Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«13456

Komentarz

  • Cieszę się, że przegrała Hilary, ale nie wiem, czy się cieszę, że wygrał Trump. CO myślicie?
  • w tym przypadku zwyciężylo tzw. mniejsze zło. Amerykanie obudzili się i zobaczyli co przez 8lat się z ich krajem zrobiło.Ciekawe czasy idą.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Chyba im się w Stanach nudzi i potrzebują rozrywki, że doszło do wyborów między Trumpem a Hillary.
    Podziękowali 3Klarcia Lome Katia
  • Cieszymy się od rana :) mąż jakiejś audycji na Onecie słuchał. Komentowala całą śmietanka,  Lisy, Kuźniary itd Ponoć świetna,  mąż miał niezła frajdę. 
    Podziękowali 3DaddyPig Klarcia Pioszo54
  • A kogo być widziała na tym stanowisku?
  • Cały świat płacze, że amerykańska wieś wybrała, ale dla konserwatystów w Stanach to ważne, że nie będzie przewagi lewicowych sędziów. Obama pięknie pozostawił wybór nowemu prezydentowi, ale to gadanie takie bylo, bo byli pewni, że Clinton wygra.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pewnie, @Elunia. Lepiej, aby dalej mordowano dzieci na potęgę, niż żeby przeciwstawił się temu rozwodnik. Twoja logika mnie powala.
  • Tylko jest jeszcze jedna kwestia to że on sie w wyborach opowiedział przeciw aborcji nie znaczy że cos w tej kwestii zrobi.
    Choć i tak poparłabym jego a nie Clinton.
  • Hillary dostawała gigantyczne pieniądze od Planned Parenthood, aby lobbowała na rzecz aborcji. Wielokrotnie wypowiadała się, że to jej zdaniem "prawo kobiet" i że popiera nawet tzw. aborcję przez częściowe urodzenie, która jest oczywistym dzieciobójstwem. Jej bliscy współpracownicy są zamieszani w mafię pedofilów.

    Naprawdę, poprę każdego, kto ją powstrzyma.
  • edytowano listopad 2016
    @Tola jeśli Trump odrażający to nie wiem już chyba brak skali dla H., jeśli chodzi o moralność.
    Chyba że idąc na wybory ktośtam sugeruje się wyglądem kandydata i nienaganną fryzurą. Bo to faktycznie najważniejsze dla losów kraju.

    "Absolutnie nie chciałabym, aby rząd próbował wpływać na tę decyzję [o przeprowadzeniu aborcji] – stwierdziła Clinton. - Myślę, że pewien rodzaj późnych aborcji ma miejsce ze względu na medyczną konieczność – dodała. Nie doprecyzowała, skąd miałaby się brać ta konieczność.

    Żona byłego prezydenta Billa Clintona jest znana ze swojego lewicowego światopoglądu, w tym poparcia dla aborcji. Kandydatka broniła Planned Parenthood, gdy wyszło na jaw, że organizacja ta handluje tkankami abortowanych dzieci. Clinton opowiedziała się za tym, by nie karać PP za proceder."


    http://www.fronda.pl/a/clinton-chce-aborcji-do-9-miesiaca-ciazy,57321.html

  • Ponadto zobaczymy jak to wpłynie na rynki, giełdy itp...
  • Trumpowi nie udowodniono żadnego przypadku molestowania seksualnego, co najwyżej spławienie kilku pań, które same mu lazły do łóżka i wciąż mają za to żal.

    Przykro mi, że odczuwacie niechęć do starszych mężczyzn. Ale to na pewno nie jest problem Trumpa.

    PS. Hillary jest lesbijką, więc wspólna podróż pociągiem wcale by nie była bezpieczna dla towarzyszek podróży.
  • Dobrze, ze nasz prezydent przystojny.... ;)
  • no rano, jak było cos 244 do 216, zacząłem mieć nadzieję
    a jak wygrał, odetchnąłem :)
    Jest nadzieja na powstrzymanie tego całego marksizmu kulturowego
    oraz na obniżenie zagrożenia wojną.

