Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

1151618202124

Komentarz

  • Zdarzają się buble, ale to nie MZ, tylko zewnętrzne szwalnie. Niestety, MZ za to obrywa. W tym roku mają koszmar z asortymentem, bo szwalnie nie dotrzymują terminow albo nie trzymają się konstrukcji ubran. Generalnie słabo, że dają pracę w Pl, dość sporo za nią płacą, stąd te ceny, a szwalnie robią takie buble. Jedyna wina MZ w tym, że nie sprawdzają produktów dobrze przed wysłaniem..za to reklamacje i naprawy działają bardzo dobrze i to już się wpisuje w AMDG. 
    Co do zwrotów, sama miałam jedna sytuację, że MZ przelew puściło, a blue Media skiepscilo. Zdarza się, wszędzie niestety. Ale fakt, oni na świeczniku. 
  • edytowano styczeń 2020
    Podobne sukienki z świetnych często tkanin ma Grey Wolf. Na ich stronie wyglądają marnie, może to kwestia zdjęć.  Nie wiem. Warto mierzyć - mam dwie jednokolorowe tej firmy i wyglądają świetnie a noszą się fantastycznie. Tylko wcześniej w sklepie przymierzyłam. Gdy niedawno założyłam któraś ich kieckę na konferencję, podeszła do mnie pani z pytaniem, czy jestem modelką MZ;) I czy może dotknąć sukienki. Za max 100 zł.
  • Małgorzata, trochę wyobraźni i można zestawić te bluzki z galdkimi spódnicami, spódnice np z butelkowa bluzka gładka i wygląda pięknie. Subiektywnie ;) natomiast zupełnie inna kwestia jest, czy to przymus ubierać klasykę na wyjście :) :) :) ja nie potrzebuje garsonek, za to na co dzień te zestawy są świetne, nie monotonne i wygodne :D 
  • edytowano styczeń 2020
    Na wyjście starczą dwie porządne kiecki - od lat mam te same. Granatowa i czarna. Tylko perły dodaję. Albo jakiś szal kaszmirowy.  Więcej mi nie trzeba.
    Dwie letnie - ecru, ze szmateksu (z pokazu mody, francuskie - cudownie skrojone)

    Gdy wychodzę to zwykle na sportowo. 

    Mierzyłam w sobotę dwie sukienki - do adidasów. 
    W sklepie na zdjęciu wyglądały okropnie, ale przymierzyłam i bomba.
    I cudowne do karmienia.
    Jakość super, polska firma.

    Tylko nie kupiłam, bo nie wiem, czy nie za stara jestem. 


    Ale wyglądałam w nich dobrze. Nawet bardzo.
    https://4f.com.pl/sukienka-polo-sud204-niebieski.html
    https://4f.com.pl/sukienka-dzianinowa-d4z19-sud201-3s.html

    I nie wiem. 

  • To chyba owszem, bo ponieważ ja nie wychodzę :D ot mam sukienki na co dzień + na niedzielę dwie tkaninowe. Więc jak mówicie o sukienkach na wyjście to nie wiem, o jakim wyjściu mówicie, bo w moim słowniku są wyjścia na plac zabaw, do lekarza, do biedronki i mięsnego, do znajomych z dziećmi, do ogrodu na dosiewanie trawy. :) Tak, tak, w tych kieckach ;)
    Podziękowali 4Aga85 matka-Olka Katia Katia
  • Ja nie mówiłam o sukienkach na wyjście wcale. Co mi po sukience, która założę kilka razy w roku, no kilkanaście. Na plac zabaw chodzę codziennie, na zakupy co drugi dzień często, ciuchów na takie okazje mi potrzeba :) 
    Podziękowali 2Aga85 Katia
  • Ja tam mam słabość. Wynioslam z domu umiłowanie laczek i etc.. pewnie jakby mi ktoś pokazał jak super bym wyglądała w innych to bym się dała namówić ale jak się ma mój fason- mocno nieidealno poporodowy to wcale nie jest łatwo znaleźć nawet do przymierzenia..  Choć osobiście mz nie mam nic to dużo mi się podoba na tych zdjęciach. 
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Lepiej mi doradzcie jaką bluzkę i buty założyć do takiej spódnicy w stylizacji wiosennej 
  • edytowano styczeń 2020
    No właśnie nie ma granatu ani bieli. Ale to do piaskownicy tylko z dziećmi - takie przeznaczenie. 

    Na zdjęciach wyglądają fatalnie, wiem.
    Już wiem, nie kupię. Bez sensu.
    Na razie laktacja w pełni. Do biegania mam granatową spódnicę tubę sportową+ białe T-shirty. Starczy.
    Kupię legginsy do ćwiczeń.
  • @Monira szczerze? Nie wyszlabym w takich sukienkach, ta pierwsza jesli bylaby biala to cos a la tenisowa, na jakis kort ewentualnie, druga w ogole odpada. 
  • Oj tam oj tam...Niech każdy ubiera się tak jak chce. Osobiście też nie kumam zachwytu nad sukienkami MZ.
  • @Dorotak, młoda jest przecież, nie może sobie w laczkach biegać?
    Komu to przeszkadza? 
    Jej się to podoba i luz, Ona się w tym mężowi podoba no i luz. 

