Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

11012141516

Komentarz

  •  Chodzilo mi to po glowie, ale nic nie zrobilam w tym kierunku. Place 240zl na miesiac za 6 osob.
    Wiesiu, trzymam kciuki...  :)
    Podziękowali 2wiesia Agmar
  • Tak , za 6 osob, ale niesegregowane.
  • W tych regulaminach jest że ubiegający się o rabat, muszą segregowac. No nic bede lobbowac, szkoda że po wyborach się z tym obudziłam... ;)
  • @Bea ja się na razie spotkałam z propocyzcją, że znajomy wielodzietny zapyta w radzie gminy przez swoje kontakty, także czekam, chwilowo nic nie piszę sama.
  • Bea powiedział(a):
    @wiesia ; wzór pisma poproszę  :)
    Jak już napiszesz.
    Tez poproszę 
  • Mi się powoli marzą konkretne zniżki w tych centrach zabaw. Do tej pory było do połknięcia z dwójka ale teraz z piątka to już koszta spore. W Toruniu najfajniejsze i najbardziej popularne  to kinderek na Chrobrego i kinderpark na polnej 
  • edytowano styczeń 2019
    Sluchajcie nie wiem gdzie zapytac wiec sprobuje tu - czy Teatr Animacji w Poznaniu moze uwzgledniac w swoim programie ulg Ogolnopolska Karte Duzej Rodziny z kodem terytorialnym miasta Poznan ( tzn. ze ci co maja inny kod to juz placa cala stawke)? czy decydujac sie na przystapienie do tego programu nie powinnien po prostu uznawac KDR bez wzgledu na kod terytorialny ? Czy ktos z Was wie cos moze na ten temat ? Z gory dzieki za odpowiedz
  • edytowano styczeń 2019

    Sprawdzę z komputera. 
    Może być tak, że teatr nie ma.umowy z programem ogolnopolskim i wtedy może korzystać fizycznie z karty , ale patrząc na TERYT ( czyli te pierwsze cyfry) udzielać zniżek tylko mieszkańcom miasta/gminy

    Jeśli jednak ma umowę to musi uznawać wszystkie karty, tzn z każdym numerem


  • @Sylwunia z góry dziękuje :-)
  • In Spe powiedział(a):
     Chodzilo mi to po glowie, ale nic nie zrobilam w tym kierunku. Place 240zl na miesiac za 6 osob.
    Wiesiu, trzymam kciuki...  :)
    O matko...u nas płaci się od gospodarstwa domowego, 69 zł na kwartał za segregowane
    Podziękowali 1In Spe
  • @monia3 ; nie znalazłam w systemie takiego Podmiotu, czyli nie ma podpisanej umowy z ogólnopolskim programem KDR




  • Sylwunia powiedział(a):
    @monia3 ; nie znalazłam w systemie takiego Podmiotu, czyli nie ma podpisanej umowy z ogólnopolskim programem KDR



    Dziękuje za informacje 

  • Czy można się tu postarać o zniżkę?
    Mają tylko naszą lokalną.

    Centrum przyrodnicze
    Gen. Dąbrowskiego 14, Zielona Góra
    +48 660 481 635

    Planetarium Wenus
    gen. W. Sikorskiego 10, 65-454 Zielona Góra
    +48 693 891 680
    pw@centrumnaukikeplera.pl


    Podziękowali 1Sylwunia
  • @Basja zadzwonię 
    Podziękowali 1Basja
  • monia3 powiedział(a):
    Sluchajcie nie wiem gdzie zapytac wiec sprobuje tu - czy Teatr Animacji w Poznaniu moze uwzgledniac w swoim programie ulg Ogolnopolska Karte Duzej Rodziny z kodem terytorialnym miasta Poznan ( tzn. ze ci co maja inny kod to juz placa cala stawke)? czy decydujac sie na przystapienie do tego programu nie powinnien po prostu uznawac KDR bez wzgledu na kod terytorialny ? Czy ktos z Was wie cos moze na ten temat ? Z gory dzieki za odpowiedz
    Poznań od ubiegłego roku zrezygnował ze swojej oddzielnej karty dla dużych rodzin i udziela tych zniżek, które były na lokalna karte, na podstawie Karty Dużej Rodziny przy użyciu kodu terytorium właśnie. 
    Podziękowali 1monia3
  • Avonlea kawiarnia w ustroniu Morskim.
  • Czy ktoś się orientuje jak jest z ofertą na KDR w Orange?
    Mieliśmy bardzo korzystną umowę na wszystkie telefony i internet . Okres umowy się kończy. Chcieliśmy przedłużyć. W salonie odsyłają, że z KDR to tylko na infolinii. Na infolinii - że tylko w salonie. Poinformowany że w salonie odsyłają do nich pracownik udaje się na konsultacje z kierownikiem po czym wraca z nowiną, że...  nie mają żadnej oferty na KDR. Zarówno na stronie rządowej Orange widnieje jako partner Karty jak i na stronie Orange wisi info o ofercie na KDR. Tyle że... nie da się z niej skorzystać :(
    @Sylwunia, @Lila wiecie coś? 
  • @Bambidu przenosiłem we wrzęsniu numery do Orange i niestety nie mieli żadnej oferty na KDR.
    Miał PLay

