wątek sukienkowy

2456778

Komentarz

• edytowano marzec 2017
    @dana ;
     Pepperberry przysylaja do Polski - ze strony angielskiej bravissimo.com, wybór jest obłędny, rozmiarówka itp., koszt wysyłki chyba cos Ok 20 zł. Kupuje tam biustonosze Freya, sprawdzony namiar. 
    Podziękowali 3Skatarzyna dana E.milia
  • Ale weszłam teraz na stronę - a tu nie widze logo Pepperberry - zawsze było :) moze sie rozdzielili albo zle patrzę :/ 

ale tak czy inaczej bravissimo.com to fajny namiar - ogromny wybór bielizny i praktycznie zawsze sa wszystkie rozmiary, chyba ze na promocji to szybko wykupują. 
  • Agnieszka82 powiedział(a):

@Marcelina ta pierwsza mi się ogromnie podoba! Sklaniam sie coby zamówić :-)

ale Twój wybór szara plus turkus to miodzio! Pewnie świetnie kolorystycznie wygląda!

Niestety, świetnie. Potwierdzam. @Marcelina, wrzuć jeszcze linka, jak się nazywa ten butik? 
  • Proszę wrzućcie propozycję, jak sukienka dla kobitki co wszystko ma ;) :
    duży cyc, dużą pupę, bioderka i masywne udka
    Podziękowali 1katarzynamarta
  • oraz takiej co ma to co powyżej za wyjątkiem dużego cyca
    Podziękowali 1Wela
  • Jak siebie lubisz i nie chcesz sie zasłaniać materiałem, tylko eksponować swoje atuty kobiece - to sukienki z biu biu bedą bardzo dobre.  
  • a dla mniejszych biustów?
  • edytowano marzec 2017
    @Aneczka08 ;

A z Karoliny garczynskiej na Dawanda taki model? 

https://pl.dawanda.com/product/113522599-sofi-long-fioletowa-dluga-bawelniana-sukienka

Wydaje mi sie, ze on jest korzystny dla tego typu figury - ale moze mi sie tylko wydaje  :)
    Podziękowali 1Karolinka
  • mam 2 sztuki tego modeli - bordo i czarny :-) bo mi tu polecono. Nie lubię i nie umiem robić zakupów ciuchowych, więc poleććie mi coś jeszcze z chęcią nabędę:-)
  • No i jak sie nosi? Przymierzam sie do niej od dłuższego czasu ale ciagle sie zastanawiam, czy brzuch maskuje czy podkreśla..,
  • moim zdaniem maskuje, ja jestem bardzo zadowolona z tej kiecki i bym jeszcze chętnie coś kupiła może trochę lżejszego na wiosnę lat. Tylko niech mi ktoś coś poleci :-)
    Podziękowali 2Madika Karolinka
  • ładna ta fioletowa :)
  • edytowano marzec 2017
    Nie wiem jak Wy tak internetowo te kiecki kupujecie, ze tak na Was leza... Ja zanim kupie musze wszystko pomacac, obejrzec z kazdej strony, przymierzyc i zrobic w tym przysiad i mostek hehe :D I nawet jakby mi ktos cos polecal, ze na niego takie dobre i fajne, to i tak sama musze oblukac w przymierzalni. 
    Ta fioletowa moze podkreslac brzuch, bo po pierwsze primo jest wiazana w pasie- tuz nad brzuszkiem a dwa, ze ma dwie wielgachne kieszenie, ktore ogniskuja wzrok na strefach, ktore mialyby byc zamaskowane. 

