Przyjmę z wdzięcznością - 2

13468933

Komentarz

• Mi tez @AB przypomnij na poczatku stycznia.
    Podziękowali 1AB
  • AB JA ostatnio jakiś worek dla noworodka sprokuriwalam... Rzeczy dość przypadkowe. Na pewno śpiochy i kombinezon ale co trzeba dołożę. Tylko czy Ty dotrzesz po to do mnie kiedyś.. Bo ja nie dotrę. Już nigdy nigdzie cgyba :-) 
    Podziękowali 2AB Bea
  • Między świętami a Nowym Rokiem? Mogę dotrzeć...
    Podziękowali 1MAFJa
  • Ja będę niedługo przebierać ubranka po bliźniakach więc będzie sporo do oddania
    Podziękowali 1AB
  • Jakby co mam nowiutką piękna białą ciepłą czapeczkę dla noworodka.
    Podziękowali 1AB
  • @awia, ślij bez zdjęcia. Córka nie ma nic i nie ma koleżanek w podobnym rozmiarze,, żeby pożyczyć od nich ;), więc każda rzecz się przyda. Na razie mieści się jeszcze we własne biodrówki.
    Wysyłam adres na priv
    Podziękowali 1awia
  • edytowano grudzień 2017
    Może ktoś przypadkiem ma niepotrzebną kołdrę obciążeniową pomocną w terapii SI?

• edytowano grudzień 2017
    @zoja, waga i wymiar kołdry, jest dobierana do konkretnego dziecka
  • Zegarek taki na rękę damski
  • Rajstopki 80/86 dla Urszulki jak komuś zalegają
  • @Bea ja mam nadmiar.
    Podziękowali 1Bea
  • To Ci ulżę  :D
  • Chętnie przyjmę lub odkupię "jeździk-pchacz" dla maleńkich dzieci. Stabilny i jeżdżący powoli, dla dziecka, które uczy się dopiero chodzić. 
    Bez melodyjek, światełek i masy dodatkowych funkcji.
    Najlepiej używany w domu, nie na dworze.
    Chętnie Warszawa, żeby nie bawić się w przesyłki.
    Podziękowali 1AB
  • Przyjmę kilka pajacykow w rozmiarze 68, bawelniane ze stopkami.
  • @uJa popatrzę.
  • a nie chcesz czegoś jeszcze w tym i nieco większym rozmiarze?
  • A.w sumie to nie wiem. Myslalam ze mam wszystko po starszych wiec tylko upralam ubranka i schowalam do komody. Te małe byly ok a te teraz jeden dziurawy na palcu, drugiemu zatrzaski odpadaja, trzeci wyglada jak szmata itd. Gola nie chodzi ale jakos sie do pajacykow przyzwyczailam bo szybko ja ubieram bez zbędnego ryku. Jak ktos ma szukac specjalnie albo swojemu dziecku z szafki wydzierac to nie;)
  • @uJa priv pisałam po południu.
    Kiedyś też jakiś. Mam nadzieję że dochodzą moje wiadomości.
  • O teraz widze i odpisalam;)
    Podziękowali 1olgal
  • edytowano styczeń 2018
    Cześć, czy macie takie tabletki na cukrzyce glibetic (4) lubdiaprel 30 mg., propanadol, furosemid (na odwodnienie) i potas. Koleżanka Monika, poprosiła mnie żeby się zapytać. Jest niepełnosprawna  i biedna. Opałce przesyłkę.

Dla 12l. wyjściowy seterek taki co pasuje do koszuli białej w rozm. 158 (dł. ręce ma i szczupły) wzamian mam do wymiany 3 bluzy 146/152
  • MamaMika powiedział(a):
    Marznę strasznie. 
    Czy ma ktos moze na zbyciu ciepłe swetry( chetnie golfy), rozm 42/44
    Mikuś!!! Gratuluję rozmiaru!!!!!
    Podziękowali 1Bea
  • edytowano styczeń 2018
    @kropka często leki opłaca gminny OPS 
    pacjent przychodzi z pismem z ops do apteki żeby mu leki wydać za darmo, dostaje fakturę którą zanosi do OPS a ośrodek płaci aptece z pewnym opóźnieniem w zależności jak się dogadają np 7 albo 14 dni
    edit - telefon 
    Podziękowali 2madzikg kropka
  • U nas tak nie ma 
  • Pożyczę!!! Dla 4latka strój Batmana...i dla dużej 6,5latki coś co by uszło za strój Vaiany... O panie, nie wiem,czy to na moje nerwy...
  • edytowano styczeń 2018
    Co to Vaina? :open_mouth: 

Edit-wygooglałam... :smiley: 
    No ma gust dziewczyna :smile: 
    Podziękowali 2Bea Bridget
  • @kropka jak nie znajdziesz w tyg to po 17stym będę miała. Dł rękawa tylko zmierz ok? I przypomnij się.
    Bez wzamian
    Podziękowali 1kropka
  • Vaiana to chiba mocno niebrawarystycznie jeśli o strój chodzi.. I trza by nordycki typ odmienić jakos :-) 
  • Ola_g była u niej kobietka z opieki obliczyła dochody i  przekracza jej o 50 zł i nie należy się żadna pomoc, nawet jedzenia nie dostaje.
  • Bajka całkiem ok, ostatnio widziała i w końcu zamieniła Elze na Vaiane!! Cudownie. :D 
  • @Dorotak a nie chcesz srebrenego ninjago z lego? Dla 4 latka? 
    Podziękowali 1Dorotak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.