Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

178101213140

Komentarz

  • O tak, w tym roku kilka przyzwoitych sukienek w hm wypatrzylam, jedna nawet berdzo dobrze odszyta, wykrojona dobrze, z poszewka. 
  • edytowano maj 2017
    I jak @Maciejka ;z ta dluga ecru? Bedzie? Nie bedzie? :) Zdjecie jakies masz? Bo moze nie jest taka az zla jak mysle... B)
  • Nie mam zdjecia, ani pomyslu co dalej. Moze sie jutro jeszcze w nia ubiore i pokaze mezowi, chociaz to totalny abgnegat, jesli o mode chodzi. Ale jak mu sie spodobam, to biore. 
  • edytowano maj 2017
    A ja Ci powiem, ze chociaz moj maz tez sie na damskiej modzie zna o tyle o ile, to ja sie go slucham. Zawsze, no ale to zawsze, gdy zrobilam na przekor jego sugestiom wychodzila wtopa, bo docieralo do mnie, ze w czyms wygladam jak Jozin z Bazin i on mi to slusznie rozradzal :) 
    Nie trzeba sie znac na modzie. Jak maz mi mowi, ze nie teges - okrecam sie na pięcie i wychodzimy. I dobrze na tym wychodze ;) Acha! I w druga strone to dziala tak samo. Jak mi mowi: Bardzo ladne, wez to sobie, super wygladasz! - to biore :)
    Podziękowali 4kiwi Skatarzyna Aga85 Dorotak
  • ja sobie właśnie zamówiłam.http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0479947001.html#Czarny/Kwiaty jest piękna bo mierzyłam w sklepie ale cena mnie zablokowal, teraz z ta promocja przełknęłam. Idealna będzie do czarnej ołówkowej spodnicy.
  • Rzeczywiscie piekna, malownicza :)
    Podziękowali 1andora
  • no zakochałam sie w niej. I bardzo ładnie sie układa bo trochę zaznacza talie.
  • Nie wzielam w koncu tej bialej, bo maz mial podobne zdanie, ze ladna, ale nie wiadomo na jaka okazje. Ale! Nastepna sukienka z HM robi kariere. Bylam wlasnie w kosciele i spotkalam kolezanke. Zobaczyla sukienke i predko poszla do hm-u kupic sobie taka sama, bo naprawde jest swietna:
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0453126001.html#Ciemnoniebieski/Wzór
    Bardzo ladnie “robi“ figure, maskuje troche wystajacy brzuch.

    Podziękowali 1Milagro
  • Piękna. Tylko szkoda, że 100% poliester. Kupilabym, ale obawiam się tego sztucznego materiału.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Nawet nie zauwazylam, ze jakos specjalnie sztuczna. Chociaz jest dosyc miesita, to nie “potliwa“. No nie wiem, trzeba dotknac, przymierzyc, wtedy mozna zdecydowac. Ale jako absolutny basic na co dzien bardzo dobrze sie sprawdza.
    Podziękowali 1Kasik
  • Bardzo fajne sukienki odcinane pod biustem są w sklepie elpasa. To sklep ciążowy ale wiele fasonów nadaje się na okres po ciąży i dla kobiet majacych problem z odstajacym brzuchem. Trzeba tylko zauważyć że ciuchy są luźne jak się kupi swoj rozmiar szczególnie dzianiny. Właśnie kupiłam tam jedną na pierwszą Komunię córki.
  • Ja się przestałam obawiać co poniektórych sztucznych. Są takie co potliwe nie są. Choć nie ma jak bawełna i len.
  • A dajcież czlowiekowi w poliestrze pobiegac. Ładna ta kilerska sukienka :) W tamtym roku kupilam sobie kremowe wdzianko w takie wytlaczane cienkie rureczki( yyy wiem, ze to glupio brzmi ale to moja proba opisu faktury materialu...), tez sztuczne jak cholera, na metce stoi: 94% poliester, 6% elastico(!) Wow! Wszyscy sie tym wdziankiem zachwycaja, jest b.ladne i szykowne. Totalnie sztuczne B) Ale coz,moda jest silniejsza....
  • Moje wdzianko bylo za 5 dych. Jak mi sie znudzi albo stanie sie niemodne powiem mu baj baj i nie bedzie mi szkoda.
    Jakbym miala wybulic 300 zl za sukienke to wybralabym cos pieknego i klasycznego, prostego w kroju, wzorze i fasonie. Cos co niepredko wyjdzie z mody. Bo inaczej szkoda forsy.
  • No wiesz...  Uwielbiam tego typu sukienki.
  • A właśnie ze nie. Jestem duża bardzo i nie mam się w co ubrać.  A w szafie wiszą mi takie ładne sukienki. Za małe niestety. 
  • edytowano maj 2017
    O @jukaa to juz dwie dziewczyny jestesmy ;) To wlasnie ta druga sukienka z HMu, ktora zrobila furrore wsrod znajomych. 
  • Wszystko, co jest w groszki jest dla mnie ladne :) Deseń tej sukienki bardzo mi sie podoba, wdzięczny, dziewczęcy. Kroj i styl nie moj ale na modelce jest okey :)
  • Ona na zdjeciu dosyc workowato wyglada, a w rzeczywistosci ladnie podkresla ksztalty.
  • edytowano maj 2017
    A jaka jest jej dlugosc, tak realnie, na zwyczajnym ludziu? Bo to, co na modelce to wiadomo, na modelce. Prawdziwe czlowieki wygladaja normalniej :)
  • Tak, tez mam taka i chyba dwie kolezanki sobie tez kupily, jak mnie zobaczyla w niej (ciekawa jestem sobotniej imprezy, bo sie tam wszystkie spotkamy :D .
    A dlugosc przy 170 cm jest do kolan. Modelka tylko taka dlugonoga, wiec troche inne proporcje.
  • @jukaa lepiej sie odmladzac niz postarzac strojem :) Idealnie by bylo trafic w to "pomiędzy" czyli w część wspolna zbioru ale parafrazujac slowa Shreka: z dwojga zlego- lepiej w ta strone ;)
  • Eeee kochane, to Wy jestescie szprychy! Z takim wzrostem to łoł, ze tak powiem!!!  :)
  • Jukaa trzymaj ją ! przyjadę za miesiąc to sprawdzę czy faktycznie Cię odmładza :)
  • i czemu ta pani nosi ją do spodni?
    Podziękowali 1Predikata
  • Rejczel powiedział(a):
    Wszystko, co jest w groszki jest dla mnie ladne :) 
    O to to...
    Groszki rzondzom!
    Ja sobie taką zanabyłam:
    http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0452970004.genericdevice.html
    Podziękowali 1annabe
  • Malgosiu bardzo fajna! Takie kroje lubię .
  • Troche krótka. Zakładam, ze po domu będę w niej chodzić ;)
  • Ostatnio tylko sukienki i spodnice.
    Jak ktoregos dnia zalozyłam leginsy to źle sie czułam 
    Podziękowali 1Polina
  • torelle polecam. bdb jakość, chyba na stronie jest lista sklepów naziemnych. z tanioscia trochę gorzej, ale mają też outlet
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.