Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dwuletnie dziecko- pionizator

Drodzy,
mam pytanie w imieniu moich Przyjaciół, może będziecie mogli pomóc. Ich dwuletni synek cierpi na Rdzeniowy Zanik Mięśni i niestety już samodzielnie nie chodzi i nie stoi. Potrzebują zakupić dla niego pionizator i stąd moje pytanie- czy ktoś nie chce może sprzedać takiego sprzętu ? a może możecie doradzić, na co zwrócić uwagę, gdzie kupić ? 

z góry bardzo dziękuję za pomoc !

Komentarz

  • Pionizator trzeba dobrać do konkretnego dziecka, uwzględniając jego stan! i potrzeby. Koniecznie przymierzyć, bo to co sprawdza się u jednego dziecka z konkretnym problemem u iniego nie zda egzaminu. Najlepiej niech pogadaja z fizjoterapeuta, który ich prowadzi. 
    Podziękowali 1Ania_B
  • Jestem :)
    Mało jest takich małych pionizatorów dla dwulatków, w podonym wieku szukaliśmy dla Jerza.
    Ottobock ma taki mały ,pełny z oparciem klatki piersiowej i głowy.
    Niestety nowy jest drogi około 7- 9tys.
    Z tym pytaniem fizjoterapeuty to różnie bywa. Ale można zadzwonić do sklepu i oni prxyjeżdżają robią prezentacje często pomagają dobrać sprzęt.

    Używanego można szukać.
    Tak jak pisała @AB na fb.
    Albo na stronie fundacji dzieciom zdążyć z pomocą jest tablica z ogłoszeniami ( najłatwiej znaleźc pisząc " dzieciom zdążyć z pomocą sprzedam)
    I trzecia opcja to fundacja pomocy społecznej w Brzeszczach która sprowadza sprzet z zachodu - raczej małe szanse że się trafi ale może akurat.
  • Na stronie Jerza na FB www.faacebookcom/Jerzykbasiura jest zdjęcie jak stoji w takim niebieskim pionizatorze to o ten mi chodzi, ostatecznie kupilśmy inny większy, 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.