :-) to my będziemy musieli do 3roznych sklepów jeździć by kupić? Ten moment się zbliża.. Może miesiąc może dwa... 
  • @MAFJa ja mam luz bo chłopaki mają takie same stopy więc jadę z jednym i kupuję dwie pary :wink: 
    Podziękowali 3Bea Rejczel MAFJa
  • A ja nieraz jezdze na zakupy butowe z jednym butem w torebce ;) Przykladam orientacyjnie i nie musze takiej Malizny ciagac szczegolnie jesienia i zima po roznych Daichmanach i Decatlonach. Tak zawsze robie jak dziecko i but sa jeszcze wzglednie male, bo tez jestem nosicielka i wielbicielka nieduzych torebek.
    Podziękowali 1kropka
  • ma ktoś ciepłą kurtkę na 146?
    Dla Nikoli mi potrzeba. Postanowiła była ze swojej wyrosnąć.
  • @Bea mam płaszczyk krótki od Jukka ale moja postanowiła zrobić focha i nie ubrać go ale oznajmiła mi dopiero kilka dni temu
  • Ciepły? Da rade w kościół albo z plecakiem do szkoły? To biere
    Podziękowali 1Agnicha
  • Ja mam kurtkę tylko muszę sprawdzić rozmiar.
    Podziękowali 1Bea
  • Może być na wypożyczenie. Potrzebuję dla sąsiadki chustę do noszenia noworodka. Skośno-krzyżową. Na moją intuicję, to ona raczej nie ponosi za długo, ale bardzo wielką chęć ma, żeby spróbować. Wszystkie swoje nadwyżki wydałam albo pożyczyłam komuś i nie wiem komu. Może ktoś ma chustę skośno-krzyżową chwilowo nie użytkowaną i mógłby pożyczyć?
  • Ja mogę pozyczyc
    Podziękowali 1Katarzyna
  • A jaka długość? Bo to duuuża kobita jest.
  • Ja mam 5,2 tylko rozowa jest. Taki jasny pudrowy roz. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • A ja chętnię przygarnę jakieś ciążowe ubrania.Tylko ja też duża kobita się zrobiłam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.