Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Patron na rok

24

Komentarz

  • W zeszłym roku św. Piotra a teraz św. Pawła Apostoła. 
  • Sw. Stanisław Papczyński - za dusze w czyśćcu cierpiące 
  • Siostra Faustyna :)
  • A ja także św. Elżbietę...
    Widać potrzebna modlitwa za bezdzietne małżeństwa: )
    Podziękowali 2Ewasz kiwi
  • Ja ma Matkę Bożą Ostrobramską, moja A. - Maryję. 
  • sw. Joanna Beretta Molla. Niestety przy tym losowaniu wychodzi, ze jestem bardziej zabobonna niz pobozna :( 
    Mam tyle samo lat co ona, gdy umarla, i wlasnie czekam na wyniki badania, ktore przy pierwszym "podejsciu" wyszlo nie tak jak trzeba, wiec pierwsza mysl ... Troche jestem rozczarowana swoim zyciem duchowym, lub raczej jego brakiem. Krytykuje osoby, ktore boja sie Jezusa Ukrzyzowanego, bo to dla nich "zly znak", a wychodzi, ze sama taka jestem.
  • To witam, @Milamama! Bardzo się ucieszyłam z tej patronki, kocham ją od czasów liceum, kiedy przeczytałam o niej książkę. To była przepiękna powieść Jana Dobraczyńskiego, niestety nie pamiętam tytułu. A miłosierdzie Boże to centrum naszej wiary, środek mojej duchowości.
  • Dzis natrafilam na ten wątek. @olgal dzieki!!! Calą rodziną podeszlismy do losowania.
    Tatiniu ma bł. Salomee i intencje modlitewna o zycie w czystosci dla mlodziezy.

    El ma Matke Syna Bozego i bedzie sie modlic za wszystkie mamy, ktore zgodzily sie przyjac dziecko i poswiecaja swe zycie dla rodziny.

    Bu wylosowal za patronke Maryje Krolowa Pokoju( jego ulubiona codzienna modlitwa do tej pory to byla ta o pokoj na swiecie) i bedzie sie modlil o to, by ludzie zaufali Bozemu Milosierdziu a dzieki temu zaznaja pokoju serca.

    Em ma za patronke Maryje, Pannę Wierną i intencje o wypraszanie wiernosci Jezusowi dla wszystkich czlonkow rodziny.

    Pysiol tez losowal. Wzielismy liczbe z dnia jego urodzin i ma Matke Boza Bolesna. Ja i maz bedziemy mieli jego intencje: o przyjmowanie z wiara i poddaniem wszystkich trudow zycia.

    Na koncu losowalam ja. I wiecie jaki mi przypadl patron? Duch Swiety. I modlic sie mam o Jego dary i Jego swiatlo dla calej rodziny, Kosciola i swiata.

    Jestesmy podbudowani a jednoczesnie zobowiazani. Bedziemy sobie nawzajem przypominac o naszych patronach i wieczorem sie razem modlic za te wszystkie sprawy. Faaaaajne to jest :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • To piękna rodzina, @Rejczel. I jakiś cud, że wszystkie dzieci wylosowały Maryję!
    Podziękowali 1Rejczel
  • Matka Boża Bolesna...
  • św. Mikołaj. Mam codziennie spełniać dobry uczynek albo modlić się za jakąś osobę z miłości do Jezusa.
    Podziękowali 1Hania
  • MATKA BOŻA - PANNA WIERNA


  • @groszek a jakie masz polecenie modlitewne od sw. Wawrzynca?
  • Św. Charbel
  • Św Krzysztof
  • Bł Salomea
    Modlę się za młodzież, aby umiała żyć w czystości.
  • Piszcie tez oprocz patrona - jakie macie zwiazane z nim wezwanie modlitewne. 
  • Jezus Eucharystyczny.
  • św. PAWEŁ APOSTOŁ

    Modlę się o męstwo dla prześladowanych chrześcijan i o nawrócenie dla prześladowców.

    Bałam się losować po ciężkim zeszłym roku i szczerze mówiąc patron tegoroczny trochę mnie przestraszył. Za mały pikuś jestem na to wyzwanie. 
    Podziękowali 1kiwi
  • @Rejczel, sw. Charbel -  modlić się mam za osamotnionych i opuszczonych.
    Dla mnie to bardzo wymowne, moja mama parę miesięcy temu została sama...
    Podziękowali 1Rejczel
  • @Rejczel ;
    św.s.Faustyna

     

    Praktyka

    Będę się starała o wierne pełnienie
    woli Bożej, zawartej w przykazaniach, 
    obowiązkach stanu, słowie Bożym 
    czy rozpoznanych natchnieniach
    Ducha Świętego.

     

    Podziękowali 1Rejczel
  • Melchior Grodziecki - za spowiednikow i kierownikow duchowych. 
  • Losowaliście już?

     

    Patron

    św. JACEK

     

    Praktyka

    Modlę się za rekolekcjonistów, 
    kaznodziejów, katechetów, 
    aby owocnie ukazywali miłosierną miłość Boga.

     

    Przesłanie

    Pragnę, ażeby kapłani 
    głosili to wielkie miłosierdzie Moje 
    względem dusz grzesznych. 
    Niech się nie lęka zbliżyć do Mnie grzesznik. 
    Palą Mnie płomienie miłosierdzia, 
    chcę je wylać na dusze ludzkie (Dz. 50).

     
  • Dzieki @mamababcia za wyciagniecie watka. Bedziemy losowac.
    Podziękowali 1mamababcia
  • edytowano styczeń 2019
    Św.Mikołaj

    Praktyka

    Starać się będę, by w ciągu dnia
    spełnić choćby jeden uczynek miłosierdzia
    czynem, słowem lub modlitwą
    z miłości do Jezusa.

    Także, ten do roboty... ;)

    Podziękowali 2Rejczel mamababcia
  • jak rok temu, pewnie też wpisałem 1. jestem przewidywalna ;)
  • Ja wylosowałam Maryję.
  • św. KINGA 

    Praktyka

    Proszę Jezusa Miłosiernego
    o nowe powołania do służby Bożej
    w kapłaństwie i życiu zakonnym.


  • Na pierwszej stronie.
    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.