Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

1111213141517»

Komentarz

• O tak! Piekarnie! W  Oskrobie zostawiamy majątek. 
  • @Hope jak to zrobilas ? Maz zlozyl wniosek dwa tyg temu, ale kart nie mamy dalej. 
    Podziękowali 1Coralgol
  • Złożyłam wniosek przez epuap albo empatię (już nie pamiętam) i na maila numery kart przyszły następnego dnia. SMSem dostałam hasła. Plastikowe karty chyba mają przyjść pocztą. 
    Podziękowali 1ewap
  • No to tak samo jak my, ale numery kart do dzis nie przyszly :( 
  • Ja bym się  bardzo  ucieszyła ze  zniżki w piekarni  która ma kilka punktów sprzedaży w rejonie.  Piskorek. Nowa  Wieś Bestwina
    Podziękowali 1Sylwunia
  •  A czy Surge Polonia ma zniżkę?
    A Red is bad?
  • Moja dentystka chce zgłosić swój gabinet. Gdzie ma napisać/zadzwonić? Gabinet Redental,  Warszawa Wesoła. 
  • edytowano 26 kwiecień
    @Monira,
    tyle czasu, co ja na przekonywanie Surge Polonia straciłam, to wystarczyłoby na 30 innych firm spokojnie, a może i więcej. Obszerna korespondencja, kilkanaście rozmów tel., spotkania, (niektóre bardzo obiecujące!), w międzyczasie zmieniające się panie menadżerki (jedna na url.macierz., druga ją zastępowała, a później wróciła jakaś trzecia :) )

W sumie: już w lipcu ub.r. byli prawie zdecydowani, co potwierdzili mailem we wrześniu, i od tego czasu cisza: nie mogę wydobyć od nich danych do umowy, określenia warunków umowy, chociaż było info, że zarząd zdecydował o przystąpieniu do kdr.

Zresztą, sama u nich czasem coś kupuję i zawsze w sklepie rozmawiałam.
    Tylko ze oni zlikwidowali już sklepy lokalne i tylko internetowy im został.
    Ciężka sprawa z nimi... bo siedzą mi w głowie, a czas tylko tracę na nich czas i nic...

Może jakby parę maili dostali z zapytaniem o KDR, to coś by ruszyło?
    Chciałoby się Wam? Namawiam! To czasem przynosi zaskakujące rezultaty!

Piszcie tu:

wspolpraca@surgepolonia.pl
    marketing@surgepolonia.pl
    sklep@surgepolonia.pl

można pisać np.:

Szanowni Państwo, jestem Waszym klientem - hurtowym, bo robię zakupy dla mojej dużej rodziny (x osób), chciałabym/chciałbym zapytać, czy i jeśli tak to od kiedy sklepy Surge Polonia będą honorować Kartę Dużej Rodziny?

Wg badań rynkowych rodzin wielodzietnych - które są Państwa częstymi klientami - jest w Polsce ponad 500 tysięcy, czyli ok. 3,2 mln Polaków.
    Ponad 2 mln. z nich posługuje się już Kartą Dużej Rodziny, pozostali są potencjalnymi jej użytkownikami.To największa w Polsce grupa konsumentów o jednolitym systemie identyfikacji.
    Przez świadczenie 500+ nie jest to już najuboższa grupa społeczna w Polsce, a jej potrzeby zakupowe dynamizują rynek.
    Partnerów KDR jest obecnie ponad 5 tys. (instytucji i firm), to jest ponad 35 tys. oddziałów w całej Polsce.
    Przystąpienie do KDR to dzis łatwa procedura - bo zajmują się tym regionalni negocjatorzy KDR. Załatwiają wszelkie formalności. Kontakt do negocjatora z woj. dolnośląskiego: Lilianna.sicinska@3plus.pl tel. +48 732 988 479
    Podziękowali 1Monira
  • Dzięki,  Lila .  Napiszę. 
  • edytowano 26 kwiecień
    Red is Bad nie wiem gdzie ma siedzibę, ale napuszczę jednego kolegę negocjatora na nich
    ed. w Warszawie siedziba
  • w księgarni Świat Książki - zniżka 20 % - bez legitymowania , tylko okazanie karty - to jest konkret!
    Podziękowali 4Hope maggie27 Lila Bea
  • Można kogoś ze śląskiego?
    Wesołe Miasteczko-Legendia.

