Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

Może będziemy sobie pomagać gdy brak pomysłu na prezent.

Zaczynam. Może macie pomysł na prezent dla dość dziecinnej dwunastolatki która wszystko ma oprócz zainteresowań. Niby ma psa i sie nim zajmuje ale ten temat eksploatujemy od kilku lat więc kalendarz z psami, notes z psem, książka o pielęgnacji psów itp już było. A poza tym chcielibyśmy żeby zainteresowala sie czymś innym.
«13456732

Komentarz

• Kosmetyki? Niekoniecznie z psa ;)
    Podziękowali 1Katia
  • super szczotka nie plącząca włosów? jeśli jeszcze nie ma oczywiście nie dla psa ;)
  • Moich nastolatek to ja pytam co chcą,nie ryzykuję wydawania kasy nadaremno ;)
    Zazwyczaj piszą list do Mikołaja tak jak maluchy i zazwyczaj mam parę opcji do wyboru mniej i bardziej kosztownych,więc jest z czego wybierać :)
    Dostałam nawet linki jak dana rzecz ma wyglądać,kolor,wzór itd.
    Może nie jest to potem wielka niespodzianka ale na pewno wielka radość,że to to o czym się marzyło.
  • kakues koraliki do samodzielnego robienia biżuterii ? 

Farby do tkanin/szkła/porcelany? 

• nastolatki to śliski temat :) 
    Podziękowali 1madzikg
  • proste półprodukty do produkcji własnych naturalnych kosmetyków?
    Podziękowali 2chabrowa jukaa
  • edytowano grudzień 2016
    Mam taką w domu, tylko że ona coś tam lubi, np rysować. I psa też ma :) Lubi lego friends, figurki z rossmanna, "połącz kropki" zwierzęta oraz  "dorosłe" gadżety, np podwędziła mi ostatnio rękawiczki. Pomadka ochronna do ust z błyszczykiem też by ją ucieszyła.edit: lubi książki o psach, np "Lessie wróć", a ostatnio "Droga do domu".
  • kubek termiczny?
    albo coś takiego, co nazywa się "pixie crew"
    są to silikonowe piksele, które przyczepia się do silikonowego panelu i układa obrazek (można go zmieniać)
    panel może być na okładce od notesu, na saszetce, na plecaku
    tu link do allegro:
    http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=pixie crew&bmatch=base-relevance-floki-5-uni-1-3-1025
    Podziękowali 1ola_g
  • Moja Z. twierdzi, że b. nie lubi dostawać prezentów, chyba... że od mamy, bo od mamy zawsze są trafione! 
    fajnie mam - i mogę wyliczać, z czego by się ucieszyła długo :)
    gorzej z młodszą, bo ta jest bardziej skryta, małomówna, ale tej umiem w gust ubraniowo-dodatkowy trafić, więc też jakoś. ;)
    na pocieszenie mogę powiedzieć, że moja kuzynka była takim dzieckiem bez konkretnych zainteresowań, to co o niej mogę powiedzieć, to że lubiła pomagać, to było takiej jej "hobby", ale trudno było kupić jej prezent
    została siostrą zakonną <3
    Podziękowali 1Katia
  • @Joannna, gdy tylko zobaczyłam Cię w wątku, od razu wiedziałąm, że będzie jakaś ciekawa nowość, podobają mi się te piksele. :)
    Podziękowali 1Joannna
  • dziękuję @Skatarzyna :)
    muszę przyznać, że dużo czasu poświęcam na wyszukiwanie prezentów, bo nie lubię wydawać kasy na jakieś bezsensowne rzeczy...
    w tym roku znalazłam jeszcze coś takiego, co na pewno spodoba się mojej Ali (10 lat) - tkanie z koralików: https://widema.pl/pl/c/Tkanie-z-koralikow/35
    kupiłam pingwina, żółwia i ważkę a do tego książkę z wzorami

Podziękowali 2zoja Ania D.
  • Właśnie też pomyślałam o tych koralikach, tylko sie zastanawiam czy np jak zrobi bransoletke to będzie potem nosić czy to jest już niemodne. Za moda dziecięca nie nadazam ( za dorosłą też nie).
    Mało znam to dziewczę. Babcia poprosiła mnie o pomoc i zakupienie prezentu dla wnuczki. Rzeczona wnuczka podpytywana niedelikatnie i wprost : kasę? Nie. Ciuchy? Nie. lalkę'? Prychnela tylko. Gier planszowych ma ze 30.
    Dzięki za pomysły, spróbujemy coś wybrać...
    Kosmetyczka na kosmetyki
    przybornik do manicure
    bajerna składana szczotkaido włosów z lusterkiem
    bardzo modne teraz boxy książka+gadżety np.Fangirl Box (moja córka sobie wlasnie zazyczyla, 2 książki + talon na ebooka+ kilka gadżetów)
    Podziękowali 1Monica
  • Ja mam zawsze najwiekszy problem z Jerxykiem.
    Co dać prawie 5latkowi, który dobrze rozumie, ale manulanie słaby nie bawi sie zabawkami np nie jeżdzi autkami.
    Wszelkiego rodzaju fisherprajsy grające śpiewające świecące ma w ilości zbyt dużej.
  • Ja mam problem z Michałem. On marzy o profesjonalnym jojo (koszt ok. 50 zł). A we mnie wszystko się burzy na niewielki kawałek plastiku za takie pieniądze.

Z drugiej strony poprzednio marzył o porządnej kostce rubika. Bawi się nią od urodzin (kwiecień) i jest w tym naprawdę świetny. Kupiliśmy  w profesjonalnym sklepie z kostkami  i to okazał się strzał w 10. Kostka jest w stałym użyciu, a Michał rozpracowuje coraz szybsze algorytmy, by układać na czas. I dlatego waham się z tym jojo, bo może to też będzie podobna pasja, a nie zabawa na 2 dni.
  • jak ma być trwałe, a On marzy, kupilabym, lepiej tak, niż 10 za pięć, jedno po drugim. 
  • @maliwiju , a Bajki-grajki?
    @asia , mój też marzył o kostce i układał długo. Jojo chciał i szybko poszło w kąt. Jeśli nadal pasjonuje się kostkami, to może jakąś inna, 2x2, 4x4, 5x5?
    Podziękowali 1asia
  • @Maliwiju, też pomyślałam o czymś przyjemnym dla Jerza do słuchania. Taką kostkę głośniczek radyjko, jak kiedyś Haku polecała, plus pendrive z ulubionymi piosenkami, bajkami. Mógłby wszędzie brać ze sobą, a uruchomić i wybrać bajkę czy muzyczkę przeciez byś pomogła. :)

• Podajcie proszę  linka do tego radia @Haku.
  • ale chyba wejścia na pendrive nie ma, a my lubimy mieć na paluchach :)
    Podziękowali 1Monira
  • Moja lubi scrabooking
  • Dobry pomysł, rozważe. Dzieki
  • @Monira  my mielismy bardzo dlugo. 
    Podziękowali 1Monira
  • Nasi dostali odtwarzacz mp3 z wejsciem na pendrive do pokoju jako wspolny prezent na mikolaja, plus fure audiobookow. Teraz wersje na plytach jezdza w aucie, a przegrane na pena graja w pokoju. Odswiezamy stare hity, poznajemy nowe. W samochodzie po drodze na stok ryczymy chorem "krola bula". 
  • chcieliśmy kupić najstarszemu zegarek analogowy na rękę i okazuje się, że nie ma takich dla 7 latków.. :-( A jemu się nie podobają te dziecięce w różne wzorki.. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.