pomysły na prezenty

Może będziemy sobie pomagać gdy brak pomysłu na prezent.

Zaczynam. Może macie pomysł na prezent dla dość dziecinnej dwunastolatki która wszystko ma oprócz zainteresowań. Niby ma psa i sie nim zajmuje ale ten temat eksploatujemy od kilku lat więc kalendarz z psami, notes z psem, książka o pielęgnacji psów itp już było. A poza tym chcielibyśmy żeby zainteresowala sie czymś innym.
«1345

Komentarz

• Kosmetyki? Niekoniecznie z psa ;)
    Podziękowali 1Katia
  • super szczotka nie plącząca włosów? jeśli jeszcze nie ma oczywiście nie dla psa ;)
  • Moich nastolatek to ja pytam co chcą,nie ryzykuję wydawania kasy nadaremno ;)
    Zazwyczaj piszą list do Mikołaja tak jak maluchy i zazwyczaj mam parę opcji do wyboru mniej i bardziej kosztownych,więc jest z czego wybierać :)
    Dostałam nawet linki jak dana rzecz ma wyglądać,kolor,wzór itd.
    Może nie jest to potem wielka niespodzianka ale na pewno wielka radość,że to to o czym się marzyło.
  • kakues koraliki do samodzielnego robienia biżuterii ? 

Farby do tkanin/szkła/porcelany? 

• nastolatki to śliski temat :) 
    Podziękowali 1madzikg
  • proste półprodukty do produkcji własnych naturalnych kosmetyków?
    Podziękowali 2chabrowa jukaa
  • edytowano grudzień 2016
    Mam taką w domu, tylko że ona coś tam lubi, np rysować. I psa też ma :) Lubi lego friends, figurki z rossmanna, "połącz kropki" zwierzęta oraz  "dorosłe" gadżety, np podwędziła mi ostatnio rękawiczki. Pomadka ochronna do ust z błyszczykiem też by ją ucieszyła.edit: lubi książki o psach, np "Lessie wróć", a ostatnio "Droga do domu".
  • kubek termiczny?
    albo coś takiego, co nazywa się "pixie crew"
    są to silikonowe piksele, które przyczepia się do silikonowego panelu i układa obrazek (można go zmieniać)
    panel może być na okładce od notesu, na saszetce, na plecaku
    tu link do allegro:
    http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=pixie crew&bmatch=base-relevance-floki-5-uni-1-3-1025
    Podziękowali 1ola_g
  • Moja Z. twierdzi, że b. nie lubi dostawać prezentów, chyba... że od mamy, bo od mamy zawsze są trafione! 
    fajnie mam - i mogę wyliczać, z czego by się ucieszyła długo :)
    gorzej z młodszą, bo ta jest bardziej skryta, małomówna, ale tej umiem w gust ubraniowo-dodatkowy trafić, więc też jakoś. ;)
    na pocieszenie mogę powiedzieć, że moja kuzynka była takim dzieckiem bez konkretnych zainteresowań, to co o niej mogę powiedzieć, to że lubiła pomagać, to było takiej jej "hobby", ale trudno było kupić jej prezent
    została siostrą zakonną <3
    Podziękowali 1Katia
  • @Joannna, gdy tylko zobaczyłam Cię w wątku, od razu wiedziałąm, że będzie jakaś ciekawa nowość, podobają mi się te piksele. :)
    Podziękowali 1Joannna
  • dziękuję @Skatarzyna :)
    muszę przyznać, że dużo czasu poświęcam na wyszukiwanie prezentów, bo nie lubię wydawać kasy na jakieś bezsensowne rzeczy...
    w tym roku znalazłam jeszcze coś takiego, co na pewno spodoba się mojej Ali (10 lat) - tkanie z koralików: https://widema.pl/pl/c/Tkanie-z-koralikow/35
    kupiłam pingwina, żółwia i ważkę a do tego książkę z wzorami

Podziękowali 2zoja Ania D.
  • Właśnie też pomyślałam o tych koralikach, tylko sie zastanawiam czy np jak zrobi bransoletke to będzie potem nosić czy to jest już niemodne. Za moda dziecięca nie nadazam ( za dorosłą też nie).
    Mało znam to dziewczę. Babcia poprosiła mnie o pomoc i zakupienie prezentu dla wnuczki. Rzeczona wnuczka podpytywana niedelikatnie i wprost : kasę? Nie. Ciuchy? Nie. lalkę'? Prychnela tylko. Gier planszowych ma ze 30.
    Dzięki za pomysły, spróbujemy coś wybrać...
    Kosmetyczka na kosmetyki
    przybornik do manicure
    bajerna składana szczotkaido włosów z lusterkiem
    bardzo modne teraz boxy książka+gadżety np.Fangirl Box (moja córka sobie wlasnie zazyczyla, 2 książki + talon na ebooka+ kilka gadżetów)
  • Ja mam zawsze najwiekszy problem z Jerxykiem.
    Co dać prawie 5latkowi, który dobrze rozumie, ale manulanie słaby nie bawi sie zabawkami np nie jeżdzi autkami.
    Wszelkiego rodzaju fisherprajsy grające śpiewające świecące ma w ilości zbyt dużej.
  • Ja mam problem z Michałem. On marzy o profesjonalnym jojo (koszt ok. 50 zł). A we mnie wszystko się burzy na niewielki kawałek plastiku za takie pieniądze.

Z drugiej strony poprzednio marzył o porządnej kostce rubika. Bawi się nią od urodzin (kwiecień) i jest w tym naprawdę świetny. Kupiliśmy  w profesjonalnym sklepie z kostkami  i to okazał się strzał w 10. Kostka jest w stałym użyciu, a Michał rozpracowuje coraz szybsze algorytmy, by układać na czas. I dlatego waham się z tym jojo, bo może to też będzie podobna pasja, a nie zabawa na 2 dni.
  • jak ma być trwałe, a On marzy, kupilabym, lepiej tak, niż 10 za pięć, jedno po drugim. 
  • @maliwiju , a Bajki-grajki?
    @asia , mój też marzył o kostce i układał długo. Jojo chciał i szybko poszło w kąt. Jeśli nadal pasjonuje się kostkami, to może jakąś inna, 2x2, 4x4, 5x5?
    Podziękowali 1asia
  • @Maliwiju, też pomyślałam o czymś przyjemnym dla Jerza do słuchania. Taką kostkę głośniczek radyjko, jak kiedyś Haku polecała, plus pendrive z ulubionymi piosenkami, bajkami. Mógłby wszędzie brać ze sobą, a uruchomić i wybrać bajkę czy muzyczkę przeciez byś pomogła. :)

• Podajcie proszę  linka do tego radia @Haku.
  • ale chyba wejścia na pendrive nie ma, a my lubimy mieć na paluchach :)
    Podziękowali 1Monira
  • Moja lubi scrabooking
  • Dobry pomysł, rozważe. Dzieki
  • @Monira  my mielismy bardzo dlugo. 
    Podziękowali 1Monira
  • Nasi dostali odtwarzacz mp3 z wejsciem na pendrive do pokoju jako wspolny prezent na mikolaja, plus fure audiobookow. Teraz wersje na plytach jezdza w aucie, a przegrane na pena graja w pokoju. Odswiezamy stare hity, poznajemy nowe. W samochodzie po drodze na stok ryczymy chorem "krola bula". 
  • chcieliśmy kupić najstarszemu zegarek analogowy na rękę i okazuje się, że nie ma takich dla 7 latków.. :-( A jemu się nie podobają te dziecięce w różne wzorki.. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.