Przyjmę z wdzięcznością - 2

1246738

Komentarz

• @Bea, najpierw zdjęcie przysłać czy od razu tenisówki? Tak czy siak podaj niezbędne namiary na priv bo nie gromadzę danych osobowych. ;)
    Podziękowali 1Bea
  • Przyjmę z wdzięcznością pomoc w odmówieniu zaległości Rozancowych...
    4 razy po 5 dziesiatkow.... 

Z powodu choroby zawaliłam ....  :'(
  • @Nika76 ;
    Rozumiem, że cały Różaniec?
    Odmówię Radosne. Jeśli chcesz podaj intencję
    Podziękowali 1Nika76
  • Dziękuję  <3
    Tak!

"Za tych wszystkich którzy mi pomagali i pomagają"... 

Już się jedna Dobra Dusza zgłosiła ale skorzystam i z Twojej dobroci....

Dzięki Ci Boże!!! Uffff...
    Podziękowali 1AleksandraB
  • Moja siostra za 2 msc rodzi bliźniaków. Ja rodziłam duże dzieci i nie mam maleńkich ubranek pewnie od rozmiaru 50. Czy ktoś takie ma chłopięce/unisex?
  • edytowano wrzesień 2017
    @AleksandraB czyli poniekąd odmówisz również i za siebie  :D
    Podziękowali 1AleksandraB
  • To się dobrze składa bo ostatnio intensywnie modlę się za siebie.  O pokorę, roztropność i mądrość przed podjęciem ważnych życiowych i finansowych decyzji.
    Podziękowali 2Nika76 wilejka
  • @Bambidu ślij. Idę na priv

@nowa, pewnie dojdzie. Jutro poślę drugi - osobiście. I prio z rana
  • Może ma ktoś pożyczyć lub sprzedać większą kurtkę ciążową na jesień i zimę?  Rozmiar oj. 46, termin na styczeń.... 
  • ew.  inne ciuchy ciążowe (spodnie) w tym rozmiarze 
  • Taką dużą moja kurtkę ciążowa ma @ab , a spodnie i sukienki mogę naszykowac za parę dni jak urodze; )
  • @Aga85 mogą być nawet takie nieocieplane, byle z długim. Bluzy rozpinane mam ale w wyjątkowych okolicznościach zakładam Hiacyncie bo ona ich nie lubi i ściąga. Także poproszę :)
  • Dziękuję,  @uJa :) ja to bym chciała już być w tp;) 
  • uJa powiedział(a):
    Taką dużą moja kurtkę ciążowa ma @ab , a spodnie i sukienki mogę naszykowac za parę dni jak urodze; )

No właśnie nie mam! Mam jakąś 42 i nic poza tym!
  • granatowa/prawie czarna wełniana ciążowa, bez żadnych metek bo szyta przez moją mamę, wysyłałam ją Ci jakoś razem ze strojem japońskim, strój mi odsyłałaś, a kurtka została bo pisałaś że masz dwie i nie wiesz która :D no ale jak nie ma to nie ma ;) poszła dalej służyć i już :)
    Podziękowali 1AB
  • o ja... poszukam jeszcze raz... może trafiła do jakiegoś pudła w komórce... :/
  • spoko ! nie ma to nie ma :) ja już nie zamierzam być w ciąży :D więc dla mnie nie kłopot, napewno wydałaś ją dalej kolejnym potrzebującym i dobrze ! ciepła jest więc mamy i dzieci nie zmarzną i niech się dobrze nosi ! :)

Podziękowali 1AB
  • @Bea, nie szukaj tych butkow, za 20 zl wczoraj kupilam takie welniaki goralskie.
    Podziękowali 1Bea
  • Jak komuś dzieci wyrosły z ze zwierzątek duplo, to chętnie odkupimy dla Kajtka, nieoryginalne też go ucieszą!
  • torbę "szkolną" dla siebie przyjmę z wdzięcznością
    30 września wracam na nauki..
    Podziękowali 1madzikg
  • dzięki ale nie stać mnie na taką torbę :(
  • Buty jesienne
    Chłopak 27, 30
    Dziewczynka 37
  • Bea powiedział(a):
    dzięki ale nie stać mnie na taką torbę :(
    Alez ja ją przekładam już z miejsca na miejsce i będę się cieszyć jeśli ktoś będzie jej uzywac 
    Wysylac?
    Podziękowali 2Skatarzyna Bea
  • A ja szukam butów jesiennych dla córki w rozmiarze 35/36
    Przyjmę albo odkupię.
  • Buty sportowe na wf dla D. Rozm 38
    Torbę przyjmę z wdzięcznością <3
  • @Agnicha, 27 zerknę jutro, jak nie wydałam już to są
  • @Bea ;
    Sprawdzę rano ale chyba mam 38
  • @Agnicha ; zostały mi tylko kalosze 26/27. Ocieplane
    słać?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.