Podziękowali 2Aniuszka Lulu
  • @Marcelina tak, ta z orsay. Będę oddawać. Jest do kolan, kształt A, wyglądam w niej jak smok. Inną zostawiam.
  • @Marcelina ta granatowa wygląda fajnie. Mówisz, że warto?  :) B)
  • Ogólnie to były moje pierwsze i ostatnie zakupy w orsay. Lepiej dać więcej za jedną sukienkę a pożądną.
  • Jakiegos pecha mialas, bo generalnie Orsay ma porzadne rzeczy. 
  • Polećcie coś dla kobiety o kształcie zmutowanej klepsydry.
    Znaczy dawno dawno temu była gruszka (maly biust, obfite biodra i uda).
    Potem cycki urosły (dzieci) i stała się klepsydrą. 
    Niestety potem urósł też brzuch, wiec obecnie jest zmutowaną klepsydrą: spory biust, spore biodra i okrągły brzuch.
    Rany zośkę, czy istnieje dla niej jakiś stylistyczny ratunek?

Poza dietą, bo jest na niej od miliarda lat już.

• Po pierwsze pokochać sie :) i jesli masz w ogólnym zarysie taka figurę jak ta pani z linka poniżej to eksponować swe atuty - a brzuchem sie nie przejmować. Odcięcie pod biustem a potem krój "przy ciele" dobrze udaje 
    optycznie talie. 

http://www.kartes-moda.pl/wizytowa-sukienka-z-kopertowym-dekoltem-i-koronka-km56k-1ps-chaber

Podziękowali 2katarzynamarta Bea
  • Ta sukienka jest dziwnie uszyta,  nawet przy duzym rozmiarze ma wąska talię.  Kupilam taką czerwoną,  i ją przerabialam bo mi się podobala ale tak bez przerabiania to nie wiem która pani w rozmiarze 46-52 ma takie talie jak tam podane.
  • Klepsydra ma podkreslac swoje wciecie w talii, bo to wciecie to jest mega piekna rzecz w tym ksztalcie sylwetki. To najbardziej kobieca z kobiecych form istnienia :)
  • edytowano marzec 2017
    Klepsydra z piłką na brzuchu już taka super nie jest. ..
    Rany bąbel taki defekt genetyczny u nas w rodzinie. Po dzieciach rozpiernicza nam brzuch i z super kobiecych sylwetek robi się wielkie G. 
    Trudno to to ubrać i trudno zaakceptować zwłaszcza jak cię pytają kiedy rodzisz  :#
  • @Madika dzięki za propozycje ale obawiam się że w takiej sukni brzuch będzie wyeksponowany bardzo 
  • Wkrótce Idę na chrzciny i komunię. Oczywiście nie mam co założyć. Najchętniej poszłabym w dresie...
  • @e.milia, dawanda/shop/zygzak. Wyszukuje sie przez google, przez ichniejsza wyszukiwarke nie. 
    Podziękowali 1E.milia
  • edytowano marzec 2017

@katarzynamarta, tego typu rozwiązanie na brzuchu lubię, ta ma przekombinowane rękawy, ale nie umiem znaleźć takich całkiem jak moje: http://www.ebay.co.uk/itm/Bravissimo-pepperberry-red-dress-12-really-super-curvy-/152480368602
  • @katarzynamarta wyglada na to, ze z gruszkowej klepsydry przeistoczylas sie w jablkowa klepsydre. Zostawilabym ten brzuch w spokoju a jak ktos glupoo zapyta o termin, to mu powiedz to- co mowi wujek Staszek, mistrz cietej riposty. 
    Brzuch jest i go nie utniesz ani nie wyprasujesz zelazkiem. Ten brzuch to Twoja historia, historia Twego ciala, historia Twoich dzieci i niech sie wszyscy czepia swoich brzuchow. 

Dawaj na Komunie prosta, dobrze, elegancko skrojona kiecke w kolanko lub delikatnie za, kolor raczej jasny niz ciemny. Cos przykuwajacego wzrok u gory: ciekawe korale lub kolia, apaszka, buty na wyzszym obcasie, kolor nude lub tzw.cieleca skorka.
    Moja corka jest zachwycona Twoim awatarem.
  • Skatarzyna powiedział(a):

i takie :)
    O jaaaaaaa cie. Jaka piekna sukienka. I jaka szykowna.
  • @katarzynamarta łącze się w bólu w kwestii rozmiaru.

@marcelina ta pierwsza sukienka super.

Ostatnia czarna piękna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.