Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

1101112131416»

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2020
    Tu pomyłka była.
  • Sklep OsiemGwiazdek.pl w Gdańsku. Zakupiliśmy (wreszcie) fotelik z rabatem KDR 10%. Duża korzyść.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • @Lila jak firma chce wprowadzić zniżkę na kdr to z kim się ma skontaktować? Bo właśnie naszego kolegę próbuje namówić :) 
  • każde województwo ma swojego koordynatora - list ana stronach ministerialnych

    Możesz podać koledze mój nr 732 988 442 , przekieruję, gdyby nie mogł znaleźć
  • Dzięki. Już odnalazłam i podałam mu, mam nadzieję że się zdecyduje :) 
  • Czy jest zniżka na noclegi w Zameczku w Wiśle? Jaka?
  • Halo? Wie ktoś ? @Sylwunia?
    Podziękowali 1Sylwunia
  • 20%na usługi noclegowe i gastronomiczne . 
    Podziękowali 1Monira
  • edytowano sierpień 2020
    Pytanie mam
    Czy jadac razem ze znajomą, ktora podobnie jak ja posiada KDR mozemy skorzystac ze znizki?
    Czy tylko znizka dotyczy dwoch osób z tej samej rodziny?
    @Sylwunia? @Lila? @Malgorzata?
  • Pojedynczo korzysta się z KDR (ulga ustawowa)
    A jeśli jadą min dwie  osoby,każda z KDR  to dodatkowo mają ulgę handlową tzw Duża Rodzina
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Kinderek i Kinder park torun.. na te sale zabaw to poza wejściem dla rodzeństwa na zabawę z kdr fajnie jakby coś było z urodzinami... odnowiony kinderek to w dzień powszedni 400 zł za 10 dzieci... jakbym chciała którejś zrobić urodziny i poza klasowymi żeby nasze weszły to 6 miejsc zapelnionych, z klasy 4 wchodzi..   pomijając wysokość ceny fajnie jakby rodzeństwo mogło uczestniczyć w zabawie albo na jakichś warunkach lajtowych.(w kinderparku analogicznie 285 za 15 dzieci więc trochę lepiej) .. do tego w kinderku(przed remontem najfajniejszy i najtańsza sala w mieście teraz jakąś masakra cenowa) zrobili lodziarnie i jeśli wydasz z dzieckiem  ponad 40 zł to może bawić się cały dzień. Jeśli jesteś z dwójką i ponad 40 to bawią się godzinę za darmo..A z 3 pół godziny.. fajnie nie? Tak prorodzinnie... O 6 ani 7 nic nie piszą... fajnie jakby ktoś im przedstawił kdr..  :-) 
    Podziękowali 2aqq matka6
  • edytowano sierpień 2020
    .
  • Muzeum Wsi Kaszubskiej we Wdzydzach. Normalny bilet 16zł, z KDR- 6!
  • ktoś gdzieś pisał o korzystnym NNW dla dzieci... Ale nie wiem, czy to było na KDR czy nie...
  • Należy się zwrot, nie wiem tylko ile. Trzeba jakieś papiery pobrać w kasie i wysłać. 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Czy Santander przedłuża umowę z KDR?
    Podziękowali 2Odrobinka Prayboy
  • Przepraszam, nie mogę znaleźć innego watku
     Czy ktoś może mi powiedzieć, co zrobić, aby mieć w telefonie wersję elektroniczną kdr syna? On ma10 lat. Swoją kdr oczywiście mam w mobywatel
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.