  • edytowano luty 2019
    @pierniki nam też tak mówili, ale na stronie mają ofertę. Dwa lata temu też były problemy z wyegzekwowaniem, ale udało się zawalczyć i im to uświadomić. Teraz jacyś niekumaci są. Jednak nadal wiszą na spisie rządowym i sami dalej się programem KDR chwalą. Dlatego próbuję dowiedzieć się u źródła ;)
    Play raczył mnie kilka lat temu paskudnymi reklamami zniechęcić i nigdy do niego nie zamierzam przejść, choćby nie wiem jaką miał atrakcyjną ofertę.


  • To:  https://www.orange.pl/lp/karta-duzej-rodziny?_ga=2.80278039.1035137670.1549907238-1829103998.1545856420 mają na stronie a pracownicy twierdzą, że nie ma zadnej oferty na KDR.
  • @Lila sprawdzałaś coś?
    Podziękowali 1joachm1
  • Mi się w sumie ta oferta podoba, pytanie czy faktycznie jest...za trzy miesiące mogłabym przemyśleć sprawę.
  • @Joachm1no właśnie jest świetna tyle że... jej nie ma.
  • @wiesia czy próbowałaś skladac pismo do gminy o ulgę za wywóz śmieci? U nas właśnie podnieśli stawkę  :(
  • Nie, nie udało mi się poruszyć tematu w większym gronie. Zawiesiłam pomysł.
    U nas od NR doszły śmieci brązowe (kompost) i rzadsze wywózki papieru i szkła (w sumie słusznie).
    Podziękowali 1mmaj333
  • edytowano luty 2019
    Konkurencja wykwitła - jeszcze karta LGBT będzie :)

    Prezydent Warszawy podpisał Kartę LGBT.

    http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24468532,prezydent-warszawy-podpisal-karte-lgbt.html

    - Zbudują hostel dla LGBT
    - Zbudują "Centrum Społeczności LGBT"
    - W każdej szkole osoba do spraw LGBT.
    - Wsparcie dla sportu LGBT.
    - Budżet dla LGBT.

    ***


    ***

    Co prawda, niektórzy twierdzą, że:







  • Heh, nic się nie dowiedziałam ale... okazuje się,  że można NIC nie robić i umowa Orange przedłuża się na tych samych warunkach. Dobrze, że nie ulegliśmy codziennie wielokrotnie wydzwaniającym konsultantom (wrrr...),  którzy chcieli nam wcisnąć gorsze warunki bo oferty na KDR już nie ma...
    Tylko nadal nie rozumiem dlaczego na rządowym wykazie wisi oferta, włącznie z rozpisanymi przywilejami i kwotami, których obecnie nie da się uzyskać. Wygląda na to, że oficjalny wykaz partnerów KDR wcale nie jest aktualny. 
    Podziękowali 2joachm1 nowa
  • Sklep z pieluchami wielorazowymi https://chmurkabiala.pl/ dołączył jakiś czas temu do programu KDR.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • No ale jak wykaz partnerów aktualizowany @Lila, skoro Orange już we wrześniu 2018 odpowiedział @pierniki, że ŻADNEJ oferty na KDR już nie mają. A na rządowej stronie wisi włącznie ze szczegółowym cennikiem dla dużej rodziny. To gdzie aktualny ten wykaz??? 
    My też to kilkakrotnie usłyszeliśmy po tym jak najpierw telefoniczni konsultanci odsyłali, że tylko stacjonarnie a w salonach, że tylko przez infolinię. Potem się okazało, że na kartę nie mają już żadnych ulg. Zresztą już dwa lata temu były problemy z wyegzekwowaniem oferty na KDR, ale wtedy jeszcze się udało.
    Póki co wczoraj konsultant potwierdził, że się przedłuży automatycznie na tych samych warunkach. A dzisiaj przyszła faktura o 1/3 wyższa  choć powinna się obniżyć o ratę za spłacony już modem... 
  • Edit: Jednak faktura przyszła dwukrotnie wyższa... Zaczyna się kolejna batalia z Orange. :s

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.