Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

13468917

Komentarz

• Trybus, Pelczar, dentysta tel.576142042, 730626106
  • Color mercado, cottonhill, craftoholic shop, może by się udało?
  • A Grycan? Strasznie podrożały ostatnio. 
  • zapisuję sobie Monirka, dzięki

Monira powiedział(a):
    Color mercado, cottonhill, craftoholic shop, może by się udało?

to są firmy internetowe? nie znam
    poszukam oczywiście, ale może podpowiesz ;)
  • Z tkaninami. A my potrzebujemy kocykow.
    Podziękowali 1Bea
  • Kochani!
    Same dobre wieści! 
    Coraz więcej firm wchodzi, o zasięgu ogolnopolskim także!
    Jesli macie jeszcze jakieś podpowiedzi - wrzucajcie!
    Mnie ostatnio udało się fajne sklepy z oświetleniem (Ekotechnik24.pl)  biuro podróży - organizatora obozow i.kolonii (Rancher.pl) sieć Pryzmat czyli sklepy z drukarkami i tonerami -60 sklepow w calej Pl!

Podziękowali 4Cart&Pud Basja jan_u Bea
  • a Kogis?
    www.kogis.pl
  • Sprawdzam!
    Podziękowali 1mamababcia
  • edytowano kwiecień 2017
    No to mamy Lidla!
    Sieciowki!
    @Joanna i Bronisław
    @Malgorzata
    Na razie w małym zakresie, ale na święta spora oszczędność. 
    W planach - dluzsza i rozszerzona współpraca.
    w ogole w okresie luty-kwiecień aż 600 nowych miejsc w całej Polsce.
  • a może sadowniczy.pl????
    tak nieśmiało pytam...
  • rozumiem, że to nie dowcip primaaprylisowy ;)
  • @Lila dziękuję za informację 
    Nie jestem klientem tej sieciowki Lidl 
    Nie znoszę tego sklepu 
    I niech zostanie , że jestem niezadowoloną marudą bo inni tyyyleee pracy wkładają 
    Szanuję tę pracę bardzo 
    Bakalie i mąki i warzywa od lat kupuję hurtowo gdzie indziej 
    Niemniej dziękuję za wywołanie 
    Więcej juz nie wywołuj 

• Czy jest jakaś szansa na Biedronkę? Pewnie walczycie, więc już nie truję.
    Podziękowali 3Bea Lila Kalinosia
  • Bardzo się cieszę bo Lidl w mojej okolicy to jedno z niewielu źródeł świeżych warzyw i owoców. Bardzo lubię ten sklep 
    Podziękowali 3Lila MAFJa jukaa
  • u nas poza biedronką tylko polomarkety i dinmarkety :(

