Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

vzy mozliwe jest ze ktos pomoze...

Witajcie kochani zastanawiam się czy mimo braku telewizyjnych kamer i naglosnien w telewizji ktoś gotów jest pomoc w remoncie mieszkania i co za tym idzie w prywatnej zbiórce założonej dzięki uprzejmości obywatelskiej fundacji pomocy dzieciom która to udostępnia stronę z marzeniami leczeniem dzieci oraz tym czego najbardziej nam w życiu brak ...moja rodzina została zgłoszona do takiej zbiórki największym marzeniem moich dzieci jest dom taki prawdziwy proszę jeśli to możliwe przeczytajcie to nic nie kosztuje wiara czyni cuda może kiedyś się uda ...strona nazywa się www.pomocsieliczy.pl dom 
«1

Komentarz

  • Dziękuję dziewczyny w imieniu dzieciaków wiara czyni wiele dobrego i warto wierzyć 
  • Dziękuję wam z całego serca nawet nie wiecie jak wiele to dla nas znaczy tak naprawdę to ci którzy mają najmniej potrafią się dzielić wszystkim jesteście kochani :
  • Czy to Wasza historia?
  • Tak całość jest streszczona
  • Pomogę i życzę każdemu dziecku pięknego, bezpiecznego domku :) 
  • Dziękujemy za Piekne słowa dające nam siłę 
  • Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim za życzliwość strasznie bałam się hejtu jednak tutaj bo nie ma wszystkim z całego serca dziekujemy
    Podziękowali 1Malena
  • Kochani dwie osoby spytała mnie czy to nasza historia .Odpowiedziałam że tak tylko w wwielkim skrucie ponieważ redagowania przez osoby z fundacji .Jeśli ktoś.z was chciałby wiedzieć to opowiem proszę tylko nie hejtujcie mnie ponieważ sprawianie mi przykrości chyba nikomu nie przyniesie satysfakcji...tak jak wcześniej było opisane z dziećmi doświadczyłam bicia upokorzenia wyzwisk takich których nawet nie zawiera słownik ...nie mieliśmy gdzie się chronić trzask rozbijanych szyb i talerzy był codziennością wyburzanie w nocy że snu policja i palowanie na naszych oczach .Próby samobójcze mojego byłego męża udawanie przed nami wieszania się czy rozbijania w drzwiach szyb do tego stopnia że krew lala się strumieniami .Nikt nie potrafił pomoc urzad miasta odmawiał przydziału mieszkania kurator męża odwiedzał nas raz w miesiącu opieka społeczna bezradnie pomagała aż zabrali nas z domu na zawsze.Wynajem mieszkania i nowe życie lepsze bo wreszcie bez odoru alkoholu bez awantur...blogi spokój.Tylko że cios przyszedł kolejny nie sądziłam że ludzie potrafią być tacy złu tacy zepsuci i najważniejsze są ich interesy.Pani właścicielka zawsze dzwoniła myślałam że się onas troszczy jednak kiedy podremontowalam jej mieszkanie własnoręcznie gipsujac ściany malując kupując co się da...ta pani zwyczajnie zamknęła nam drzwi ile interwencji wykonałam tego dnia to tylko Pań Bóg wie zgłosiłem się do interwencji kryzysowej to oni znaleźli nam dach nad głową ...znów walka o każdy dzień spóźniony przelew z mopsu i wypowiedzenie najmu mieszkania i tak wkolko czasami brakowało mi lez...czasami zarzadce prosiłam o dzień zwłoki .Teraz znów mamy kłopot nie mamy umowy najmu sprawa o podział spadku między czterema osobami boję się że znów stracimy wszystko...boję się że z dnia na dzień zostaniemy bez dachu nad głową ...dzwonię pytam pisze o mieszkanie bezskutecznie ...Boże pisałam nawet do telewizji niestety nikogo nie wzrusza nasza historia
  • Czasami myślę że może gdyby mnie nie było dzieci miałyby lepsze życie poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa może...ale Kocham je ponad wszystko ...tak wielu ludzi ma wszystko w swoim życiu oprócz dzieci mi bozia dała pięcioro to skarb ważniejszy niż wszystko inne na swiecie
  • @domi1979 tak bardzo współczuje, nie wiem, jak mogę pomóc, postaram się cos wpłacić i przede wszystkim obiecuje modlitwę +++
  • Dziękuję takie słowa wsparcia dają mi siłę nawet nie wiesz jak wielka mają moc
  • Dziewczyny wczoraj otrzymałam wiadomość od wójta że przyznali nam lokal 40 parę metrów na wsi do remontu byliśmy oglądać już marzę jak i co pomoże że nikt mnie już nigdy nie wyrzuci że będziemy mieli ogródek że z dziećmi będę mogła wychodzić na podwórko że będzie bujawka....najpierw muszę jeszcze zrobić łazienkę zamontować bojler nie ma ciepłej wody nie ma łazienki ale to wszystko się da możliwość przeprowadzki od 1 marca myślę o zamknięciu zbiórki bo i tak niewiele mi się udało ale dla mnie każda złotówka od was kochani to góra grosza za która prześliczne dziekujemy
  • Ja bym napisała email do osoby odpowiedzialnej za opisy, jak pisze manna, niech napiszą, że pieniądze są potrzebne na remont i realizację niezbędnych potrzeb dzieci żeby wszystko się zgadzało i nikt Ci nie mógł niczego zarzucić, a potem zbieraj dalej, przecież sama piszesz, że w lokalu potrzebny jest remont, w takiej sytuacji każda kwota, nawet niewielka, może się przydać.

