Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

11820222324

Komentarz

  • Nooo nie, nie podobają mi się. Totalnie niekobiece jak dla mnie. Sady i łączki też niekoniecznie mnie przekonują, chociaż wolę ładną łączkę niż ten rodzaj sukienek. Ale to też baaardzo zależy od typu urody. Takie proste, geometryczne kroje będą pasowały bardziej komuś, kto ma dość dramatyczną urodę, a łączki - typom delikatniejszym. 
    Niemniej jednak ja wolę coś pośrodku ;)
     

  • Mnie podoba się taka sukienka. Te czarne worki są okropne, brrr...
    Podziękowali 2madzikg AgaMaria
  • Elunia powiedział(a):
    Ta modelka nie ma kobiecej figury, ta sukienka może trochę za długa i mogłaby mieć luźniej pod szyją. Moja córka 155 wzrostu, ale o kobiecej figurze, ma tego typu ze trzy sukienki, krótsze trochę i wygląda w nich świetnie. Jej są w nasyconym fiolecie, żółta i brązowa, ale taki aksamitny brąz.
    Tak, brak wycięcia pod szyją to jedyny - dlanie tej sukienki.
    Ale gdyby była wycięta w serek to dla mnie by była idealna. 
    W niej najbardziej urzekająca jest jakoś wykończenia. Widać że jest uszyta z dobrej jakości materiału.
  • @Aszna piękne!
    Też mi się takie podobają. Rozkloszowane. Najlepiej w kolano. Gładkie. 
    Tyle, że im jestem starsza tym mam Coraz więcej wątpliwości co do takiego fasonu.
  • @Aszna w "twoich" moją Zosię widzę. Wysoka, ze szczupła górą i świetną talią. 
  • A te 3 babki, które ostatnio gdzieś tam śpiewały - ktoś je niedawno wrzucał tu albo do sukienkowego - dojrzałe kobiety, a jak pięknie im w rozkloszowanych sukienkach! Może tylko zamiast w kolano - lepsza jest długość midi, to dodaje trochę powagi sukience jednak.
  • ale buty OMG
    Podziękowali 1kika0
  • Oczywiście, że nie każdy krój jest dla każdego, a tamte sukienki od trzech gracji wspomniałam ze względu na to, że też rozkloszowane i tyle. Te sukienki, które wrzuciłam - akurat ja w takich dobrze wyglądam, więc dlatego to mi się podoba; mam szczupłą górę, wyraźne wcięcie w talii i szerokie biodra. Jestem niska, więc do midi muszę założyć obcas, żeby dobrze to wyglądało, ale poza tym jest ok :) Zdaję sobie sprawę, że dokładnie taki krój nie jest dla każdego, ale z drugiej strony jestem przekonana, że zdecydowanej większości kobiet bardziej służy coś w tych okolicach, niż worki pokutne - do tych to dopiero trzeba mieć figurę, żeby dało się to uzasadnić ;)
  • W workach pokutnych dobrze wyglada kobieta o figurze Magdy gesler pod warunkie ze na to narzyci duzo papuzich piorek dla odwrocenia uwagi
    Podziękowali 1AgaMaria
  • @MartaB, skąd ta sukienka co pokazalas ? 
  • Z Pinterest
    Podziękowali 1blaekie
  • Czy to się za bardzo gryzie?
  • Gryzie. Ale szukaj dalej, bo spódnica super.
  • Ten kolor na górę jest chyba spoko 

  • I z torebunia
    Podziękowali 2Małgorzata32 Maciejka
  • Ostatni zestaw fajny.
  • Włoskie wdzianko znalazło sobie parę  B)
  • I zestaw na dziś 
  • Ten dzisiejszy najlepszy.
  • A ja bym takie nogi chciala.
  • Też mam prawie taką samą spódnicę asiao...i też wiosną nagłowkowałam sie co do niej
    Najlepiej mi w gładkiej górze (np blady róz, krem)  i wyższych butach nude
    Ale wysokie nosze b rzadko
    Więc opcjonalnie właśnie trampki krótsze (ja mam rózowe konwersy i jakieś białe )
    Choć efekt bez porównania w wysokich butach

    @Asiao ;   z bluzą z kapturem zdecydowanie nie
    A tak to do Twojej filigranowej figury raczej proste rzeczy, nie przekombinowane
    (tak jak u mnie z resztą)
    Jakis fajny dodatek i jest super  :)
    Podziękowali 1asiao
  • edytowano luty 2020
    a co do MZ to moze i sknera jestem
    ale nigdy bym takiej kasy nie wywaliła na (w mojej ocenie) mocno specyficzne i przecietne ciuchy
    Jak tylko siebie wyobrażam w tych kwiatowych stylówach...to szybko muszę uciec od tych mysli
    Ale to z wiekiem chyba sie zmienia
    My też sie zmianiamy
    Kiedyś fajnie mi było w kolorach, dużej biżuterii
    Teraz czuję sie jak przebrana i widzę, ze im prosciej tym  lepiej

    Ale jak myślę o dziewczynach moich synów-  smukłych, z pięknymi cerami
    To w tych łączkach też piękne by były :)

    a przed chwilą akurat na fb po oczach mi dała wyprzedaż zimowa MZ
    Dla mnie jednak to jakiś żart
    Ta spódnica za ponad 3 stówy np  :O


    Podziękowali 1AgaMaria
  • Jak wziąć pod uwage że mete dobrej wełny kosztuje 100 zł tu trzeba półtora metra to cena nie przesadzona. A czy spódnica ładna to już jak kto widzi. Są osoby ktorym zależy na materiałach.
    Podziękowali 1Daga
  • @uJa ;  nie wiem, pewnie tak kosztuje materiał
    Ale od razu mam w głowie jakie fajne (naprawdę fajne) ciuchy z dobrych materiałów potrafię znaleźć  w lumpkach i kurde nieskromna teraz bedę , ale lepiej wyglądam w nich niż te modelki za kilka stów

    I kobiety, które znam i cenię za styl, też raczej nie ubierają sie drogo
    Maja po prostu polot, fantazję, wiedza w czym im dobrze

    Znam też takie co to tylko w firmowych sklepach za grubą kasę sie ubierają
    a naprawde dupy nie urywa
  • ja jakbym kiedyś mogła wydać pieniądze na jakiś naprawdę dobry i drogi ciuch, to chyba wolałabym zamówić coś od kogoś takiego jak ta dziewczyna: https://www.facebook.com/CorsetryRomance (może już kiedyś o niej wspominałam, nie pamiętam). Bo dziewczyna szyje rzeczy sama, są naprawdę wyjątkowe i również z bardzo dobrych materiałów. Oczywiście to tylko przykład, ale chodzi mi o ideę, że wolałabym przeznaczyć takie pieniądze na ciuch od kogoś, kto jest bardziej rękodzielnikiem niż dużą marką, jeśli można tak powiedzieć.
    Podziękowali 2Daga Mle
  • uJa powiedział(a):
    Jak wziąć pod uwage że mete dobrej wełny kosztuje 100 zł tu trzeba półtora metra to cena nie przesadzona. A czy spódnica ładna to już jak kto widzi. Są osoby ktorym zależy na materiałach.
    @uJa, na co Ci półtora metra materiału przy szyciu spódnicy? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.