Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

11011121416

Komentarz

  • Ale wiecie, że Bonito i Aros to ta sama firma? Zobaczcie sobie adres spółki. 
  • E.milia powiedział(a):
    Ale wiecie, że Bonito i Aros to ta sama firma? Zobaczcie sobie adres spółki. 
    Wiemy. Zasadniczo Bonito to księgarnia a Aros outlet jednego właściciela. Ale w zasadzie bez drastycznych różnic. Aros nigdy nie miał zniżki na KDR więc z grubsza na to samo wychodziło. Teraz jest ciut taniej.
  • taki eksperyment :) jedni wolą supertanio inni tanio ale z rabatem ;)
    może wybrali taki wariant bo jak jest 50 ksiegarni na rynku to klient łatwiej trafi do 2 niż do 1.
  • Tak samo jest chyba z Euro i z Ole Ole.
  • To taki myk, ze jak sie klient obrazi na bonito, bo cos poszlo nie tak, to pojdzie do konkurencji, czyli do arosa...

    Czasami jeszcze w czytam.pl wychodzi taniej, zalezy od tytulu.

    Ale i tak jestem coraz wiekszym fanem biblioteki...
    Podziękowali 1Gosia5
  • Proponuję do.negocjacji Ogród Botaniczny UW w alejach Ujazdowskich. Nie są w programie. Bilet standard 12, ulgowy 6.
    Uwielbiam to miejsce :).niedługo festiwal róż.
    Podziękowali 1WandaB
  • U nas śmiecie podrożały o 260% ale o zniżce na KDR to raczej pomarzyć można :(jaki jest mechanizm dogadywania się w kwestii zniżek, są jacyś regionalni "pośrednicy" czy jak ich nazwać którzy to negocjują? 
  • Bar Omega w Giżycko. 20 proc zniżki
    Podziękowali 2kowalka Gloria
  • Bar Omega jest mega. Zaliczamy przy każdym rejsie na Mazurach. Dobrze wiedzieć. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • Zagadywałam lekarzy stomatologów w tym centrum w Katowicach:

    http://www.stomatologiakrzemien.pl/

    Mówili z uśmiechem, że się zastanawią.
    Ostatnio dali mi zniżkę na dziecko, jak miał 4 zęby na raz leczone, zamiast 130/1 zapłaciłam po stówce.

    Ale potem już znowu wróciła stawka 130.
    Może jakby ktoś z "góry" do nich się odezwał, to by się dali zachęcić.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Zadzwonię po weekendzie
    Podziękowali 1palusia
  • edytowano wrzesień 2019
    Sylwunia powiedział(a):
    Zadzwonię po weekendzie
    @Sylwunia jak poszło?
    Byli zainteresowani? Bo się zastanawiam, czy w ogóle warto ich jeszcze pytać.
  • wydawnictwo nowe era
    6 procent zniżki
  • Gdzie/w jaki sposób mogę przedłużyć ważność KDR dziecku, które skończyło 18 lat, ale nadal się uczy?
  • W gminie albo  urzędzie miasta . Tam gdzie wydają KDR . 
  • To KDR do kiedy jest ważna dla dziecka?
    Bo ja moim nie przedłużałam, a moze warto.
  • Jak uczy się czy studiuje to bodajże do 25 czy 26 rż. Dostaje do przewidywanego terminu ukończenia szkoły/studiów,  potem można znów przedłużyć jeśli kontynuuje naukę. Termin zakończenia chyba tylko się samemu deklaruje, bez zaświadczeń ze szkoły/uczelni.
    Ktoś pisał, że pełnoletnie dziecko może przedłużać samo. Ja pytałam u nas w urzędzie i powiedzieli, że skoro dotąd ja składałam, to teraz też ja powinnam. I tak zrobiłam. Ale prawdopodobnie może i sam zainteresowany. W sumie nie wiem jakim prawem nie chcieli ode mnie upoważnienia od pelnoletniej osoby na bądź co bądź wydanie jej dokumentu.
  • edytowano październik 2019
    @ula warto jeśli jeździ PKP w towarzystwie kogoś z rodziny - dodatkowa zniżka i przy wyrabianiu paszportu z KDR student płaci tylko 35 zl na 10 lat. Poza tym pewnie niewiele.  Studenci czesto na legitymację mają lepsze zniżki niż KDR.
  • Moi korzystaja od czasu do czasu z PKP, tylko, ze ostatnio trafialiśmy na promocyjne ceny, przy których zniżki ustawowe i na KDR były niższe. 
  • Księgarnia American Bookstore jest zainteresowana KDR.

    Paulina Wincencik. + 48 795 207 825, www.americanbookstore.pl

    @Sylwunia ? @Lila ?
  • https://www.prawo.pl/prawo/oplaty-za-przeksztalcenie-prawa-uzytkowania-we-wlasnosc,452058.html?fbclid=IwAR0n03ODMfcBLcUlmD8HVWAjXwyl5M32rf41ibju0Ues-0kREC_hoH9E2H0

    informacja dla tych co chcieliby mieć 99% bonifikaty przy wykupie użytkowania wieczystego. Ja wniosek złożyłam- u mnie w gminie standardowo jest 60%.
    Podziękowali 1palusia
  • Wow, dzięki za info :-) Ja właśnie usiłuję odłożyć kasę na tę opłatę. Wyszła spora kwota, fajnie by było ją obniżyć
  • @joachm1-a jest gdzieś dostępny wniosek o udzielenie tej 99% bonifikaty?
  • Nie wiem czy jEdt ogólny. Mi pani w UM dała kartkę i kazała napisać podając podstawę prawną w nim i takie coś odręcznego przyjęła.
    Podziękowali 1offca
  • Ostatnio z ciekawości byłem w salonie opla, pytam o rodzaje zniżek i przy okazji padlo pytanie z mojej strony o KDR. Miły Pan mówi ze nie ma, ale to wsunie nasza wina (nas wielodzietnych) bo wiele grup zawodowych sobie wywalczyło rabaty na poziomie 10%, zasugerował aby się wybrac do centrali i na pewno da się dogadac

    Przy tej okazji mam pytanie,  czy jakaś marka oferuje zniżki na zakup nowego samochodu na KDR, a jak nie to może można by cos w tej kwestii wywalczyć u popularnych dostawców typu peugeot, opel, citroen vw itd
  • Ja poprosiłam i dostałam zniżkę 10% na buty na tadeevo.com

    i Pani sama mi dała zniżkę taka konkretna rzędu 20% w barze mlecznym pod barbakanem choć nie widziałam naklejki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.