Docelowo zapraszamy

Kochani, Docelowo to klubo-kawiarnia otwarta dla katolików, w której jest fajny klimat, ciekawe wydarzenia, zapraszamy Was do organizowania tam przyjęć urodzinowych, komunijnych, chrzcin, itp.
od 3 tygodni wspomagam kuchnie, zeby to utrzymać, ale koszty utrzymania lokalu są duże, więc trzeba duuuzo imprez zeby to nie upadło.
Zapraszamy

Komentarz

• w najbliższą środę spotkanie z Egiptem dla ED i nie tylko, można będzie coś przekąsić i napic sie, menu dla dzieci tez może być oczywiście.
    Podziękowali 1E.milia
  • @manka gdzie jest ta klubokawiarnia? Jakaś strona www?
  • Namiary facebukowe? Co by mozna bylo lajkowac i udostępniać?
  • @mańka super!
    Podziękowali 1Bea
  • Ekstra! :)
    Daj jakies namiary na stronę i fb.
    Podziękowali 2Bea nowa
  • Super! Kibicuje gorąco! :wink: 
  • nic nie super niestety
  • knajpa jest od listopada i cud musi sie zdarzyć aby przetrwala, jest ogromny potencjał ale nie ma menagera
  • @mańka ale to fb musowo!! koszt żaden a wieść pójdzie w świat.
  • Od listopada bez strony www i fb? To nic dziwnego ze nie "super".
    Podziękowali 2Kalinosia Bea
  • znalazłam w necie info, do zobaczenia wkrótce
  • @manka   Wezciue sie mocniej reklamujcie na fejsie, portalach katolickich etc. bez reklamy kazda knajpa zniknie, bo skad sie ludzie dowiedza?
  • Manka, robcie fb, to polubimy i udostepnimy! Jest nas naprawde duzo!
  • Czekamy na linki :)
    K
  • Przeciez jest Docelowo na fb
    Podziękowali 1Joannna
  • Ale ceny za obiad nie znalazlam.jaka cena ? :)
  • ja nawet czytałam coś o tym w necie i chyba w Gościu

lokalizacja niby super, ale duża konkurencja dookoła, a też w tej lokalizacji czynsz musi być gigantyczny
  • no i też marketingowo, zastanawiam się na ile to słuszne zagranie, by nazywać to miejscem dla katolików
    Podziękowali 3Rosea jukaa Ania D.
  • Bardzo szkoda, bo jakieś dwa tygodnie temu szukałam miejsca na obiad po I Komunii naszej córki. Teraz już mam zaklepane miejsce i przepadło, ale gdybym wiedziała zaczęłabym najpierw tam.

Strona internetowa, z przejrzystym menu, z informacją na temat możliwości organizacji imprez po Komunii, Chrzcinach, obiadów rodzinnych to podstawa. Bo naprawdę trudno jest już w lutym znaleźć w Warszawie miejsce na taki obiad który ma być pod koniec maja.

Wysłałam namiar na to miejsce mojej teściowej i jej koleżankom - one testują różne miejsca na kawę, niech pojadą i tam ;)
  • jest na fb wrzuccie docelowo
  • edytowano 18 marzec
    Lokalizacja świetna,jedzenie ludzie chwalą ,więc problemem jest albo w reklamie,albo w obsłudze albo w wystroju albo w cenach.Albo w tym wszystkim na raz.
    Podziękowali 1mańka
  • Nie załapałam, że docelowo to nazwa tylko myślałam, że docelowo takie jest przeznaczenie lokalu  :* hahahahahaaha ale ja w ciąży więc bystra inaczej ;)
    Podziękowali 2ewap mańka
  • Jak będę w Wawie na pewno odwiedze.
    Super pomysł, świetna inicjatywa
    Podziękowali 1mańka
  • Szukaliśmy we wrześniu czegoś na chrzciny i było nam tak ciężko znaleźć coś sensownego. Mam nadzieję, że miejsce się utrzyma! Obowiązkowo się wybiorę ;)
  • bardzo Wam dziękuję za wszystkie wpisy, dzis był bardzo dobry dzień, dużo trudu mojego to wymaga, ale mam nadzieję
  • REKLAMA dźwignią handlu !!!
    Podziękowali 1mańka
  • Ja z Wrocławia, ale chociaż up.Życzę sukcesów i +.
    Podziękowali 1mańka
  • Muszę się do Was wybrać w końcu, bo przez te wszystkie pyszne zdjęcia na fb nie mogę wytrzymać na swojej diecie bezcukrowej :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.