Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Książki sprzedam - głównie katolickie, jakies słowniki

cześć!

W ramach ratowania budżetu i zmniejszania ilości rzeczy, mam do sprzedania następujące książki.
Koszty wysyłki około 3zł, chyba że chcecie poleconym priorytetem to wtedy koło 5zł

1. Richard E. Nisbett "Mindware. Narzędzia skutecznego myślenia" - stan bardzo dobry - 15zł + KW
2. Reader's Digest "Lecznicze dary natury" - album kolorowy - stan bardzo dobry- 15zł + KW
3. Tamara Milstein - "Najlepsze ciasta świata" - stan dobry - 10zł + KW (te przepisy są raczej z tych "wyczesanych")
4. Matt Fitzgerald "Bieganie 80/20" - praktycznie nowa (nie mój klimat) - 15zł + KW
5. Mieczysław Guziewicz "Miłość i służba w małżeństwie" - stan dobry -  5zł + KW (to książka zajmująca się małżeństwami problemowymi, Guziewicz fajnie pisze)
6. Monika i Tomasz Gowin "Mały geniusz"- 5zł + KW - książeczka do aktywizacji mózgu niemowlęcia kształty czarne i białe - stan dobry
7. Sami Awwad "Oto Ziemia Boga" - przewodnik po Ziemi Świętej (przywieziony stamtąd) - stan dobry, nieci zagięty róg okładki - 7zł + KW
8. Helen Andelin "Potęga kobiecości" - książka polecana przy kryzysach małżeńskich - nieco zalana wodą - stan dobry- ;) ale w czytaniu to nie przeszkadza, mój podpis na I stronie (książka dużo krązyła) - 10zł + KW
9. Władysław Kluz OCD "Dobre drzewo" Opowieść o Ludwiku i Zelii Martin, stan dobry - 12zł + KW (ponoć bardzo dobra, ostatecznie nie przeczytałam)
10. Tomas Halik "Cierpliwość wobec Boga" - stan dobry - 10zł + KW
11. ks. Jan Paszulewicz - "Żywoty świętych matek" - stan dobry -5zł + KW (można się zainspirować, z modlitwami)  - 5zł + KW
12. "Mysli Edyty Stein na każdy dzień" (format kieszonkowy) - 3zł + KW - stan dobry, okładka tylna z zabrudzeniami
13. ks. Franciszek Blachnicki "Charyzmat i wierność" - 5zł + KW, stan dobry ale stare wydanie (1985), broszurowe
14. Bartolo Longo - " Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach" - smaczek dla fanów Nowenny Pompejańskiej - 5zł + KW stan dostateczny/dobry - nieco wymięta
15. Patrick Wolff "szachy dla żółtodziobów" - książka po częściowym zalaniu wodą (albo czytana w wannie), raczej wymięta, taką już kupiłam- głównie przednia okładka - 5zł + KW
16. Max Lucado "Potwór w szafie. jak jutro bać się mniej niż dzisiaj" - książka o lęku, stan bardzo dobry - - 7zł+ KW
17. Anna Jedna "Sychar. Ile jest warta Twoja obrączka" - książka o ratowaniu małżeństwa. Przeczytałam z zaciekawieniem. Jest mocna. 10zł, stan dobry +
18. Ingrid Trobish "Kobieta silna" - stan dobry, czytana chętnie - 7zł + KW
19. Ingrid Trobish"Moja droga do domu Ojca"- książka o oswajaniu umierania - 7zł + KW
20. O. Stanisław Jarosz OSPPE - "Miłość ponad wszystko" - fajna, autor ma łatwośc przekładania swoich myśli - 10zł + KW
21. 5 kolejnych numerów "Zawsze wierni"- od 6(175) XI-XII 2014 do 4 (179) VII-VIII 2015 - całosc 20zł + KW, stan dobry/bardzo dobry
22. Słownik "Rosyjsko-polski polsko-rosyjski"wyd. Ex libris (typowo szkolny) 2005 - 5zł + KW
23. Jostein Gaardner "Świat Zofii" - 7zł +KW - stan dobry
24. "Mały słownik polsko-łaciński", Wydawnictwo szkolne PWN W-wa 2004, stan dobry (to nie jest słownik łacińsko-polski!) - 5zł + KW
25. Guy Jonquieres "Ćwiczenia duchowne dla poczatkujących. Szukać i znajdować Boga we wszystkim" - ćwiczenia duchowości ignacjańskiej - stan dobry, 10zł + KW.


Można ceny negocjować :)


 




Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.