Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przejście z telefonu sim na kartę play na telafon po kablu w orange

Nareszcie kończy mi się niefortunnie zawiązana umowa.Niespełna 2 lata temu przeniosłam telefon stacjonarny z orange po kablu na telefon stacjonarny  w play na kartę sim .Teraz chcę to odkręcić i powrócić do normalnego telefonu kablowego z zachowaniem numeru .Dostaję pierdla .Jednego dnia w orange karzą nie karzą mi wypowiadać umowy z pley bo zrobią to sami zawiązując ze mną nową umowę ale warunek ,że zostaję przy telefonie z kartą sim .Drugim razem karzą mi wypowiedzieć z pay umowę i przyjść zaraz po zakończeniu tej umowy do nich zawiązać nową .Z odzyskaniem numeru może być trudniej.
Czy ktoś z forum znalazł się w podobnej sytuacji czy jestem może odosobnionym przypadkiem.

Komentarz

  • edytowano grudzień 2016
    ja mam do podtrzymania linii telefonicznej do której mam kupiony internet stacjonarny, ten zaś mam bez limitu w dość dobrej cenie. I tak sobie płacę za coś  z czegoś nie korzystam ok 21 zł/m-c, ale póki co żaden dostawca nie da mi nielimitowanego  netu za takie pieniądze
    Podziękowali 1Kristi
  • Mieszkam na wsi więc internet leci po kablu .Zatem utrzymanie łącza kosztuje 30 dychy.
    Dlatego bierze się najniższy abonament .Tak czy siak mus płacić .

  • edytowano grudzień 2016
    PaniWiosna powiedział(a):
    Przepraszam, że nie na temat - ale jakie jest w dzisiejszych czasach uzasadnienie posiadania telefonu stacjonarnego?
    Żeby mieć internet,wi-fi
    Podziękowali 1Kristi
  • @PaniWiosna żeby dzwonić!
    U mojej mamy stoi i ciągle się urywa! Nie wyobraża sobie, żeby go nie miała :)
  • Moja mama też :D ale... no i tak jakoś, stacjonarny się urywa :D 
  • Mieszkam na wsi i do tej pory miałam telefon stacjonarny i Internet. Zamieniłam to na ruter na kartę bezprzewodowy i jestem bardzo zadowolona.

    Dzięki tym zmianom przekonałam się, jak działa Orange. Są różnice w tym, co mówią przez telefon, a tym co w salonie. Salony tez są firmowe i nie. W niefirmowym nie wszystko możesz załatwić. Moze warto zrobić to na piśmie w salonie. Wtedy wiesz, na czym stoisz.
  • @mamababcia a teraz internet mobilny czy po lini telefonicznej czy swiatlowod?
  • @Kristi czy zalezy Tobie aby miec ten sam numer?
  • Mam ruter. W nim jest karta. Między ruterem a komputerem jest kabel z końcówką jak do telefonu. To chyba mobilny.
  • router+kabel+komputer?
    Czyli w routerze jest karta sim.?
  • Kabel jest dlatego, że to komputer stacjonarny. Przy laptopie kabel niepotrzebny.
  • Z tego, co zrozumiałam to fale radiowe. Gdyby nie działał, zmontowaliby antenkę na zewnątrz, ale na szczęście działa, bo jest zasięg.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.