Przyjmę z wdzięcznością - 2

1356735

Komentarz

• piszę priv
  • Przyjmę lub odkupię z wdzięcznością książkę Kazimierza Dąbrowskiego "Trud istnienia".
    Z bardzo wielką wdzięcznością!
  • Przyjmę z wdzięcznością na wrzesień jakąś dobrą duszę na zastępstwo w różańcu za ojczyznę (jedna dziesiątka dziennie) bo nie wychodzi mi w połączeniu z NP.
  • edytowano wrzesień 2017
    @Bambidu ja mogę, napisz proszę na priv co i jak :)
  • @mamlu dziękuję serdecznie ale już się @olgal zaoferowała w różanym wątku. Chyba, że ktoś jeszcze ma problem to może się ujawni.
    Podziękowali 1mamlu
  • Jeszcze tutaj - odkupię pilnie krzesełko do karmienia, najlepiej od kogoś z okolic Warszawy żebym sobie mogła przetransportować ;)
    Buty niechodki ma ktos może?
    Pożyczyłam i nie wróciły 
    Takie na 6 miesięczne dziecko, ubranka nosi na 80 cm. 

Edit: jesienne 
  • @Rosea mogę Ci wysłać swoje jak nie znajdziesz w okolicy. Nam w sumie niedługo nie będzie potrzebne. Muszę kupić ikeowską nakładkę na krzesło bo nie mam gdzie trzymać klamota :)
  • @MonikaN zmierz dł stopki. Mam takie a moja chodzi. Wyrasta właśnie z 80. Choć to o niczym nie świadczy. Moje mają duże stopy
  • @nowa ;
    doszedł plecak? Podałam do listonosza we środę
  • tenisówki 36 pilnie przyjmę. Nikola bez butów do internatu została a w rejonie jak na złość tego rozmiaru nie znalazłyśmy :(
  • @Bea, zmierze, rozmiar stopki ma między 19, a 20. 

A długość to jak będę usypiac zmierze.
  • @Beatenisowki mam szare w srebrne ciapki. Tylko nie pamietam czy 36 czy 37. No i sznurowadla na pewno wywalilam przed praniem. Szukać?
    Podziękowali 1Bea
  • Może ktos z Was widuje na lumpie torby firmy Oililly?
    Odkupię bardzo chętnie!
    przygarnę tez kurtki na jesień i zimę w rozm 44( raczej ciemne kolory)
    Jakby sie komu kosmetyki przeterminowywaly, to tez chętnie wezmę( lakiery do paznokci też- kolory wszelakie)- te rzeczy wykorzystuję na Festynach.
    Mikus mam fajny płaszcz czarny i zastanawiałam się komu go podarowac
    A jaki masz wzrost?
  • @MamaMika , podaj adres, zrobię porządki w kosmetykach.
  • Nika, 170 cm
    Podziękowali 1Nika76
  • Wyślę Ci fotki na tel
  • @MamaMika priv masz bo telefonu nie mogę znaleźć
  • @Bea tenisówki są 37 :/
    Podziękowali 1Bea
  • @Bea dzięki, już będę miała od bardzo dobrej duszy.

Za to gdyby ktoś miał na zbyciu bodziaki z długim rękawem, rozm 74,80,86 to chętnie odkupie/przygarne. Dziewczyńskie ofkors ;)
  • @Rosea może po wnusi coś znajdę, masz mesemgera to bym Ci potem zdjęcia przesłała.
    Podziękowali 1Rosea
  • Ja poszukuję bluzeczek dla dziewczynki z długim rękawkiem takich jesienno zimowych rozmiar 74-80, tak ze 4-5 sztuk. Jakby kto miał na zbyciu to przygarnę.
  • @Bambidu ; a możesz przesłać? Będą na starszą.@Rosea, powinnam mieć coś w zapasie. Jade zaraz do bratowej i wyślę Ci ale po 20-tym. Brak pienądza niestety.
    Czuj się zaopatrzona
    Podziękowali 1Rosea
    @Rosea mam parę bodziakow mogę Ci przesłać  :)
    @Agnieszka 82, bluzeczki długi rękaw tez mam, ale niocieplane, z takich cieplej szych  jesienno zimowych w tym rozmiarze, to mam polarek i bluzy zapinane
    Podziękowali 1Rosea
  • @Bea nie doszło
  • @Aga85 brodzików to nie... :D zdźwigasz się tylko... Dobra, już powaga, idę na priv
    Podziękowali 1Aga85
  • Juz poprawiłam, brodzika nie oddaje :D
  • Ja brodzika to nie ale jakby ktoś miał taki 3metrowy stelaż owy to chętnie, :-) 
  • @MAFJa trzymetrowy brodzik???? Chcesz hurtem całą rodzinę myć pod jednym prysznicem? ;)
    Podziękowali 1babka4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.