Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

17810121316

Komentarz

  • edytowano luty 2018

    Mazurskie Miody
    Tomaszkowo, woj, warmińsko-mazurskie

    http://mazurskiemiody.pl/
    tel. +48 89 513 64 13

    nie rozmawiałam, ale kupuję u nich, mają fajne miody, ale też różnego rodzaju miodowe alkohole

    Podziękowali 1Sylwunia
  • Mila Druciarnia - sklep internetowy

    Dominika Lisztwan jest właścicielką tel. 502362022

    https://miladruciarnia.pl/

    widać, że lubi promocje, może będzie chciała przystąpić.



    Podziękowali 2Sylwunia Ewasz
  • Wena - sieć sklepów z pasmanterią w Olsztynie, warmińsko-mazurskie
    http://wena.olsztyn.pl/index.php?id_cms=9&controller=cms

    w linku są adresy i telefony




    Haft Biskupiec/ Nadruk Biskupiec, warmińsko-mazurskie
    Jarosław Rogoziński
    695 128 170

    https://web.facebook.com/Nadruk.Biskupiec/

    rozmawiałam, czeka na kontakt i wyjaśnienie szczegółów współpracy

    Podziękowali 1Sylwunia
  • @Lila a można prosić aktualną listę wszystkich partnerów KDR? Ew. czy może jest np. jakaś aplikacja - jedziesz gdzieś w Polskę i sprawdzasz sobie np. co kto oferuje w jakiejś miejscowości.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Rodzina.gov.pl

    Aktualizowana na bieżąco jak dochodzą nowi

    Nie umiem linkować z tel
    Podziękowali 1pierniki
  • A na tej rodzina gov to jest jakis spis czy tylko mapka ? Mapke znalazlam ale jest wkurzajaca. Wolalabym zeby bylo jak na gruponie mapka a obok spis obiektów. Będzie czytelniej zwłaszcza jak jest kilka obiektów w tym samym miejscu.
  • Wyciąg narciarski w Trzepowie (pomorskie) miał zniżki na KDR w ubiegłych sezonach. Teraz już nie ma. Szkoda, bo to przyciągało duże rodziny akurat tam. W sumie inne ośrodki są bardziej atrakcyjne pod innymi względami. Można było liczyć na to, ze pójdą za przykładem, a tu klapa.
    Podziękowali 1wiesia
  • ale lipa @Bambidu... a my wlasnie tam jezdzimy regularnie... grzecznie się pytać w tej sytuacji?
  • Czy ktoś spotkał się z problemem że jak korzysta z KDR to nie wystawiają faktury na NIP?
    Bo nam dziś odmówili na Orlenie
  • Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
    ul. św. Wawrzyńca 15
    31-060 Kraków
    Może udałoby się w tym muzeum? Świetną wystawę obejrzeliśmy wczoraj, ale nie respektują ogólnopolskiej KDR, jedynie krakowską.
    A byliśmy na tym:
    http://www.mim.krakow.pl/wystawy-czasowe/galeria-figur-stalowych
  • Pisałam o kinoteatrze Kurtyna w Sulejówku. Na stronie wciąż informacja, że tylko od 3 osób i tylko na filmy do 12 lat. W praktyce sprzedają nawet pojedyncze bilety i to na filmy dla starszych. Także źle nie jest, ale mogłoby być lepiej ;)
  • Na kiczera-ski koło rymanowa jest 15% zniżki,  ale tylko na czasowe karnety. Na punktowe by się przydało. 
  • zapominajka powiedział(a):
    Czy ktoś spotkał się z problemem że jak korzysta z KDR to nie wystawiają faktury na NIP?
    Bo nam dziś odmówili na Orlenie
    Nie.
  • zapominajka powiedział(a):
    Czy ktoś spotkał się z problemem że jak korzysta z KDR to nie wystawiają faktury na NIP?
    Bo nam dziś odmówili na Orlenie
    No ale to.chyba logiczne ze faktura to.na firme a kdr na osobe prywatną.
  • uJa powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    Czy ktoś spotkał się z problemem że jak korzysta z KDR to nie wystawiają faktury na NIP?
    Bo nam dziś odmówili na Orlenie
    No ale to.chyba logiczne ze faktura to.na firme a kdr na osobe prywatną.