Bilet na KDR się po prostu nie opłaca. Nie kumam po co przystępują do programu? Dla samej naklejki? Oto, co mi odpisała pani z Legendii:

"Jeśli wybierałaby się Pani do nas z trójką dzieci i wybrała opcję zakupu biletu rodzinnego offline wtedy cena za dwie osoby dorosłe i trójkę dzieci do lat 12 wyniesie 285 zł. Jeśli chciałaby Pani zakupić bilety indywidualne dla wszystkich osób cena wyniesie 2*89zł(osoby dorosłe) + 3*69zł(dzieci do lat 12) cena wyniesie 385 zł. Po rabacie z KDR będzie to 385*80%, czyli 308zł."

Chyba tylko wtedy KDR ma sens, jeśli idzie 1 rodzic+1 dziecko. Albo samo dziecko, no ewentualnie rodzice sami...
  • W kopalni Wieliczka - polecam bardzo! - na wyprawę z dziećmi "Solilandia" można kupić bilet rodzinny tańszy od zniżek na KDR.
    Bilety na "Solilandię" odbiera się w biurze, bez kolejek (np. kilka godzin oczekujących na wejście...).
    Trzeba tylko przesłać mailową rezerwację miejsc na "Solilandię".
    Podziękowali 1Bea
  • @Monira i wszyscy zainteresowani - poproszę o jakaś modlitwę za mnie o cierpliwość, bo mnie coś zaraz...

Po raz czterdziesty ósmy wyjaśniam Surge Polonia co to jest KDR, na czym polega i jak ją zweryfikować w sklepie internetowym...

Ileż oni mi czasu zjedli już, niby młodzi ludzie, siedzący w necie, promocje, fejsbuki i tłitery zasypują reklamami, sklep w necie, program lojalnościowy, a nie umieją ustawić rabatu na KDR! No ratunku!

W dodatku mam wrażenie, ze nie czytają maili, raz wyjaśniam, z linkami, za 2-3 tyg znów o to pytają...

Jest jakoś święty patron od cierpliwości?
    Podziękowali 1Monira
  • Święta Rita - od spraw beznadziejnych ;)
    Podziękowali 2Lila Bea
  • Lidl przedłużył, dzięki!
    Podziękowali 2Hope Bea
  • Deichmann - obuwie - wszedł, zniżka 10% tylko na nieprzecenione obuwie dziecięce i nieprzecenione plecaki dziecięce.

• Podobno Lidl ma zniżki na kdr, ale wymagają okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość. Czy to jest zgodne z rodo?
  • To na kliencie spoczywa obowiązek udokumentowania prawa do zniżki
    Zawsze i wszędzie
    Zawsze można nie korzystać

Nie piszę zaczepnie, tak uważam
    Podziękowali 2Malgorzata E.milia
  • mam gorące postanowienie wyrobienia tej karty w najbliższym czasie 
    bo zwlekam i zwlekam
  • Na lokalnym Orlenie wyciągam najpierw KDR potem karty lojalnościowe i dostaję fakturę. Albo im się odmieniło albo nowa pracownica. Przypadkiem temat wyszedł bo wczoraj tankujac prywatne auto dostałam zniżkę i potem zostałam spytana o fakturę ku swojemu zdziwieniu.
    Dziś zatankowalam auto firmowe z kdr i fakturą bez problemu.
  • Może to była jakas jednorazowa akcja uszczelniania, bo ja tez ostatnio tankowałam i z faktura i KDR
    Podziękowali 2wiesia MonikaN
  • W Katowicach w księgarni św. Pawła na ul. 3Maja zniżki 20% KDR.
  • w Częstochowie, Kielcach, Wrocławiu, Lublinie też 
  • Na miladruciarnia nie da się zrobić zniżek na KDR? Dużo tam kupuję ostatnio.
  • może już było, ale zauważyłam, że LOT ma zniżkę na KDR,
    aż 10% z tego co na szybko wyczytałam

https://www.lot.com/pl/pl/kdr

Podziękowali 1asiao
  • @MAFJa a ty wiesz że aquapark u nas ma 20% zniżki na kdr, a do 4 rż dzieci wchodzą bezpłatnie?...
  • Kupiłam garnitury dla chlopcow w firmie Stan-dar i zapytałam o zniżkę i po prostu dali może na stałe mogliby mieć na KDR.
    Podziękowali 1Lila
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.