Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stroje na karnawał dla dzieci

edytowano luty 2017 w Pomagajmy sobie
Z reguły przewija się to po całym forumie, więc może w jednym miejscu zebrać

Potrzebuję pożyczyć dla 6latka i ośmiolatki

Ona mówi o kocie , a on sam nie wie ;) 

Może ktoś coś? Macie pomysły jak zrobić?

 

Komentarz

  • Jakoś jestem zupełnie niekreatywna ostatnio ;)
  • moj kot domowy z czasów, gdy jeszcze do szkoły chodzili 
    Podziękowali 2Sylwunia Dorotak
  • W sprawie kota to  nie doradzę ale dla dziewczynek łatwym sposobem na przebranie jest PIPI Lanksztrum,,.,,,, czy jak to się pisze. Z kwiaciarni kupić 2 miękkie druty do warkoczyków, do tego za duża sukienka, 2 różne podkolanki i mały makijaż.... oczywiści piegi na nosku- strój efektowny i łatwy do wykonania w domu
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Lumpeksy to oczywiście dobry pomysł pod warunkiem że taki asortyment tam się znajduje :) 
    Obeszlam sporo w mojej okolicy
  • Kota łatwo zrobić- jakaś czarna bluzeczka i czarne leginsy, z czarnych starych rajtek odciąć nogawkę i doszyć ogon ( jedną nogawkę włożyć do drugiej żeby był grubszy), na twarzy namalować duże wąski i różowy nosek, do opaski doczepić uszka z czarnej tektury takie trójkąciki. Myślę że fajnie wyjdzie.
  • Ja mam stroje w razie co do wypożyczenia - Kopciuszek dwustronna sukienka na 140 ale i na wyzsza panienkę na 146 tez wlezie - ostatnio bratanica w tym rozmiareze ja nosila na balu. Mam tez Gizele z bajki zaczarowana - taka wiecie suknia ślubna z mini welonikiem - na 6 latke, Dzwoneczek (dla mnie to bardziej jak Truskawka wygląda ale niechh bedzie ze Dzwoneczek) - 128 oraz strój rajdowca z zygzaka - taki kombinezon dla chłopca na 5-6 lat. I dla mlodszej panienki na 3-4 latka - tez jakiś fioletowy strój elfa czy cos. Zdjęć nie umiem wstawić mogę wyslac komuś kto wstawi.
  • U nas bal ekologiczno recyklingowy. Hehe nie mam pojęcia czy mam je przebrać za kosz na śmieci,  czy zrobić królewne z worków na śmieci. 
    Podziękowali 1E.milia
  • @Bea ja może mam ksiezniczke 104/110. Daj nr napriv. Jutro prześle zdjęcie.
  • Mam księżniczki sukienkę na 104,marchewke tak na 110/116 i biedronke na .110.
  • jeszcze mysz mam z "owychczasów"
  • @Bea mam strój Belli na 5-6 lat. Długość ok 80cm.
  • Kot: do czarnej sukienki na szelkach doszyte zostało białe futerko: przy dekolcie przez plecy tak zeby ukryć suwak i opuszczone luźno w dół jako ogon. Opaska z uszkami kupiona za kilka zł w papierniczym. Wąsy i nosek domalowane. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.