    No nie jak masz samochód w użytku mieszanym bo masz DG to rozliczasz na firmę tylko pół faktury
    Więc nie da się raz tankowankowac na KDR a raz na firmę 
  • Szwagier że szwagierką salon optyczny założyli i chętni są do współpracy z KDR ;) Poznań, Optoteka, ul. Ksiazeca 15 +48604159753
    Podziękowali 1Sylwunia
  • @Lila stokrotne dzięki. :)
  • @Lila, @Bambidu wyciągi w Trzepowie:
    Przedsiębiorstwo Stigma Sp. z o.o. ul. Płowce 37, 80-153 Gdańsk

    Chyba trafiła mi się Kasjerka Kierowniczka i w rozmowie to brzmiało "nie mamy umowy" albo nie chcieli podpsiać (ale w tonie głosu wyczułam coś innego) albo tak jak piszesz nie połapali się, że wygasła.

    Dla mnie równie cenni Olbrychski Sport Michał Olbrychski, Polna 54C/9 81-740 Sopot - Szkółka działająca w Trzepowie.
    Tylko z nimi nie gadałam. Nie wiem też czy mieli umowę w zeszłym roku, bo moi Rodzice organizowali Zosi te wyjazdy. Dzisiaj podpytam czy jest chęć z ich strony.

    To tak trochę jest, że i tak nie mam wyjścia, co do tych usług, bo tam najbliżej (czas = $) ale nie muszą o tym wiedzieć ;)

    Podziękowali 2Bambidu Sylwunia
  • @wiesia jak ja rozmawiałam, to w kasie siedziała starsza pani i stwierdziła obojętnym tonem, że no tak były, ale nie ma. Za to są ulgowe dla dzieci. Ale nie wyglądała na żadną ważną personę.

    Z tego co pamiętam w ubiegłych latach ulgowe też były, a jeszcze od nich wyraźna zniżka przysługiwała i dla rodziców też rabat. Super. Niestety komus się odwidziało.

    Podziękowali 1wiesia
  • Poruszę sprawę z negocjatorem lokalnym 

    Dzięki dziewczyny za sygnał
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Jak tylko podladuję tel :)
    Podziękowali 1jan_u
  • PGNIG

    PGNiG wielodzietnym (KDR) może dać 3000 zwrotu za zakup pieca gazowego. Warunkiem złożenie wniosku (najlepiej 2 maja) w PGNiG, przyłączenie do ich sieci i podpisanie umowy kompleksowej na 3 lata. Kupno kotła, przyłączenie do sieci i podpisanie umowy musi mieć miejsce po 5 kwietnia.

    Program nie wyklucza się z innymi programami np. gminnymi dofinansowującymi zakup kotła.
  • Mi do emerytury brak 16 lat bo od stycznia raczyli podnieść wiek emerytalny dla rolników , mam ponad 26 lat pracy tak że też będzie emerytura 
    Podziękowali 1madzikg
  • @Lila , u nas otwarli delikatesy Alta  ( mają kilka w regionie) Nowy sklep znajduje się w Rymanowie , Podkarpacie. Czy mogłabyś tam dotrzeć z ofertą na KDR???? 6 km od nich Zielony koszyk ma zniżkę więc jako nowa konkurencja też mogliby zaoferować . Dziękuję za ewentualną pomoc 
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Przekażę dziewczynie z regionu :)
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano kwiecień 2018
    A w piekarniach jest szansa na zniżki na kdr? Swoją drogą podoba mi się sprawność programu - jednego dnia wniosek złożony przez internet, następnego wszystkie karty miałam już w telefonie :)
  • O tak! Piekarnie! W  Oskrobie zostawiamy majątek. 
  • Złożyłam wniosek przez epuap albo empatię (już nie pamiętam) i na maila numery kart przyszły następnego dnia. SMSem dostałam hasła. Plastikowe karty chyba mają przyjść pocztą. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.