wątek sukienkowy

1356785

Komentarz

• @Skatarzyna, czy tę czarną sukienkę to można gdzieś kupić? Wdzięczna będę za namiary i chyba nie tylko ja  :)
  • Raczej już nie, chyba, że gdzieś z odzysku. ;)
    Podziękowali 1mammamia
  • Ja mam z sukoenkami mega problem. Bardzo rzadko wygladam w jakoejkolwiek dobrze. A ja mam grube nogi wiec dlugosc do kolan odpada. Do tego duzy tylek i biust. Mam kilka sukienek i zeby bylo smieszniej kazda jest komletnie inna ale o dziwo wygladam w nich spoko. Ostatnio nawet skusilam sie na moerzenoe sukienek z insomia (w gd jest outlet) intam w ani jednej noe bylo mi dobrze. Az mam ochote jutro zrobic przeglad koecek. Moze soe cos znajdzie do puszczenia dalej.
  • A najbardziej cierpie ze moj ukachoany kombinezon zrobil soe za duzy.
  • jakby za mały, to bym może zrozumiała ;)
  • Skatarzyno, to byl mój ukochany ciuch. A od zeszlej wiosny zgubiłam 9 kilo. W takim tempie za 2lata bede szczupla.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • A nie mozesz kupić rozmiar mniejszego?  W nagrodę; ) pamiętam to foto super wygladalas.
    Podziękowali 2andora Joannna
  • raczej dwa, zwykle 5 kilo to rozmiar! gratulacje!
    Podziękowali 1andora
  • Wyroslas z kombinezonu? No i dobrze. Zle sie w nich sika, w sensie musi sie czlek rozebrac prawie :D
    Podziękowali 2Milagro Pipijo
  • UJa mo właśnie juz go nie ma. A żaden inny juz mi tak nie przypadowal. Tamten byl jak dla mnie. Moze jeszcze kiedys znajdę albo ewentualnie jakos go zmniejsza. Btw Uja dzieki za komplement. Ja generalnie wam napisze, ze nawet jak soe jest grubym człowiekiem a znajdzie sie fajna stylizacje to można wyglądać fajnie. Na tamtym zdjęciu miałam 92kh i 173 wzrostu. Nawet kiedys miałam plan jakiegoś bloga założyć jak korzystnie ubierać soe mając nadwagę. Bo ta mód w nasze kraju plus size to jest okropna.
    Podziękowali 2Skatarzyna katarzynamarta
  • Ja to nawet sie nie oszukuje że w czymś nie bedę wyglądać grubo.
    Wiec kupuje to w czym wyglądam ładnie acz grubo :)

Uwielbiam insomnie choć jauż mi się troche znudziła. Szukam alternatyw.
  • Sie nie zgodzę. Naprawde da się wyglądać szczuplo.
  • Jutro porobię jakies zdjęcia poglądowe . Tylko wstawiać nie umiem.
  • lej, nie ło!
  • @andora rozpaczliwie potrzebuje porad  :) więc zakładaj bloga albo tu dawaj pomysły. Inaczej Idę na imprezy w dżinsach. Lub dresach. Lub będę chora  :D
  • A jaki masz rozmiar. Mam jedna dlugo kolorowa sukienkę ktora by byla idealna na taka figurę jak mówisz. Ale jest zupełnie do ziemi i bardzo kolor Full.q
  • 42
    Podziękowali 1andora
  • A ja muszę sobie podarować na razie sukienki bo nie mogę brzucha zrzucić. ...a tak lubię. ...czekam do lata..
  • a kto mi pomoże wrzucić zdjęcia jak wysle mmsem? :)
  • Pardąs , ale rozmiar 42 to nie jest gruby rozmiar 
     >:) 
  • to chyba zależy od wzrostu i budowy.
    Podziękowali 2Dorotak Joannna
  • Mi sie teraz snia sukienki po nocach - Komunia w tym roku i chce sobie kupić jakas ladna. Tylko mam ogromny problem bo te co mi się podobają i są z dekoltem do karmienia to musowo do nich trzeba szpilki założyć - no dobra, kupie sobie szpilki, znaczy sie jakies czolenka na obcasie cos ala clarksy @annabe w kolorze nudę, ale juz po Kościele w nich nie wyczymię i musze założyć balerinki a do tych sukienek balerinki nie pasują. Poratujcie jakimiś sukienkami co by pasowały do nich i jedne i drugie buty. I za kolano by byly. I pasowaly na mnie małą. Kompletnie nie umiem sie ubrac żeby wszystko pasowalo.
  • Małgorzata tu nie rozchodzi się o cyferki. Widzialam piekne, kształtne 42ki...
    Ale jak jesteś wydeta i pofałdowana to nagle, mimo niby tylko 42ki, wyglądasz grubasnie. 

• @Katarzynamarta rozważam czy strzelić focha za to twoje grube 42 czy poczekać ukryć moją urazę i jak się kiedyś sptkamy kopnąć cię w twoją nie_grubą dupę tak że polecisz i poczujesz się lekka jak skowronek.
    Wybieram opcje dawa.

• Chacha :D strach się bać :#
    Ale to miłe z Twojej strony.. uwierz jednak, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja np siedzę na imprezach zawsze przy moich szwagiergach - jak im się przytyje to do rozmiaru 36 max, wredne babska  ;)
    I ślepa nie jestem, widziałam zdjęcia. Ulana ulana jestem... do tego w fikcyjnej ciąży...
  • I kto mnie widzi to mi nowa super dietę proponuje. Albo ćwiczenia. Albo dietę i ćwiczenia. Albo nie jeść wcale. 
    No większość nie może się mylić  :p
  • Nie siadac przy szwagierkach. Zakumplowac sie z takimi wiekszymi od siebie i spokoj.
  • Ale one niestety są fajne  :D teściowa też fajna i chuda. I mój maz takoż. 
  • Rejczel powiedział(a):
    Nie siadac przy szwagierkach. Zakumplowac sie z takimi wiekszymi od siebie i spokoj.
    Już wiem dlaczego ma tyle koleżanek, które same się do mnie kleją :) :D B)
  • @katarzynamarta najwidoczniej Twój mąż miał dość widoku kości i chciał się mieć do kogo przytulić ;) - to tak żartem - a na serio - czy mąż narzeka? i też proponuje kolejne diety? - bo jeśli tak to można się zastanowić czy faktycznie dla zdrowia byłoby lepiej - jeśli nie to może dobrze jest jak jest
    ale to piszę ja - która nie szczególnie przejmuje się tym co mówią na temat mojego wyglądu, nigdy nie wiem w co kto był ubrany itp
    uwielbiam sukienki i spódnice - ale tylko długie - połowa łydki i dłuższe - i nie za bardzo się przejmuję że może w innej długości możnaby jakoś korzystniej ukryć "conieco" czego za dużo

o

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.