  • jukaa powiedział(a):
    Nie szkoda Ci takich drogich ubrań do piaskownicy albo do biedry?  :o
    Sorry , jeśli zbyt prywatne pytanie, w sumie nie moja sprawa
    @jukaa, dla mnie rachunek jest prosty. Bardziej opłaca mi się założyć sukienkę 20 razy w miesiącu, niż raz. Wydatek bardziej mi się opłaca, jeśli chodzę w sukience częściej, niż wisi w szafie. Jeśli chce chodzić w czymś czesto, to musi być wygodne, chce żeby było bez poliestru i w dobrej jakości, żeby to noszenie zniosło. Tak, opłaca mi się wydać 200zl na codzienny strój (sukienkę lub komplet bluzka+ spodnica, takiego limitu cenowego się trzymam w MZ, już pisałam).
    Podziękowali 1Katia
  • Jukaa, ja Cie widzę w spodniach cygaretkach i lekko lejącej bluzce włożonej do środka. Do tego półbuty na płaski, grubym spodzie, albo czółenka ( po waszemu pantofle ;) )
    Podziękowali 1AgaMaria
  • MonikaN powiedział(a):
    @Dorotak, młoda jest przecież, nie może sobie w laczkach biegać?
    Komu to przeszkadza? 
    Jej się to podoba i luz, Ona się w tym mężowi podoba no i luz. 

    Luzik Monika, jakbym nie chciała, to bym nie wywoływała dyskusji. Bardzo dobrze się bawię. Jak i również dobrze czuje w łączkach ;) 
    Podziękowali 1ewaklara
  • Malgorzata powiedział(a):
    @Dorotak ; kiedyś  broniłaś rozciągnietych tshirtow  jak niepodległości. 
    Więc ja spokojnie poczekam te 10 lat na dojrzałą kobietę  z klasą  bez łąki  sadu  i kotów  na całym ciele  :) 


    Ps
    Najbardziej podoba mi się  fryzura bez przylizanego  kucyka .
    Odebrała Ci 5 lat :) 

    Ps2
    Wiem , małe  dzieci itp. 
    Otóż to. Młodej kobiecie przystoi trochę ekstrawagancji ;) 
    Podziękowali 1Dorotak
  • edytowano styczeń 2020
    Figurę masz dobrą, szkoda jej na biurowe spódnice ;)
    Edit: To do @jukaa było.
  • Malgorzata powiedział(a):
    @Dorotak ; kiedyś  broniłaś rozciągnietych tshirtow  jak niepodległości. 
    Więc ja spokojnie poczekam te 10 lat na dojrzałą kobietę  z klasą  bez łąki  sadu  i kotów  na całym ciele  :) 


    Ps
    Najbardziej podoba mi się  fryzura bez przylizanego  kucyka .
    Odebrała Ci 5 lat :) 

    Ps2
    Wiem , małe  dzieci itp. 
    Wiesz, że z kimś rozmawiałam niedawno, że jeszcze 3 lata temu chodziłam do warzywniaka w dresie z kleksami ciastoliny.
    I tamto i teraz opiera się na jednej i tej samej zasadzie. Chodzę w tym, w czym się dobrze czuje ;)
    Podziękowali 3Katarzyna wielorybek Katia
  • @asiao ja bym celowala w taki jasny delikatny popiel na gore, taki jak kolor scian u Ciebie na zdjeciu :) Czarny stanowi zbyt duzy kontrast. Buty raczej jasne, moze jasnopopielate, moze kremowe( taki kolor jak spodnica), szpilki.
    PS. Obledne lustro i spodnica.
  • edytowano styczeń 2020
    Mam  do sprzedania nową spódnicę ze skóry . Rozmiar 42 . Trapezowa, czarna .   Kupiłam kiedyś  na Zalando i przeleżała w szafie  z metką . 
    Dalam 250 zł - Chce sprzedać za 170 zł . 
  • Te półbuty, o których myślę, to oxfordki. Mam takie granatowe zamszowe na grubej, białej podeszwie i są świetne do cygaretek. I każda bluzka i sweterek do tego pasują. I look taki niby biurowy, ale wygodny i z pazurkiem ;)

  • No ja myślałam o cielistych rajstopach
    Ale jakoś nie mam kompletnie pomysłu jaka ma być bluzka ..czy koszulowa czy gładka
    Ten popiel dobry pomysł hmm ale czy nie będę za blada?

  • edytowano styczeń 2020
    Większość stylizacji -dla mnie wow! 
    Insta older_it_girl
    59 lat <3 (zauważyłam teraz) i dla mnie  tym bardziej wielkie Wow 
    Podziękowali 1Monira
  • Genialne. Tylko schudnąć by trzeba była do większości. Plus size stylizacje są już dla mnie mniej uwodzące.
    Podziękowali 1Dorotak

  • Chciałabym zeby nasze ulice były pełne takich kolorowych kobiet. Ale u nas wciąż pokutuje „wypada/nie wypada” i kończy się często na czerni, brązie, bordo, bezkształtnych fasonach, fatalnej długości 
    Podziękowali 1Monira
  • Napatrzam się właśnie na Carmen dell'Orefice. O matko! Jaka piękna, stylowa kobieta...

  • Plus size nie musi być nudny 
  • No fajnie ale to wersja codzienna a tak bardziej uroczyście ?
    Jak by wam wpadła w oko konkretna bluzka do tej spódnicy to mi wklejcie 
  • Tej ostatniej jak dla mnie za blisko do dzidzi piernik ;)
    Podziękowali 2Maciejka Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.