Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • edytowano marzec 2017

    Spotkania z mecenas Kiessling, które bojkotować próbują lewicowi aktywiści mają odbyć się:

    • 14 marca o godzinie 17:30 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Auli imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    • 15 marca o godzinie 18:00  Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego
    • 16 marca o godzinie  w budynku „A” Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w Sali 418
    ________
    A więc chyba stary ten protest...
  • ja zacofana informacyjnie jestem :)
  • Nie chcę nikomu podpaść ani urazić, ale na mnie ta pani zrobiła (i nadal robi) złe wrażenie. Z jej wypowiedzi wynika, że gwałt to nic złe, tylko coś na kształt jakiegoś wyróżnienia, a ciąża będąca skutkiem gwałtu do dar, przewyższający dar bycia rodzicem dziecka poczętego z miłości. Pani mówi, że każda zgwałcona kobieta jest szczęśliwą przyszła mamusią, która w razie poronienia - można zrozumieć - że ten fakt przezywa boleśniej aniżeli kobieta, która straciła wyczekane dziecko. Skoro ta pani uważa, to dlaczego tyle zgwałconych kobiet porzuca (na czele z matką RK) lub zabija dzieci z gwaltu? I jeszcze opinia, jakoby pedofile są gorącymi orędownikami aborcji? Przecież to wbrew ich "interesom".
    Podziękowali 1beatak
  • persa powiedział(a):
     Pani mówi, że każda zgwałcona kobieta jest szczęśliwą przyszła mamusią, która w razie poronienia - można zrozumieć - że ten fakt przezywa boleśniej aniżeli kobieta, która straciła wyczekane dziecko. 
    Mozesz zalinkowac cytaty? Trudno mi uwierzyć że ktokolwiek, nawet corka gwalciciela, moze twierdzic coś takiego :/
    Poza tym dzialalnosc tej kobiety mnie nie dziwi,taka swiadomosc o swoim poczeciu musi byc tak obciazajaca ze pewne rzeczy trzeba z psychiki wyprzec. Nie widac w wypowiedziach tej pani empatii wobec ofiar gwaltu no i w sumie trudno oczekiwać tego właśnie od niej
  • "Z jej wypowiedzi wynika, że"

    Bardzo sprytna manipulacja. Nikt oczywiście nie znajdzie takich bzdur w wypowiedziach pani Kiessling, ale przecież Ty nie podajesz cytatów, tylko swoje wnioski. Nie zapominaj jednak o tym, że wnioski świadczą o tym, który je wypowiada.
    Podziękowali 2Odrobinka Nika76
  • Posłuchałam pani Kiessling. Nie odebrałam tego tak jak wy. Mówi o tym że kobiety które po gwałcie urodziły uniknęły kolejnej traumy pt aborcja i to wychodzi dopiero po czasie. Ona się ze swoją biologiczną matką spotkała kiedy ukończyła 18 lat. Dowiedziała się że matka chciała ją zabić ale nie zdecydowała się na to jedynie ze względu na zakaz prawny w tym stanie. Po czasie nie żałuje że ją urodziła i uznała że to był lepszy wybór niż aborcja. Pani Rebecca ma też innych znajomych w fundacji czy stowarzyszeniu które stworzyła i mówi ona to co powtarzają kobiety, które rownież były zgwałcone i zdecydowały się na urodzenie dziecka. Mianowicie mówią że urodzenie tego dziecka było jedyną jasną stroną całego koszmaru jaki przeszły. Te kobiety nie mówią o tym bezpośrednio po gwałcie ani zaraz po urodzeniu dziecka tylko po dłuższym czasie. Nie wiem gdzie tu niezrozumienie dla ofiar gwałtu.
    Podziękowali 2Nika76 jan_u
  • A każde życie to jest dar. Nawet to z gwałtu.
    Podziękowali 3mamababcia Ania D. jan_u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.