Miłość i Prawda - rekolekcje dla małżeństw

124

Komentarz

• tak z noclegami
  • @Monira zasadniczo tak, tym bardziej,  że program trwa dość długo i całą noc jest wystawiony Najświętszy Sakrament (obecność czuwajacych zapewniają członkowie Wspólnoty,  chociaż jeśli uczestnicy chcą obsadzić "dyżur" godzinny to też mogą) , niemniej jeśli ktoś chce dochodzić lub dojeżdżać,  to też można. 
    Podziękowali 1Monira
  • nas nęci kalisz :)
    Podziękowali 1jan_u
  • Czy ktoś się wybiera że Śląska? 
  • Do tarnowskich gór my jedziemy, zapisaliśmy się już :-)
    Podziękowali 3jan_u Monira ola_g
  • Fajnie,  my też już zapisani. Tylko nie wiem co z dziećmi,  chyba tylko maluchy wezmę. 
    Podziękowali 1jan_u
  • co prawda podziękowałam niechcący ale fajnie Olu że jedziecie na rekolekcje  :)
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • O! Widzę,  że na Śląsku doborowe towarzystwo będzie. 
  • Coraz bliżej...
    Kalisz, Loreto, Tarnowskie Góry...
  • Czy ktoś z orga wybiera się do Loretto?

@jan_u czy dostaje się jakieś potwierdzenie, ze zostało się zapisanym? Zaliczkę wapłaciłam ale żadnego maila nie dostałam.

• @kika0 powinno. Zadzwoń może? 
    Podziękowali 1kika0
  • A gdzie jest to Loreto?
  • Koło Wyszkowa, płn. wsch. od Warszawy.
  • Coraz bliżej. 
  • @kika0 no my zapisani jesteśmy:-) dostaliśmy maila z potwierdzeniem.
  • Już teraz też dostałam ze szczegółami rekolekcji.  Cieszę się, że poznam kogoś z forum. Jak Cię rozpoznam? Jedziecie z dziećmi?
    Podziękowali 1zoja
  • Warszawa/Loreto startuje już dzisiaj, ale na Śląsk lub do Kalisza jeszcze można się zapisać ;-) do Warszawy też zresztą pewnie na drugi weekend można dołączyć.
  • Jutro Tarnowskie Góry. 
    Proszę o modlitwę. 
  • Janku, będziecie?  
  • Byliśmy,  jesteśmy, będziemy ;-)
    Podziękowali 1Monira
  • Nie siedzieć na orgu w czasie rekolekcji, no skandal :-P
    Podziękowali 1jan_u
  • Ej ominęło mnie coś?
    Podziękowali 1jan_u
  • A Wy co na orgu robicie ?
  • Chcieliśmy tylko sprawdzić czy Janek będzie :-P
  • Byłem. Od 2.15 do 4.00 na Adoracji :smile: 
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Dziękuję za modlitwę. Przed nami jeszcze droga do domu, ale za czas rekolekcji juz Panu Bogu dziękujemy.
    Jesli ktos chcialby jeszcze dolaczyc na drugi i trzeci weekend, to nadal ma szansę.
  • Jakby ktoś kiedyś za pięć lat czytał ten wątek, to po pierwszym weekendzie bardzo polecam - znalazłam tu wszystko na co czekałam. Konferencje, msze, adoracje, duchowość, treść, czas dla małżonka, spotkania w grupach i opiekę do dzieci. Jestem bardzo Bogu wdzięczna za ten czas (i Jankowi za wątek :)
    Podziękowali 1jan_u
  • U nas maluchy namieszaly  i trochę nas ominęlo, bo nie mogliśmy ich zostawić w pokoju samych, a dziewczyny chciały obejrzeć Paddingrona. Zastanawiam się nad zabraniem starszych do pomocy, jakby im odpalić laptop wieczorem,  byłaby szansa, by pełniej skorzystać. 
    Zobaczymy .  
    Podziękowali 1jan_u
  • Monira powiedział(a):
    U nas maluchy namieszaly  i trochę nas ominęlo, bo nie mogliśmy ich zostawić w pokoju samych, a dziewczyny chciały obejrzeć Paddingrona. Zastanawiam się nad zabraniem starszych do pomocy, jakby im odpalić laptop wieczorem,  byłaby szansa, by pełniej skorzystać. 
    Zobaczymy .  
    Trzeba było powiedzieć, byśmy maluchową ekipę interwencyjną zmontowali ;-)
  • Miło było Was spotkać.
    @Monira i @Reakcjonista
    i poznać
    @OlaOdPawla @PawelOdOli
    :smiley: 
    Podziękowali 2OlaOdPawla Monira
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.