Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

12627293132140

Komentarz

  • No w sam raz do wątku sukienkowego ;-)

    Podziękowali 1madzikg
  • dopasowany i długi do kostek :-)
  • Ech, gdyby mi ktoś taki kupił, poczułabym się jakbym miała zostać jednym z bohaterów "Czarodziejskiej góry". ;)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @asiao odpowiednia  :) ja tez za mini nie przepadam
    Podziękowali 1asiao

  • Jak wykarmię już do cna to se upoluję taką... ;)
    Podziękowali 3madzikg Felicyta ewaklara
  • W tego typu sukienkach podobają mi się 3/4 rękawy.
    Podziękowali 1Felicyta
  • Nie wiem...
    Ja uwielbiam rękawy 3/4 w sukienkach, koszulkach, bluzkach, żakietach
    Podziękowali 2Felicyta Milagro
  • Fajne są takie sukienki jak ta powyżej. Mam jedną taką - niby nic, ale odcięcie LEKKO powyżej pępka powoduje, że fałda brzuszna ląduje pod fragmentem rozkloszowanym. Dobrych parę kilo wizualnie mniej!
    Swoją drogą ekstra jest ta Kate, nie? ;)
    Podziękowali 2mama_asia ewaklara
  • edytowano wrzesień 2017
    Slyszalam wypowiedz stylistki na temat sukienek ksieznej Kate i ich fason jest nieprzypadkowy. Kate jest szeroka w ramionach wiec rozkloszowany dol wyrownuje proporcje sylwetki, nadajac jej upragniony ksztalt klepsydry ;) A rekaw 3/4? Wedlug mnie idealna dlugosc, mam duzo rzeczy z takim rekawem a jak którys jest normalnie dlugi- to go jakos tak automatycznie podciagam w gore, na 3/4 wlasnie.
    Podziękowali 2mama_asia ewaklara
  • Ona nie jest ladna. Ona jest sliczna! Bardzo kobieca. I ten kolor...strawberries, cherrys... :)
  • Prawda @Rejczel ?
    Widziałabym siebie w takiej.
    Tylko, ze mam wrazenie, ze one, te MZ na wyzsze osoby są szyte.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Moim zdaniem ładniejsza niz ta księżnej Kate. ;)
    Podziękowali 1Joannna
  • Najładniejsze byłoby skrzyżowanie tych dwu sukienek. ;)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano wrzesień 2017
    Moim zdaniem ta kiecka księżnej Kate jest ładna, ale nie jakaś szałowa. 
    Jakbym w C&A na wieszaku zobaczyła - nie kupiłabym :) 

    Ale Kate, jak jej nie lubiłam jakoś bardzo, o taki ambiwalentny stosunek do niej miałam - to z czasem zaczęłam byc jej wielka fanka, dziewczyna ma tak nieprawdopodobna klasę, powagę i godność w połączeniu z kobiecością i delikatnością, że zbieram szczękę  z podłogi z każdym kolejnym zdjęciem. 
    Jakby to powiedział moj przyjaciel, znawca kobiet: "rasowa" :) 
    wiem, ze to szowinistyczne i przebrzydle określenie jest, no ale do niej mi pasuje jak nic. 
    Podziękowali 1Katia
  • Faktycznie ładna ta sukienka z MZ, świetny kolor, ale ma dziwną długość. Ani to midi, ani tuż za kolano... no chyba że jest się wysokim i bardzo chudym. Nawet na modelce to widać, a przy bardziej przeciętnych proporcjach ciała pewnie jeszcze bardziej ;)
  • Lubie takie mamlu  :)
  • Mnie też! Nie lubię takich rękawów rozszerzanych. Choć kolor zdecydowanie nie mój.
  • @mamlu a nie przeszkadza Ci sztuczność tego materiału?
    Podziękowali 1kika0
  • Będąc w klimacie napisze: Very nice
  • Pisze w sukienkowym.
    Ogromnie spodobała mi się piżama w kwiaty:))
    https://lunaby.com/produkt/pizama-damska-satynowa-laura-roses/

    Materiał wiskoza.
    Jest też taka gładka niebieska.
    https://lunaby.com/produkt/flanelowa-pizama-laura-niebieskie/

    Nie dam 240 zł za piżamę.
    Więc czas nauczyć się szyc!!
    Może jedna z miłych pan ma jakiś wykrój sprawdzony?? 

    A może macie linki do ładnych pizam? Takich na zwykłą kieszeń. Uwielbiam długie spodnie, albo długie koszule.
  • Mnie z flaneli zawsze robi się brzydki materiał, traci tą "meszystość". W piżamach kupnych są często ozdobne lamówki, trochę roboty z tym jest żeby wszyć. Jeśli jednak flanelowe to sporo jest nowych kompletów na allegro Primarka czy innego Georga, angielskich sieciowek, w ludzkiej cenie. Kiedyś kupiłam ale nie zostałam fanką flaneli. 
    Podziękowali 1ewaklara
  • Szukałam flanelowych piżam dla chłopców i o ile dla .małych są, to dla starszych  nie znalazłam.
  • Wątek sukienkowe.mam kryzys na zakupy.nie wiem co mam kupować.chce kupić sukienkę na wiosnę.moze dwie. Będę wdzięczna jak ktoś mi palcem pokaże co powinnam kupić.
    Jedna potrzebuje na kwiecień na komunię córki.druga do noszenia na codzien żeby pasowała do trampek lub wygodnych klapek.
    Podziękowali 1Bridget
  • Dzięki. Tylko dorosłe.
  • Mini to ja mogę nosić do grubych kryjących rajstop ale na wiosnę nie będę takich nosiła i potrzebuje długość do kolan 
    Mi też się nic nie podoba ostatnio.nie podobają mi się te dziury na ramionach Ani obcislosc sukienek.zawsze coś jest spieprzone w sukienkach 
    Podziękowali 1Bagata
  • No a ten sklep pretty girl.w lutym tam bedzie tanio a sukienki bywają ładne.
  • A jakie sukienki sprawdzają Wam się do karmienia - podajcie konkretne linki proszę.

  • Czytasz mi w myślach o tych połączeniach do spódnicy...
    Biorę ja pod uwagę na Komunię w kwietniu
    Najlepiej jakbym teraz coś kupiła bo im bliżej świat i uroczystości tym będzie więcej wydatków
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.