    Podziękowali 2draconessa Thorgal
  • edytowano listopad 2016
    Za uprzejmą, starszą panią idą ludzie, których byś nie chciała nigdy spotkać, Na przykład John Podesta, szef jej kampanii wyborczej, który na pewno by zajął ważne stanowisko po jej zwycięstwie. Należy do mafii pedofilskiej, która sprowadzała młode dziewczęta z Azji na tzw. Wyspę Orgii, w wiadomym celu. Hillary, chociaż już starsza pani, też tam latała. Wigoru więc jej nie brakuje. Podesta został też zdemaskowany jako inspirator powstania organizacji tzw. liberalnych katolików, które miały infiltrować Kościół w USA i wprowadzać zamęt. 
  • Ale to wszystko jest manipulacja, każdy bogaty i wpływowy mężczyzna jak się nie ogarnie (nie jest mocno wierzący) to korzysta jw. Tylko jeden robi to skrycie a drugi jawnie. Oglądałam teraz starego "Rambo" w Afganistanie, jak tam sławili ten kraj, jaki to szlachetny lud itp. A teraz piszą, że przeciętny afgański mężczyzna regularnie wykorzystuje małych chłopców (sławny opis generała co trzyma chłopca  na łańcuchu przy łóżku).
  • Jw. czyli jak Trump, nie chodzi m i o pedofili.
  • @Gosia5 nie wiem kogo bym widziała na stanowisku prezydenta USA, ale dla mnie obydwoje tych kandydatów to bardziej celebryci niż politycy. 
    Podziękowali 1Gosia5
  • Cieszę się, że przegrała Hilary, ale nie wiem, czy się cieszę, że wygrał Trump.

    Mam tak samo jak Ty.
  • A w ogóle macie jakichś ulubionych prezydentów USA? 
  • Trump nie podsyca podziałów rasowych. Natomiast nie zgadza się na pobłażliwość wobec nielegalnych imigrantów i ich legalizację, co chcieli robić demokraci (aby zwiększać swój elektorat).
  • W latach 1964–1987 należał do Partii Demokratycznej, a od 1987 do 1999 do Partii Republikańskiej, z której przeszedł do Partii Reform. W 2001 powrócił do Demokratów, z których w 2009 przeszedł ponownie do Republikanów. Od 2011 do 2012 był niezależny, po czym ponownie przystąpił do Republikanów
  • to się nazywa mieć fazy :)
    Podziękowali 2Katia asiao
  • Te nastroje nieco podobne do naszych sprzed wyborow PiS vs PO.
    I odczucia podobne, radość z przegranej lewactwa.
    A co będzie z obietnicami i polityka... no cóż...
  • Chodziła po internetach taka fota "kontrkandydata" - "jak wygram to: Hillary do więzienia, Trump do Meksyku". Głosowałabym ;)
    Podziękowali 1Subiektywna
  • Tola powiedział(a):
    Chodzi o jego wypowiedzi, o przedmiotowe wyrażanie się o kobietach. To typowy samiec alfa. Nie wiem, kim niby jest pani Clinton, raczej mało kto przestraszyłby się uprzejmej drobnej 70-latki, która tę sferę aktywności ma już dawno za sobą :) Cały czas obracamy się w temacie image'u, a nie faktycznych przewinień kandydatów.

    1. Zgadza się - Donald Trump jest typowym samcem alfa, w Polsce jego odpowiednikiem jest Korwin-Mikke. Pozwolę sobie zauważyć, że tego typu panowie na brak dobrowolnych kandydatek do ich serca nie mogą narzekać.

    2.  Przypomnę zarazem, iż Billy Clinton w obrzydliwy wręcz sposób molestował kobiety (na koncie miał nawet gwałt), a jego żona była bardzo mocno zaangażowana w dyskredytację ofiar Clintona i dołożyła niemałych starań, aby te afery zostały zamiecione pod dywan.


  • Swoją drogą to jest niesamowite, że wygrał.. Jak się poczyta jego wypowiedzi o kobietach...A te jego fryzury :) I co na to wszyscy spece od PR?
    Podziękowali 1asiao
  • Bo w duzej mierze jest jak u nas. To nie Trump wygrał. To Killary przegrała...
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @Joanna36 wygrał dlatego, ze trzeba było kogos wybrac.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.