Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznań 5.11 - zapraszamy na śpiewanki patriotyczne

2»

Komentarz

  • W sumie to taki maly slodki kroliczek, nie dziwie sie dziecku ze kupilo.
  • W sumie tez sie nie dziwię
  • A moja Anka przywiozła jakiegoś gluta. A śniadanie ma zjeść jutro, bo kurka nie będę kanapek wyrzucać.
  • a już myślałam że może jednorożec ;)

    oj jak żałuję, że nie mogliśmy być...ale w Skrzatuszu też cudnie było...


  • Zeszło na króliczki, a tymczasem działy się rzeczy ważniejsze.

    Na przykład jedna z naszych skautek podczas Mszy św. w kościele św. Stanisława Kostki przepięknie odśpiewała psalm. Jestem z niej bardzo dumny, bo była onieśmielona nowym miejscem i tłumem wiernych, a mimo tego przemogła się i swoim śpiewem wyraziła naszą wdzięczność dla wspólnoty parafialnej za gościnę. Udało nam się optymalnie wykorzystać czas pobytu, odwiedzając wiele ciekawych miejsc w miłej atmosferze, bez pośpiechu i błądzenia. Dziewczynki zachowywały się wzorowo w środkach transportu, wiele osób uśmiechało się do nas i życzliwie zagadywało.
  • aaa!! Plecak sie znalazł!! Jakas dobra dusza go do biura rzeczy znalezionych odniosła. Tyle ze nie mogą mi go wyslac tylko ktos osobiście musi go odebrać.

    hallo Poznaniacy!! Kto u nas na forumie z Poznania jest?? Mógłby ktos pomoc? Trzeba plecak jednej malej roztrzepanej skautki odebrać z biura rzeczy znalezionych na Dworcu PKP Główna i odeslac poczta do mnie :-)

    ktos mógłby pomoc?

    Podziękowali 1DaddyPig
  • @Maciek_bs alez o przepięknym śpiewie K. tez słyszałam. 
    Zresztą byłam dzis na kawie u jej mamy, która słusznie pęka z dumy.
    W ogole baaardzo udana wycieczka.
    A króliczek to szczegół. ;)
    Podziękowali 1DaddyPig
  • @Agnieszka82 dobrze, ze plecak sie znalazł!
  • W ogóle, to fajnie wychodzi, że Wędrownicy Mamy Róży łączą tyle forumowych rodzin. Dzięki temu robimy wspólnie masę dobrych rzeczy.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Agnieszko, ale wydadzą taki plecak?
    Jak się o niego pytać? Powiedzieć jak wygląda...czy jak?
  • edytowano listopad 2016
    ja do dworca to mam 10 minut tramwajem...
  • Juz znalazłam Poznaniankę ktora odbierze plecak :-)
  • Moje dziecko bardzo przejęte i zadowolone, dla niej to pierwsze takie wycieczkowe przeżycie, z rówieśnikami a nie siostrami. Ja byłam za to dzielna, ani razu nie zadzwoniłam do Maćka :D
  • @wielorybek a jak Twoja córka ma na imię? Moja Tereska znalazła sobie nowa przyjaciolke i zastanawiam sie czy to nie Twój corka :-) Polcia?
    Podziękowali 1wielorybek
  • Tak. Opowiedziała wszystko mężowi a dla mnie nie starczyło :) Może załapię się na na jakąś drugą turę.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Maciek obiecuję że pomyślę o wilczkach :) podzielisz się spiewnikiem? :)
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Aaa to wszystko jasne :)) teraz wszystkie zbiorki wilczków Tereska przezywa czy aby na pewno jej najlepsza przyjaciółka będzie :-))
  • To na pewno ona,z opisu zachowania.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.