aby do Lidla, carfoura czy innego większego czegoś to nie kalkuluje się.
    Jak jadę z córą na rehab. to w netto zakupy bezgluta czynie - tu bym sie o zniżki nie pogniewała.
    Szczęście, że otworzyli niedaleko (ok. 30 km) ale ceny same w sobie kosmiczne tychże produktów. Zwłaszcza pieczywa schara..
  • my mamy lidla najblizej. tez niestety ryneczek lidla najblizszym zrodlem warzyw i owocow. wlasnie chlopaki zupe z dyni pizmowej jedli. mam nadzieje ze nie potruli sie. wiec ja sie ciesze. nie wiem ile tam tej znizki..
  • dziś byłam - 10 procent na stoisko warzywno - owocowe , maki i chyba bakalie - do końca kwietnia
    Podziękowali 1Bea
  • Melduję że Lidl działa  B)
    Co prawda byłam chyba pierwszą która o to zapytała bo moją dyskusję z kasjerką śledziły wszystkie 4 ogonki do kas... A ja mam tylko troje dzieci więc jakoś ten... chciałam tylko sprawdzić jak to działa :)
    Pani bierze kdr i prosi o dowód, sprawdza jak sądzę pesel? Potem robi bziii jakąś swoją kartą i już :)
    Podziękowali 3Bea MAFJa Lila
  • moze się po świętach wybiorę zatem
  • U nas dowodu kasjerka nie sprawdzała, obejrzała kartę, i wbiła jakiś kod kreskowy z tajemnej półeczki pod kasą.
    Podziękowali 1Lila
  • U nas z dowodem i uśmiechem ;-)
    Podziękowali 1Lila
  • Byłam i już tam nie wrócę.  Drogo, mały wybór i sprawdzanie dowodów.  W Biedronce bez promocji taniej i lepiej.  
    Podziękowali 2Bea Malgorzata
  • Ale dowód sprawdzają chyba wszędzie, gdzie chcesz użyć KDR?
    Albo ja tak podejrzanie wyglądam, że ode mnie zawsze chcą - i w Leroy i Carrefourze i nawet na basenie ;)
    Podziękowali 4Bea Lila E.milia Milamama
  • W carrefourze nigdy dowodu nie wymagali. Szczerze mowiac, to mi sie to nie podoba, ograniczam pokazywanie dowodu. Ale jeszcze w moim lidlu nie bylam, zobaczymy jak bedzie.
    Podziękowali 1Monira
  • @Monira, ciekawe, co piszesz. Mieszkamy na dużym osiedlu, obok nas 2 Biedronki, Lidl i  Kaufland + jakiś Netto. I najczęściej zakupy warzywa, kasze, sery, chemia domowa - robimy jednak w Lidlu. Poza tym rzeczy sportowe, naprawdę świetnej jakości buty na treningi, odzież sportowa - od koszulek i spodenek na treningi po świetne zimowe, termiczne koszulki leginsy etc. Skarpetki, majtki dla całej rodziny, piżamy, a nawet koszulki/ bluzeczki dla córek codzienne do szkoły - często tam kupujemy, bo najtańsze i jakość ok. To samo art. papiernicze, szkolne.
    W Biedronce nie raz nacięłam się na jakość: buty, kapcie wywalone po tygodniu, plecak popękał, parasolkę córka dostała i po tygodniu rączka pękła, ciuszki słabe  (dziadkowie kupują tam i dzieciom różności prezentują). Chociaż rzeczywiście kasze, makarony, masło - ok. w biedronce. Warzywa też, oprócz jabłek, u nas jakieś mega niefajne mają. 
    Dlatego warzywa - jabłka, rukolę, sałaty, cytryny, banany, kapusty, cebulę, paprykę - najczesciej w Lidlu kupuję. Zdecydowanie lepsze.

Napisz proszę, który to sklep cię zdenerwował, i co było nie tak, będziemy zgłaszać w ramach ankiet KDR.
  • Co do okazywania dowodu - ostatnio jeżdżę pociągami, i konduktorzy ciągle przy mojej zniżce na KDR wymagają okazania dowodu, chociaż wg ustawy wystarczy dokument ze zdjeciem, czyli np. prawo jazdy.
    Ale nie, upierają się na dowód.
  • W Piotrze i P. nie proszą dowodu
  • Monira powiedział(a):
    Byłam i już tam nie wrócę.  Drogo, mały wybór i sprawdzanie dowodów.  W Biedronce bez promocji taniej i lepiej.  

Uważam tak samo 
    Przede wszystkim drogo . 

Natomiast zadnych ubrań wszelakich nie kupuję w marketach ani dyskontach. 
    Butów tymbatdziej nie , bo na wejsciu do takiego marketu capi npo calym sklepie od tego kleju i sztucznego tworzywa.  

Podziękowali 1Monira
  • Butow nie, ale skarpetki, rajtuzy, koszulki i nawet podworkowe softshelle w lidlu maja bardzo przyzwoite. A buty ponoc funkcyjne dobre, w sensie do biegania. Nawet takie profesjonalne biegaczki chwalily. 

Podziękowali 4Elunia Lila jukaa Milamama
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.