    A w ogóle to wspaniała wiadomość, oby dzieci pokochały nowy dom :)
  • Kochane jestescie
  • Domi, super wieści!!!
    Bardzo się cieszę :)
  • A nie mieliscie problemow z wplata? Mi 2 razy odrzucilo przelew.
  • Swietna wiadomosc!!
    Zeby to bylo to Wasze wymarzone spokojne miejsce.
  • Zycze zeby teraz poszlo dobrze i zebyscie mieli swoje spokojne i cieple miejsce na ziemi. Powodzenia
  • To wszystko dzięki wójtowi naszej gminy jest wspaniałym człowiekiem wiele razy kiedy poprosiłam o pomoc zawsze wysłuchał teraz komisje zwolywal 3 razy tak to wreszcie nasze miejsce na stałe takie którego nikt nam nie zabierze...cały czas myślę co będziemy robić to takie wspaniałe kiedy się wie że robi się coś dla siebie i nikt cię więcej nie wykorzysta 
    Podziękowali 3mamuma nowa edytam
  • Drogie dziewczyny z przykrością muszę wam napisać że poddaje się przeplakalam pół dnia bo tak bardzo marzyłam o tym mieszkaniu które będzie nasze...byłam dzisiaj tam znów pani która zajmuje to mieszkanie jest w trakcie pakowania się ...wiedziałam że będzie potrzebny remont ale nie sądziłam że aż taki!Robiłam zdjęcia masę zdjęć zatrudnionych pomieszczeń jest jeden pięć a drugi jak to napisać zarwany do wymiany podłoga sufit jest tak nisko że nawet płyt gipsowych nie damy rady położyć Boże o miejsce na łazienkę jest sedes który jest połączony z tej pani synem na dole zapytałam czy ten pan nie odetnie nas powiedziała że nie wie ...kochani dzwoniłam do fundacji stowarzyszeń pomagających w remontach takim rodzinom jak moja i nic habitat for humanity za daleko renowo w nowym Sączu piekne Anioly nie wiedzą czy znajdą jakaś firmę na Pomorzu ...postanowiłam że zadzwonię do tv Gdańsk do interwencji...do uwagi ale albo automatyczna sekretarka albo nikogo temat nie interesuje wreszcie skontaktowalam się z o.Lechnowicz z panoramy mogą zrobić o nas reportaż ale boję się że będą nas piętnować urzędnicy i ludzie z powodu zwykłej zawiści... 
  • Ja już nie mam siły tyle lat żyje nadzieja o muszę odpuścić nie dam rady ...dzieci marzą o pieski którego mogłyby wreszcie mieć ja o małym ogrodku na którym mogłabym się z nimi bawić latem to takie maleńkie marzenia dla wielu bez sensu bez znaczenia dla mnie niestety nie do spełnienia wybaczcie mi ale nie mam się komu wyplakac mam dwójkę maluszków 4 latka i 9 miesięcy mam też 17 łatkę 16 latka i 11 łatkę nie chce aby cierpiały za moje grzechy tylko co ja takiego w swoim życiu zrobiłam ...chyba tylko to że się urodziłam moim jedynym domem będzie mój własny grob
  • Walcz i nie poddawaj się.
  • Tylko gdzie pójść jeśli nie ma się dokad
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.