Przyjmę z wdzięcznością - 2

13335373839

Komentarz

• @Bea przypomnij proszę jakie rozmiary spodnic? czy sukienek? chcialaś
  • Poszukam 122-128. Spodnice czy sukienki czy to i to?
  • To i to
    Podziękowali 1blaekie
  •  A może ktoś ma a nie potrzebuje i może oddać lub odsprzedać monety z Żabki z piłkarzami Milikiem, Pazdanem i Fabiańskim?
  • Z Milikiem??? Kika, przemysl to jeszcze raz na spokojnie ;)
  • Ma ktoś kurzace się rolki na 33 ok.? Fa dostała jakieś stare i nauczyła się jeździć ale kółka w nich nie dość że twarde to jakoś się nie kręcą dobrze. Rzechy jednym słowem a nie wyglądały. 
  • Jak nie znajdziesz rolek to może spróbujcie wymienić kółka? 
  • Obawiam się że łożyska by trzeba a tu nie wiem czy gra warta swieczki
    Podziękowali 1blaekie
  • W matresie ogladalam są po 69 zl plus znizka na kdr. U nas taka sama sytuacja jak u Ciebie;) zapał jest a rolki kiepskie.
    Podziękowali 2MAFJa Agnicha
  • Gdzie? W Lidlu u nas też zalegają ale środki w tym miesiącu słabe.. A tam chyba ok., 100
  • MAFJa powiedział(a):
    Ma ktoś kurzace się rolki na 33 ok.? Fa dostała jakieś stare i nauczyła się jeździć ale kółka w nich nie dość że twarde to jakoś się nie kręcą dobrze. Rzechy jednym słowem a nie wyglądały. 
    Mogę pożyczyć, choc nie wiem czy lepsze, bo trochę sluzyly. Mogę Ci pokazac, co mam. I nie wiem na jak dlugo, bo kiedys u nas byl szal rolkowy, teraz raczej na rowerach,ale nie wiadomo, kiedy moda rolkowa do nas wroci..
    Podziękowali 1MAFJa
  • Pożyczyć chętnie... Obawiam się że od tych wszystko lepsze. 
  • MAFJa powiedział(a):
    Pożyczyć chętnie... Obawiam się że od tych wszystko lepsze. 
    To się odezwę jutro.
    Podziękowali 1MAFJa
  • MAFJa powiedział(a):
    Pożyczyć chętnie... Obawiam się że od tych wszystko lepsze. 
    Matres taki sklep sportowy;) zobacz online
  • My mamy z Decathlonu
    Super są
    Podziękowali 1MAFJa
  • Kalosze 36 rozmiar dla najstarszej i płaszcz przeciwdeszczowy takoż również dla najstarszej rozmiar 146/152. Pewnie taki w gadżety spokojnie w lumpkach kupie (tyle ze pojeździć trza ale to nie problem) ale może ktos ma ba zbyciu i chciałby sie pozbyć to bym przygarnela z wdzięcznością.
  • Gont bitumiczny około 10mkw przyjmę lub odkupię, może komuś gdzieś zalega. Szary lub czerwony. 
  • @MAFJa priv
    Podziękowali 1MAFJa
  • Może komuś trąbka zalega ??? Chętnie przyjmę, odkupię  :) Od września nasz kolejny muzyk -Stanisław lat prawie 12 będzie się uczyć gry na tym właśnie instrumencie  B)
    W szkole oczywiście będzie można wypożyczyć i tak też zrobimy jak się nie uda zdobyć
  • Trąbki niestety nie mam.
     Natomiast szukam mosiężnego tłuczka do takiegoż moździerza. Nie kurzy się komu? 
  • @Kika0 w Castoramie widziałam niedrogi. Sądzę, że nawet gdyby ktoś miał do oddania to z transportem może być nieopłacalne.
  • @Bambidu pewnie z allegro kupię. Ale czasami zalegają ludziom różne mat. budowlane dlatego pytalam. 
  • audiobooków dla dzieci nie chce ktoś oddać, albo sprzedać, bo się znudziły? ;)
  • Odzież dolną - głównie spodnie/dresy/legginsy opcjo nalnie jeansy na moją 11latkę.
    164 wzrostu 42 rozmiar. 
    Buty 40 dla niej z edzięcznością także.
    Po zakupie bielizny i koszulek poszłam z torbami
  • @Bea mam spodnio-legginsy i całkiem nowe jeansowate spodnie czarne ale to nie są biodrówki tylko normalne . wyślę Ci foto jak wrócę z pracy.
  • Ta. Ze zwykłym stanem lub wysokie. Zdjęcie chętnie coby na darmo nie słać. Panna obejrzy
  • Chętnie przyjmę lub odkupie ubrania dla nowego człowieka - chlopiece :)
    Podziękowali 1Bea
  • @Basja ja dla Ciebie odkładam jakby co ciuszki po Szczepanku moim :smile: 
    Podziękowali 1Basja
  • potrzebuję ubrania- głównie jeansy i bluzki z dł.rękawem dla szczupłych dziewczynek, bliźniaczek, na 140-146. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.