Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ktoś chętny na tandem? :)

Mam potrzebę nauki języków, nie bardzo mam możliwości (nie chcę przez net, a materiałów mam niewiele). Czy ktoś z W-wy byłby chętny na angielski (niekoniecznie dla siebie, może np.dla dziecka?) w zamian za niemiecki, francuski lub rosyjski od podstaw? U siebie w domu :)
Obawiam się, że nie jestem supernauczycielką, ale mam CAE i parę lat doświadczenia (zaczęłam uczyć w 2005).

Zapraszam też do wątku inne miejscowości :smiley: 

Komentarz

  • Katia może zmien tytuł bo tandem trudny do przesyłki
  • @Katia tytułu już raczej nie da rady zmienić, ale też sądzę, że tandem jest ofertą lokalną.
  • Dlatego zapraszam inne miejscowości do tandemowania ;)
  • Jakbym miała, to bym sprzedała ;) Ale po kiego grzyba zakładać w tym celu wątek? :p
  • A podbiję sobie :)
  • myślałam, że chodzi i skok spadochronowy w tandemie ;)  skoczyłam kiedyś z kolegą, ale bałam się chyba bardziej, niż kiedy sama skakałam :))
    Podziękowali 1Katia
  • @Rogalikowa ; A po co skacze się w tandemie? To czemuś służy czy tak sobie?
  • Wlepiam tu, bo bardziej pasuje:

    A japońskiego ktoś nie chce? ☺ Chętnie nauczę - za włoski od podstaw albo angielski / rosyjski zaawansowany. W Krakowie.


    Podziękowali 1Ursa
  • OT:
    Katia, tandem jest dla tych, którzy nie chcą/boją się skakac samodzielnie i nie chcą robić całego (długiego i kosztownego) kursu. jednorazowo wywalają 1000 zł, podpinają się pod pilota i sruu, słitfocia na FB  (z podpisem "ale emocje, czad" i tak dalej w tym stylu).  w tandemie przeważnie skaczą przyszli panowie młodzi na wieczorach kawalerskich (w prezencie dostają), albo odpowiednio panny młode przyszłe, firmowe imprezy tandemowe, prezenty na osiemnaste urodziny, oświadczyny itepe.

    mój mąż sezonowo pracuje na strefie spadochronowej, chętnych na tandem jest baaardzo dużo (a niby taka bida z nyndzom w narodzie...)
  • Alez bym skoczyla! Moje marzenie!
  • o miesiąc za wcześnie poznałam Krzysztofa - już miałam uzbierane na kurs, ale czekałam wiosny, no i masz, tak bał sie o mnie, że do tej pory nie sko(ń)czyłam! 
  • @uJa  tutaj w N.T. skaczą,nie trzeba daleko szukać,wszystko przed Tobą ;)

  • Tylko te miliony monet;) ale kiedys uzbieram
  • Ja tam zdecydowanie wolałabym skakać sama :)
  • Katia, to zainteresuj się tematem ;)

    jak się stoi w otwartych drzwiach samolotu.... aaa! niezapomniane przeżycia! a kilka razy skakałam z takiego małego czegoś (cesna jakaś tam), że trzeba było wyjść najpierw na zastrzał (taka jakby rurka pod skrzydłem) i to było wyzwanie, bo mnie wdmuchiwało przy mojej wadze cały czas do środka, haha!
    Podziękowali 2Joanna36 Katia
  • @Rogalikowa skakałaś że swoim mężem?
  • @Hope tak, nawet poznaliśmy się na lotnisku. ale ja od czasu jak zaszłam w pierwszą ciążę to nie skaczę. ale chętnie bym znów kilka razy skoczyła. niestety to się teraz zrobił bardzo drogi sport. no i jakoś strefa spadochronowa to nie jest to samo co aeroklub. atmosfera nie ta :( ja tam klimacik lubię, a nie drogie gadżety.

    a chętnym ale bojącym się polecam tunel. w Polsce mamy kilka niezłych. cena średnio zachęcająca ale można sobie pofruwać bez odrywania się od ziemi ;)
  • :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: 
    Jakie to romantyczne!
    Podziękowali 1Joanna36
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.