Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ławka do karmienia, proszę o opinie :)

2»

Komentarz

  • @Hope, różnie jest - ogólnie - z tych Alejek, przy których stanąć mają ławki. To jest mój park "od urodzenia", mam 5 min. na butach.
    Równolegle - okazało się, że @Barbasia mieszka po sąsiedzku i zna też dużo mam ze swojej strony dzielnicy. Tak, że się w końcu okazało, że się znamy wszystkie "z okolicy".
    Później była z tej ekipy obsada na Msze św. dla rodzin z małymi dziećmi i inne inicjatywy. Te Msze św. miały być pilotażowo w Adwencie 3 lata temu, są do tej pory :).
    Generalnie moje doświadczenia są bardzo pozytywne - ludzie chcą działać na własnym podwórku.
    A na klubowe atrakcje to oprócz znajomych z różnych miejsc zapraszamy zwyczajnie - w piaskownicy właśnie. 
    Tak też zbieramy podpisy pod BO (tu trzeba zapytać, czy są z dzielnicy, bo tylko takie podpisy się liczą). Nie raz mi odmawiali, choć wydawało się, że taki pitnik to by wszyscy chcieli...



    Podziękowali 4Joannna wiesia Weronka balum
  • Projekt napisany, czekam na wstępną wycenę projektu i produktu. Potem druk i ruszam po podpisy. Lista pod projekt z wodą już przygotowana, będę zbierać na dwie listy razem :).

    Podziękowali 2E.milia balum
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.