Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Instrumenty muzyczne - pożyczę, kupię, zamienię itp.

2»

Komentarz

  • @kowalka czy ty kiedyś polecałaś instrumenty perkusyjne dla małych dzieci czy tylko mi się wydaje?


    szukam jakiegoś zestawu instrumentów dla dzieci (3-5 lat mają) (rodzice kompletni ignoranci i laicy muzyczni :D) ale dzieci przejawiają jakiś talent, przynajmniej rytmiczny :P  szukam więc czegoś dla nich, może "cymbałki" albo flet? albo jakiś bębenek? (hałas jakoś zniosę, mam dość duży dom)

    polećcie coś pliiis

  • A kiedy dojdzie do zwarcia i pokaże się niebieski dymek, wystawi się koło śmietnika jako zużyty sprzęt agd i po kłopocie.
  • @AB, są nauczyciele, którzy od początku będą wymagać klasycznego pianina, a są tacy, którzy całą podstawówkę pozwolą na yamaha cyfrowej. Chociaż przyznaję, że od IV klasy chyba jest trudniej, bo dynamika na zwykłym pianinie, a na elektronicznym jest inna. Lekcje, wszystkie występy i egzaminy są na klasycznym, które jest trudniejsze pod tym względem (przynajmniej tak mówią nasi nauczyciele i to widzę po dzieciach). Ale elektryk ma zalety, o których pisze aghi - można ściszyć, nie trzeba stroić, łatwiej przenieść w razie przemeblowania, nie trzeba się przejmować tym, gdzie stoi (czyli odpowiednia odległość od okna, kaloryfera itp.)
  • Można to rozszerzyć nie tylko na instrumenty. Np. zamiast mieć dzieci kupić kilka lalek, które mówią "mama". Zawsze grzeczne i można je zostawiać same w domu. Zamiast żywego zwierzaka pluszowy z funkcją głosu. Nie brudzi, spokojny. Zamiast żywych roślin sztuczne palmy etc. Nie trzeba podlewać, przesadzać. Zamiast wyjeżdżać na wakacje obejrzeć film z ładnymi widokami - taniej i nie trzeba się męczyć.
  • edytowano listopad 2016
    Elunia powiedział(a):
    Bez przesady @JiB analogowe pianina bywają zużyte, uszkodzone albo źle wyprodukowane i b. trudno trafić na idealnie strojące. Poza tym wiele osób mieszka w blokach i z ćwiczeniem też jest rozmaicie. Teraz pianina elektroniczne to nie keybordy tylko instrumenty z przyzwoitym dźwiękiem, ważonymi klawiszami itp.Znam masę dzieciaków ze szkół muzycznych które w domach ćwiczą na elektrykach i osiągają świetne wyniki w nauce gry na instrumencie.
    Toż właśnie o tym mówię. Niektórzy mają sztuczne dzieci, psy i rośliny i twierdzą, że osiągają świetne wyniki.
  • A jeśli chodzi o sąsiadów, to rzeczywiście może być problem.

    - Jasiu - mówi tato. - Jeśli będziesz codziennie grał, dostaniesz 10 zł.
    - No nie wiem - odpowiada Jasio. - Sąsiad z góry obiecał mi 20, jeżeli nie będę grał.
  • Zresztą, przewidziano to już dawno.

    "A ja sobie gram na gramofonie
    trali tralalla la, trali tralalla la
    Zimą w domu, latem na balkonie
    trali tralalla la, gramofon gra
    I nic mnie nie przejmuje, Syreny płyty mam
    Gdy mnie coś denerwuje na gramofonie gram
    Bo ja kiedy gram na gramofonie
    to w gramofonie mam cały ten kram"

    Tyle że słuchawek nie miała.
  • u nas w psm byli do koncertow elektryczne co ywazam za przesade. z drugiej strony warunki mamt jakie mamy i coz..
  • Będę miała na sprzedaż skrzypce 3/4 (raczej z mniejszych 3/4) fabryczne ale wyższy model, bdb. egzemplarz wybrany przez nauczyciela i ustawiony przez lutnika. Ktoś potrzebuje? 
  • @jukka czy mogę gitarę zarezerwować do jutra? Czekam na wiadomość od nauczyciela.

  • kupię pianino, sprzedam gitarę akustyczną kupię klasyczna
  • edytowano sierpień 2018
    Duża, kanadyjska, dla dorosłego, droga była bardzo. Stan idealny, brzmienie też. Chciałbym zamiast niej klasyczną. Bo córka chce się uczyć grać a ta to do koncertów raczej niż do nauki.
  • no właśnie ja tak samo potrzebuję jak ty
  • Skrzypce 4/4 potrzebujemy kupić. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • czy ktoś ma sprzedać podbródek i żeberko do skrzypiec 3/4?
  • Ursa powiedział(a):
    Skrzypce 4/4 potrzebujemy kupić. 

    mam, ale do renowacji. Rocznik 1802
  • podbródek i żeberko już mam. przy okazji mogę polecić fajne miejsce, wczoraj tam byłem
    https://skrzypce.pl/
    prowadzi to człowiek który naprawdę zna się na rzeczy.
    Gramy teraz w domu na: 3 akordeony (panowie) oraz dziewczyny właśnie rozpoczęły szkołę muzyczną na skrzypcach  - Basia i wiolonczela: Dominika

    Kiedyś założymy zespół

  • Akordeon oddam, skrzypce 1/2 kupię
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.