Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1108109111113114140

Komentarz

  • edytowano luty 2020
    Mnie tam w MZ jest ładnie. Mam cztery po przecenach kupione za 120 zł. W łączkę tylko jedną ale mnie łączka i rozkloszowany dół pasuje. No ale ja mam 160 cm wzrostu i waże 55 kg. Czasem mogę wyglądać jak cyganicha. Geny po prababce robią swoje ;)
    Podziękowali 2AgaMaria kiwi
  • Dzisiaj grochy :) (te włosy jeszcze uczesze ;) )

    Podziękowali 3kasha In Spe AgaMaria
  • Sukienka bardzo ładna. Bardzo dobrze na tobie leży i wyglądasz bardzo szczuplo z ładnie zachowanym proporcjami. 
    Ja chyba jednak nienawidzę marynarek.
    Poza jedną, klasyczna piękna czarna wszystkie inne to zło!!!!
    Podziękowali 1Maciejka
  • Ta jest bardzo wygodna, dzianinowa i rozciągliwa, nosi sie jak sweterek, wiec jest Ok. Ale rozumie o czym piszesz, w klasycznych mundurkach tez sie zle czuje.
  • Marynarki są super :)
    Mam z 10 różnej długości i w różnych kolorach.
  • No to MZ tak pojechało, że dziękuję, dobranoc. Dział promocji strzelił sobie w kolano... :( 
  • Co się stało?
  • Posmarowali solidnie nijakiej Julii Wieniawie za promocję. Słabo, oj słabo. Mogliby za dużo mniejsza kasę mieć ambasadorki o lepszej reputacji. A wybrali zasięgi. Od kiedy są spółka akcyjna, to coraz gorzej to wygląda...
  • Tak, tylko to potwierdzone info, już nie założyciel,a akcjonariusze i ich dział promocji. No cóż. Coś za coś. 
  • Czytałam ost o cyrkach jakie odchodzą przy zwrotach, o tym ze zamówienia -nowy zakup- potrafią przyjść z tych z zwrotów, np poprute  itp. 
    Sporo tez narzeka na jakość, ze się zepsuła.,
    ogolnie, całkiem sporo złych opinii. 
    Pewno idąc na ilość zgubili jakość po drodze 
  • Zamówiłam  sukienkę , na tańce teraz potrzebuje, a prawie nic nie mam, zobaczymy co przyjdzie
  • Akurat z tym co pisze Hipolit się nie spotkałam. Fakt, o dzianinach pisałam, zbiesily się, kasę oddali po dobie od odebrania przesyłki. Sukienki mi szkoda :(
  • @Dorotak nie wiedziałam kim jest ta Wieniawa, piszą na Wikipedii że jest sojuszniczką społeczności LGBT.
    To teraz będzie sojuszniczką LGTBiMZ.
  • @Zuzapola jaką zamowilas?
    Ja tez kilka wzięłam do przymiarki, mam nadzieje, ze któraś zostawię.
    tez nie spotkałam się z towarem ze zwrotów, zawsze nowiutkie, ładnie zapakowane. Do polnocy jest promocja 30% na wszystko 
  • Żartujesz @Dorotak? :o No pasuje dziewczyna do marki, nie ma co :s
  • @Maciejka ładnie Ci w tych grochach czy raczej groszkach. Takie większe grochy kojarzą mi się zawsze z Magdą M. Kojarzysz ten serial?
  • Dorotak powiedział(a):
    Akurat z tym co pisze Hipolit się nie spotkałam. Fakt, o dzianinach pisałam, zbiesily się, kasę oddali po dobie od odebrania przesyłki. Sukienki mi szkoda :(
    To poczytaj na grupie odsprzedażowej ;)
    zreszta, chyba pisałaś ze dostałaś śmierdząca octem ;) 
  • Akurat ocet to sposób konserwacji koloru, wyjaśnili mi mailowo zapach. Co innego papierochy, to mi się nie zdarzyło. Na obsługę też nie narzekam.
    No i już wiem, jak to wygląda od strony pracowników. Będzie tam ciekawie. Bardzo. 
  • Chyba po to zakłada się biznes żeby zarabiać pieniądze ...to tylko ciuchy
  • @Milamama a jaki rozmiar  bierzesz? Może zanim odeslesz dasz przymierzyć?
    Podziękowali 1Milamama
  • asiao powiedział(a):
    Chyba po to zakłada się biznes żeby zarabiać pieniądze ...to tylko ciuchy

    No nie inaczej ;) 
    małe chyba im się trochę rozjechało, bo wcześniej mówili o grupie docelowej, bla bla bla ze kobieta powinna być skromnie ubrana a tu pyk Wieniawa, która raczej więcej pokazuje niż zakrywa ;) 
  • @Milamama ja wzięłam spódnicę ołówkowa, a sukienkę nie pamiętam teraz, a nie mogę w tym momencie sprawdzić.
  • Może Wieniawa związała się z jakimś katolickim chłopakiem  :D
  • Ale to w sumie ciekawe, jak wykorzystać ideologię w służbie sprzedaży? Jako zjawisko...  :o
  • Może się zorientowali że skromnych niewiast nie stać na te kiecki i poszli w szoł biznesss...
  • a może chcą ją zewangelizować? xD

    Czy nie sądzicie, że trochę przesadzacie? 
    nigdzie nie jest napisane, że ciuchy MZ, to można tylko będąc w stanie łaski uświęcającej zakładać
    Podziękowali 4asiao malagala AgaMaria MAFJa
  • :D 


    A tak serio - co macie do Wieniawy? W playboyu się nie rozbiera, w erotykach nie gra... Zwykła celebrytka,nawet dość skromna jak na dzisiejsze standardy

  • Nope. Ale kupując tam teraz, sponsoruje celebrytke moim zdaniem demoralizująca dziś głównie młode pokolenia. Słabo dla mnie. Inna sprawa, że słynie panna z tego, że sprzeda pasztet i kartofle jak jej za to zapalaca. 
  • gorzej jeśli dla niej zaczną zmieniać kroje na mniej skromne, ale jeśli ona ma taki wpływ na młode pokolenie, jak piszesz to chyba dobrze jeśli im się pokaże w czymś przyzwoitym? może się zainspirują
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.