Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

13468916

Komentarz

  • W pizzahut jest fajna zniżka na kartę 10 %.  Na napiwek.
  • DaGrasso są franczyzowe, więc każde indywidualnych. może. 
    Kończę punkt w Siemianowicach
  • Lila
    Nawet za opóźniony lot nie ma całkowitego zwrotu kosztów. 
    Przy  opóźnieniach do 2 godz zreszta tez nic nie przysluguje ;) 
    powyzej juz tak.
    mozna potem o odszkodowanie wystąpić. 
    Jakby tak za każde opóźnienie pociągu czy innego środka komunikacji były zwroty kosztów to chyba bym pozbyła sie auta 
  • To i ja dorzucę kamyczek do ogródka lidlowej promocji, skoro prosicie. Rzeczywiście 10% na zasadniczo tanie warzywa to śmieszne jest. Przy zakupach za ok 300 zł dostałam 3 zł, a legitymowali mnie, jak jakiegoś podejrzanego. Jeśli tylko na warzywa, to 30 % powinni dać. Albo 10 na cały asortyment. ja często tam kupuję, bo mają warzywa dobrej jakości i ciuchy tanie, ale to legitymowanie i tylko 10 % na parę artykułów to kpina jakaś jest :(

    A moja teściowa zapisała się do programu i może nawet do 25% dać na lody, tylko jej urzędasy się doczepiły i lodziarnia ruszy pewnie dopiero w lipcu :(  Ale to już inny temat...
    Podziękowali 1aga---p
  • Lidl to porażka, potraktowano mnie jak złodzieja, kilka razy zaglądano w koszyk, czy aby nic tam nie mam, legitymowano z dowodu + dokładny ogląd zdjęcia. Do tego kod miała kasjerka w innej kasie, wiec musiała głośno prosić o kod. I tonem broniącym się wyjaśniła, że na banany zniżka się nie należy, bo promocja już jest,
    także zniżka wyniosła 0,28 gr na mąkę.

    Bez karty, jako klient byłam traktowana normalnie. Pierwszy raz użyłam karty i ostatni

    Podziękowali 1Skatarzyna
  • ja tez w Lidlu raz i nie chcę więcej
    najlepiej mi w PiP
  • Ja w Lidlu nie probowalam nawet, bo jak pisalyscie, ze dowod sprawdzaja, to mi sie odechcialo.
  • Dowod moga sprawdzic wszedzie, gdzie korzystasz z KDR 
    Podziękowali 1Milamama
  • A ogrody zoologiczne?  Rodzinne bilety są dla 2+2, 2+3 max. 
  • Wczoraj przeglądałam oferty ogrodów zoologicznych i gdzieś bilet rodzinny był dla 2+1:) Tylko nie pamiętam już gdzie,  musiałabym poszukać. 
  • E.milia powiedział(a):
    Dowod moga sprawdzic wszedzie, gdzie korzystasz z KDR 
    Nie chodzi mi o sam fakt sprawdzania dowodu, tylko o forme. Kilka osob pisalo, ze w Lidlu bylo to wybitnie nieprzyjemne, a znizka groszowa. Dlatego w Lidlu nie korzystalam.
  • edytowano maj 2017
    Co do zoo to Poznań polecam:

    http://www.zoo.poznan.pl/page/contact/1-Cennik_Kontakt

    Ed: chyba nie ten wątek, przepraszam, ale odnośnie zoo mi się skojarzyło, no i jak widać można... bo to zniżki od kilku dobrych lat
  • W Chorzowie jest 50%
  • edytowano maj 2017
    A ja ostatnio zgłaszam, że mam kartę, a pani na to, że ta zniżka na KDR to tylko w kwietniu była. Nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać. Żenada :/
    edit: o Lidlu piszę
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Napisze tylko, ze Orlen naprawdę podchodzi do KDR ok. Ostatnio najpierw kupowałam kawę, pokazałam KDR, potem mąż płacił za paliwo i obslugująca pani sam dopytała sie, czy ma kartę i czy chce zniżkę. Do tego nigdy nie sprawdzali nam dokumentow oraz nie ma problemu, ze bierzemy paliwo na faktury. 
    Podziękowali 3E.milia wiesia MartynaN
  • @Ula czyli na te same zakupy znizka KDR i faktura jeszcze. Wg mnie tak nie mozna. Znizke masz na siebie a fakture na firme. 
    Podziękowali 1AleksandraB
  • Orlen nie ma z tym najwyraźniej problemu, to nie jest sytuacja z jakiejś jednej stacji, tylko z wielu w całej Polsce (trochę jeździmy zawodowo po róznych budowach itp.). Firma ma zreszta w nazwie imie i nazwisko ;) - ale wiem, że nie o to chodzi. Ale np. mamy też kartę orlenową i tu upusty sie nie sumowały, teraz mam jakas promocję na paliwo do zrealizowania na konkretnej stacji - i tez zostałam uprzedzona, zeby wtedy nie brac zniżki z kdr, bo ta będzie większa, a sie nie dodają. Na jedzenie nie bierzemy faktur. Pamiętam, ze kiedys tam na początku dopytywałam się, czy jeśli biorę fakturę, to moge brać zniżkę na KDR i tez taka była interpretacja obsługi. W sumie - dużo jeżdzimy, paliwożernymi duzymi samochodami, tankujemy z zasady tam, gdzie jest najtaniej. 5 gr na litrze nie jest oszałamiajace, ale np. "pomaga" wybrać orlen, a nie inna stację - po drodze do domu z pracy mam ich 4 bezposrednio przy trasie, kolejne 3-4 do których trzeba minimalnie zjechac. Ceny są w nich dość podobne. 
  • Jeśli jeszcze  można zgłosić  to gabinety dentystyczne Cosmo w Grudziądzu, właściciel dr Mirosław Niedzin. Leczą rewelacyjnie, sporo dzieci tam przychodzi, cenowo są raczej drożsi.

    I jeszcze
    www.zooplus.pl
    Ja wiem maja mocne rabaty, ale i tak zostawiam tam sporo kaski, w końcu wielodzietni też mają zwierzęta, my mamy więcej zwierząt  niż jacykolwiek sąsiedzi :)
  • Nie pamiętam czy już było ale Filharmonia Bałtycka (Gdansk) by się przydała. Opera Bałtycka ma 30% na KDR a Filharmonia nic...
  • zoo w Płocku (honorują widać tylko płocką kartę 3+): http://www.zoo.plock.pl/8_informacje/31_bilety_i_godziny_otwarcia

    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Widziałam, że jest 5% zniżki w energylandii, ale biletu z KDR nie można kupić online, tylko w kasie. Wyobrażam sobie, że w takich miejscach kolejki do kasy są bardzo długie, a czekanie z dziećmi jeszcze pogarsza sprawę. Czy zatem jest możliwość aby osoba zajmująca się tym rejonem pozyskała zakup online dla KDR? Może też przy okazji nieco większą zniżkę wynegocjować :wink: bo ceny zwalają z nóg. Dla 2 rodziców i 2 dzieci pow. 3 lat koszt to 336 zł bez KDR.

  • 2 dzieci to za mało na kdr;) a poważnie to do Energylandi tylko jesienią lub wiosną i nie w weekend i mając dzieci o wzroście minimim 140 cm. Inaczej nie ma sensu tam jechać. 
  • edytowano czerwiec 2017
    @uJa ja mam 3. Ale za najmłodszą 1 zł.

    Widziałam, że sporo jest zabawy już od 120 cm. Za wyższych niż 140 to ponad 400zł by było. Nie wiem czy bym się zdecydowała. Już teraz się zastanawiam ale po tej stronie Polski bywamy najwyżej raz w roku.
  • Byłam jesienią i to atrakcje czekały na nas a nie my na atrakcje :) i to było super
    jak przed jedną kolejką zobaczyliśmy na chodniku namalowane pasy: czas oczekiwania 60 minut, czas oczekiwania 50 minut itd. to prawie padliśmy ze śmiechu
    bo sam czas przejazdu  to 30 sekund :)
    no nie ma sensu stać tam godzinę do każdej atrakcji
    dlatego polecam wypad jesienią i w tygodniu :) i zdecydowanie ze starszymi, ja swojej 3 i 5 latki nie wzięłam i dobrze zrobiłam bo nie miałyby tam co robić (za taaakie pieniądze) (bilety mieliśmy wygrane w konkursie więc to już w ogóle sama przyjemność była)
    Podziękowali 1kika0
  • Sorki
    Miejscowość Zator koło Krakowa www.energylandia.pl

  • Z poczty:

    Chciałam zgłosić swoje produkty do programu karta 3+. Sprzedaję swoje projekty odzieżowe w formie gotowych od razu do użytku wykrojów odzieżowych

    Podziękowali 1Sylwunia
  • dla Poznaniaków...na Szamarzewskiego jest fotograf...daje 50 % zniżki na usługi...robiłam tam fotki legitymacyjne dzieciom niedawno...no byłam w szoku...
    Podziękowali 3mamaa Wela monia3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.