Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

oddam leki

edytowano styczeń 2017 w Pomagajmy sobie
oddam za przesyłkę leki:
Torsemed 5 mg - data ważności 09.2017 - 10 tabletek
Doreta 75 mg + 650 mg - data ważności 11.2017 - opak. 60 tabl.





«13

Komentarz

  • edytowano sierpień 2018
    Duphaston 10 mg tabl. powlekane
    1. 11 tabletek termin ważnosci 07/2019
    2. 8 tabletek termin ważności 11/2021
    3. Całe opakowanie 20 tabletek termin ważności 01/2022

    Za kw., w Warszawie na odbiór moge się jakoś umówić.
  • za koszty wysyłki - oddam:
    Duphaston 10 mg tabl. powlekane - 2 całe opakowanie - termin ważn. 05/2022
  • 2x Ospamox 20 tabl.1000mg Amoxicillinum (EXP 2021)
    2x Duomox 20 tabl. 1g Amoxicillinum (EXP 2022)
    Femaltiker 12 saszetek (12, 2017)
    Femaltiker 3 saszetki (12, 2017)


  • SabSimplex (na kolki), dwie butelki. Krótki termin przydatności. Chce ktoś?
  • jak ma ktos lorafen lub estazolam,lub ketonal na cisnienie propranolol lub piramil
  • Ketonal nie jest na ciśnienie... 
  • Sama chciałabym mieć taki np lorafen pod ręką od czasu do czasu;) I życie stałoby się prostsze ;) :) 
  • ja biore 21 lat 2  estazolamy na noc
  • to co ze uzaleznia takie zycie
  • @moniczka4444 szukałaś innych sposobów? 
  • szukałam ale psychiatra dał takie po których sie zle czułam,puzniej byłam u innego i tez mi nie dopasował leków,jeszcze oprocz tego mam cukrzyce,niedoczynnośc tarczycy i łuszczycowe zapalenie stawów a w poniedziałel laryngolog dał mi skierowanie do szpitala na operacje zatok,ale rok sie czeka na miejsce,juz mam tyle recept a nie moge wykupic bo mam tylko pielegnacyjny a o rente sie sadze ze zusem ale przegrałam bez adwokata i modle sie do sw.RITY o pomoc.Pozdtawiam
  • Ale przez 20 lat wiele się zmieniło, teraz pewnie są lepsze leki, a te powodują przy tak długim czasie brania wiele skutków ubocznych. 
    Podziękowali 1moniczka4444
  • witajcie,dzisiaj byłam u chirurga naczyniowego i przepisał mi lek VESSEL DUE F  bo choruje tez na cukrzyce i mam nogi jak banie do zadnego buta nie wejda ale lek kosztuje 86 złoty i pytałam o zamiennik i nie ma co mam zrobic ,prosze o modlitwe
  • moze ma ktos zamiennik niepotrzebny ja jestem bez srodków do zycia
  • Może podzwoń po aptekach?? 
  • @Bambidu , to wycofanie z 2015 roku jest...
  • @madzikg ; no tak,  ale skoro @moniczka4444 szuka czy ktoś ma niepotrzebny do oddania to lepiej żeby się na te partię gdzieś zalegającą nie natknęła.
    Podziękowali 2madzikg moniczka4444
  • pytałam o zamiennik i jest w mysłowicach na ulicy wielkiej skotnicy ale kosztuje 50 złoty tylko ja nie mam juz gdzie pytac o pomoc juz leki od lekarza rodzinnego kupiłam za pielegnacyjny i prosze ludzi o pomoc moze ma ktos zebym mogła go kupic to jest vessel due
  • zwracam sie z prosba,moze ma ktos do oddania leki na niedoczynnosc tarczycy i cukrzyce LETROX 50,SIOFOR 1000,bo mi brakuje a mam recepty tylko na razie nie mam za co kupic
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Oddam Tisercin 25 mg 50 tabletek i Seronil 20 mg 150 kapsułek. Za wysylkę. 
  • Robiąc porządki znalazłam w lodówce całe opakowanie clexane 40mg.
    Niestety termin ważności na już- sierpień 2019.
    Może ktoś aktualnie bierze i jeszcze wykorzysta?
  • Bea tylko tak się zastanawiam jak by to było wysłać? Przy takich temperaturach nie bardzo...
  • Napiszę i tu: mam do oddania prawie pełne opakowania Fenistilu, żel i krople. Żel trochę przeterminowany (był do końca czerwca - ja bym nadal używała, gdyby nie to, że go nie używam ;) ).

  • Dziękuję, do grudnia odstawiony, 
  • Z powodu zmiant leków mam do oddania :Gliclada 30 mg
    60 tabletek 
    Atoris 10 mg 120 tabletek
    Glukophage 1000 mg 120 tabletek 
    Wszystkie leki niedawno zakupione,więc z długą datą ważności.
  • glukophage mozna czy juz za puzno napisałam

  • Duspatalin retard 24 tabletki oddam 
  • Już Bea wzięła glukophage
    Podziękowali 1MAGDULA
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.