Przyjmę z wdzięcznością - 2

13468941

Komentarz

• Przyjmę z wdzięcznością lub odkupię książkę pod redakcją Józefa Augustyna SJ "Rozeznawanie duchowe na trzecie tysiąclecie".
    Może u kogoś kurzy się niepotrzebna?
    Będę bardo wdzięczna. 
  • Potrzebuję większą(hurtową) ilość obrazków z instrukcją odmawiania koronki do MB, nowenny pompejańskiej i różańca w ogóle- po angielsku, francusku, niemiecku i ukrainsku.
    Przyjmę informację, gdzie można takowe nabyć?
  • @Małgorzata32 , a pytałaś w Łagiewnikach? Ja tam swego czasu Dzienniczek po niemiecku kupowałam.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Przyjmę z wdzięcznością lub tanio odkupię sprawny prodiż. Z Warszawy  córka sama odebrałaby. Przydałby się jej na stancję, bo ma tylko płytki do gotowania. Ja swój kiedyś oddałam, bo nie był już potrzebny 
    Podziękowali 1Bridget
  • Z wdzięcznością przyjmę kosmetyki kolorowe( do malowania buziek i lakiery do paznokci), oraz dla potrzebującej mamy( wątek zmarł jedyny żywiciel rodziny)krem do twarzy, dezodorant, balsam do ciała, podpaski itp. Sytuacja bardzo trudna...
  • Mogą byc to rzeczy używane.
  • @Malgorzata32 zadzwon na Miodowa w Warszawie, moze Ciebie pokieruja?
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @MamaMika napisałam priv 
    Podziękowali 1MamaMika
  • przyjmę bądź odkupię  (najchętniej lokalnie)
    szklankę piłkarska z LOTOS z wakacyjnej promocji (jakąkolwiek poza Lewanadowskim i Milikiem)
  • Może ktoś ma jakieś sweterki rozpinane i bluzki na 128cm.dziewczynskie.Może jakąś spódniczkę. 
  • @Bridget ja poszukam. Czego konkrernie potrzebujesz?
    Podziękowali 1Bridget
  • a ja z wielką wdzięcznością przyjmę/odkupię ze 3 sztuki bluzek z długim rękawem 134-140 dla dziewczynki
  • blaekie powiedział(a):
    a ja z wielką wdzięcznością przyjmę/odkupię ze 3 sztuki bluzek z długim rękawem 134-140 dla dziewczynki
    Napisałam priv 
  • @Bridget ja chyba mam, jutro napisze konkretnie, co znalazłam. 
  • @Bridget cos znalazłam jutro postaram się wysłać 
    Podziękowali 1Bambidu
  • Potrzebuję halówek dla chłopców w rozmiarze 30 i 35. Może komuś zalegają? Byłabym wdzięczna.
  • A ja szukam statywu pod werbel, chętnie kupię za rozsądną cenę ;)
  • Przyjmę z wdzięcznością lub odkupię za rozsądne pieniądze budrysówkę męską wełnianą w ciemnym kolorze (granat/grafit/czarny) roz. M. Jakby komuś coś zalegało, kurzyło się na strychu, mężowi się opatrzyło, to ja bardzo chętnie dla najstarszego przejmę.
  • kapcie czy tam obuwie domowe dla J. 19-20
  • @Skatarzyna, ostatnio odkryłam cały karton takich bucików. Moje dzieci zazwyczaj zaczynają chodzić, jak mają 21. Jutro zrobię zdjęcie za jasności i Ci wyślę, to sobie coś wybierzesz.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • A ja odkupie fotelik kolejny dla dziecka o wadze 18kg+.
  • Przyjmę ubrania ciążowe, rozmiar 46-48, najchętniej długie spódnice i długie sukienki. Lub namiar, gdzie można je niedrogo kupić.
  • kilka sztuk dosłownie body i koszulek Z DŁUGIM RĘKAWEM na 80 dla Ulci przyjmę z wdzięcznoscią. KW poniosę w miarę potrzeb
  • upnę sobie ale o koszulki. Body sztuk dwa już mam :)
  • odkupię/przyjmę  z wdzięcznością 
    -kurtkę męską 
    -spodnie męskie
    -buty męskie rozmiar 44-45
    na gościa 170 cm wzrostu i budowie misia , ważne żeby to było NIEPRZEMAKALNE i nadawało się do szkoły żeby w tym pojechać 
  • przyjmę buty męskie rozm. 44-45 używane do pracy na polu i w lesie. Mogą być zniszczone- ważne żeby nie były dziurawe i podeszwa była cała.
  • blaekie powiedział(a):
    @Bridget cos znalazłam jutro postaram się wysłać 
    Baardzo dziękujemy!
    Dziś nasza I.zaraz ubrała piękną dzinsową katankę do szkoły.Dziękujemy!
    Podziękowali 1blaekie
  • Przyjmę lub niedrogo odkupię 
    wszystko co związane ze strażakami 

zabawki, figurki, książeczki, coś z ubrania 

T.zachorował na firemanów ;) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.