Przyjmę z wdzięcznością - 2

13233353738

Komentarz

• @edytam mam parę malutkich ubranek. Teraz są już dwa powody, by się spotkać ;)
    Podziękowali 1edytam
  • O widzisz @Gosia5 :)
    A przypadkiem do wołomińskiej galerii się nie wybieracie ponownie?
    We wtorek mam rehabilitację i może dostanę zielone światło na prowadzenie to będzie łatwiej się spotkać :)
    Podziękowali 1Gosia5
  • Chustę kółkową odkupię jak ktoś ma na zbyciu
  • Ja mam na zbyciu, ale nie wiem czy Ci będzie odpowiadała. @Aneczka08 ;
  • Ja też mam. 
  • Podaruje rożek z wkładką usztywniającą dla niemowlaka (różowy) 
  • Mam jedną mamę w potrzebie - szukam ubrań dla dziewczynki na 122 (i okolice - duże 116, ew. 128 jak nie wieelkie). I buty 29. 
  • Czy ktos z was ma może nie potrzebne plastikowe żółte opakowania "jajka"  po jajkach niespodziankach.  Potrzebuje duzą ilość na leki, żeby przygotowac raz na jakis czas.  
  • Mogę mieć. Za jakiś czas
  • Z wdzięcznością przyjmę lalki i ubranka na owe lalki. Albo info gdzie za grosze można zanabyć
  • @Bea a jakies konkretne lalki? 
  • Nie. Dziewczynki się bawią. W dom, w przedszkole. Tesia w przebieranki i czesanie a Ulka w starym sfatygowanym wózku wozi i sciany rozbija
  • Mam jakies baby-born, jakbys chciała. Tyle, ze dopiero po 8 lipca moge poslac.
    Podziękowali 1Bea
  • Spokojnie poczekamy
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @Bea, przypomnij się we własciwym czasie.
  • Przyjmę/pożyczę/odkupię elegancka sukienkę taka z dekoltem do karmienia na chrzciny mojego Szczepcia w rozmiarze 42. Nie mieszcze sie jeszcze w nic swojego zwłaszcza w biuście i musze cos zanabyc o nr większe bo inaczej kicha :( nie opłaca mi się nic nowego kupowac bo i tak chce zgubić zbędne kilogramy wiec chce cos kupic juz używanego tudzież pozyczyc tudzież przyjąć. O. Z wdzięcznością:)
  • W piątek jadę do ulubionego pewexu. Rozejrzę się Aga
  • @Agnieszka82 na forumowy bazarek wystawiłam sukienkę bordową r 42 za 20 zł +kw
    nowa , ładnie się układa. jak wrócę z pracy mogę przesłać foto.
  • @Iwonaanna widziałam zdjęcia. Myślałam ze juz sprzedana. Podoba mi się choc niewiem czy bordo będzie mi pasować, chciałam założyć cos jaśniejszego na chrzciny. Ale kupie ja, najwyżej bede nosić na inne okazje bo krój mi się bardzo podoba a może jak przymierze to mi się spodoba :) idę na priw.
  • Dobra kieckę bede jakas miała a jeszcze mi zostalo ubranko do chrztu dla Szczepcia. Moja alba poszla w swiat niewiem gdzie a musze go jakos ubrac. Wypożyczę ubranko do chrztu dla niego w rozmiarze 68, takie letnie, cos z krótkim rękawkiem. Od biedy zaloze mu jakiegoś białego bodziaka z krótkim rękawkiem ale jakies gacie białe musi miec. Macie cos takiego do pożyczenia drodzy forumowicze?
  • @Agnieszka82 mam coś takiego jak długą sukienkę do chrztu. Taką angielską ale ma delikatne hafty na dole.moge pożyczyć
  • @Iwonaanna a możesz fotkę wyslac?
  • tak . po 16 jak wrócę do domu
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @Iwonaanna pprześlij adres. Mam kilka rzeczy. W tym bodziaków
    Podziękowali 1Iwonaanna
  • Podbijam - ubranko do chrztu dla Szczepcia rozmiar 68 wypożyczę
  • Buty dla Uli 22 rozm przyjmę
    Sandałki, tenisówki, coś na kapciebdo żłobka
    Kalosze 22/23 i spodnie gumowe rozm 92
  • Ma ktos moze do sprzedania za niezbyt wysoka kwote podrecznik taki:
    ks_714397,Gra-w-kolory-Podrecznik-Klasa-3-czesc-3-praca-zbiorowa-google.html?gclid=EAIaIQobChMIn8aLypnn2wIVwh4bCh1MvAs9EAQYASABEgKeV_D_BwE
    Chodzi tylko o ta czesc. Corka czyms ubrudzila i musimy do szkoly odkupic.
  • Pożyczę bardzo pilnie dwie bramki na schody. I . siatkę zabezpieczającą. 
  • Może komuś zalega i ma oddać/pożyczyć/sprzedać walek do rehabilitacji. Taki na którym można dziecko małe położyć i rolować. Ew piłkę gumowa co się nadaje do tego celu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.