wątek sukienkowy

1246785

Komentarz

• ale wątki czytam i oglądam - może coś skorzystam ;) jednak...
  • edytowano marzec 2017
    No dobra...a jakie sukienki poradzicie dla karzełka 150cm, któremu się przytyło parę kg (brzuch i uda) po ciążach do  58-59 kg, niby niedużo, ale przy tak niskim wzroście każdy kg widać i naprawdę nie mam się w co ubrać. 
  • Mam 1,57m wzrostu, w pasie i biodrach bywało że pasowal tylko 42-44 rozmiar. I to już nie było ładne i kształtne. Tylko grube. I już. Szczególnie że u góry po karmieniu zostało dumne A. :(

I mam odwieczny problem z długością ubrań, jak dobre na szerokość to za długie. 
  • @Dorotak no właśnie...tutaj dobre, tam wisi, sukienki wszystkie za długie, jak w pasie ok to góra za duża o 2 rozmiary ehhh. U mnie też A ;) 
  • Chyba zostaje mi schudnąć do 48-50kg i szukać czegoś w działach młodzieżowych haha.
  • Taki mam plan od 5 lat. Nie wychodzi ;)
    Tak więc ubieram to co mi się podoba i w czym czuję się dobrze i mam gdzieś czy komuś tak grubo czy za długo.:D np chętnie bym pochodziła w tiulach ale niestety przy moich dzieciach nie ma opcji :) 
  • edytowano marzec 2017
    Agnieszka82 powiedział(a):
    Mi sie teraz snia sukienki po nocach - Komunia w tym roku i chce sobie kupić jakas ladna. Tylko mam ogromny problem bo te co mi się podobają i są z dekoltem do karmienia to musowo do nich trzeba szpilki założyć - no dobra, kupie sobie szpilki, znaczy sie jakies czolenka na obcasie cos ala clarksy @annabe w kolorze nudę, ale juz po Kościele w nich nie wyczymię i musze założyć balerinki a do tych sukienek balerinki nie pasują. Poratujcie jakimiś sukienkami co by pasowały do nich i jedne i drugie buty. I za kolano by byly. I pasowaly na mnie małą. Kompletnie nie umiem sie ubrac żeby wszystko pasowalo.

@Agnieszka82 polecam pinteresta
     wpisujesz sukienkę 
    Szukasz jaka Ci sie podoba pod slodem pod glownym outfitem zawsze sa rozne inne 
    I mozna sobie zobaczyć stylizację całą 
    Nie wszystko jest ze szpilkami 
    Dla mnie , to kopalnia outfitów 

Albo wpisujesz baleriny i pewnie też będą zestawy do nich 
    Każde zdjecie kliknięcie to pod spodem inne stylizacje 
    Podziękowali 2Agnieszka82 annabe
  • I jeszcze sobie myślę @Agnieszka82 ze baleriny firmowe skórzane w kolorze nude pasują naprawdę do bardzo wielu sukienek 
    Pod warunkiem że dobre skórzane / welurowe  i nude 
    Podziękowali 3Agnieszka82 Monira annabe
  • edytowano marzec 2017
    @Wela ; :D
    Mój mąż poznal mnie szczupłą... khę khę sama rozumiesz, taki chwyt marketingowy  :#
    Ale o dziwo nadal mnie kocha, ja siebie też, póki nie wypadnie jakaś okazja i wychodzi na to że nie mam co założyć... no życie.  :)

Nie proponuje kolejnej diety, bo wie że jestem na takiej stale (nabiał tylko kozi, pieczywo jeśli już to ciemne, warzywa, trochę owoców, kasze, minimum mięsa - wkrótce stanę się wege). Teraz to musiałaby być już tylko głodówka, a aż tak bardzo to nie chce mi się  ;)
  • Polećcie jakieś fajne polskie projektantki jak Kasia Zapała. 
  • Yy ceny sukienek Kasi Zapaly wbily mnie w podłogę.
    Podziękowali 1PonuraKura
  • @Agnieszka82,  na 1 komunię dzieci zwykle zakładalam baleriny nude,, do tego czarna sukienkę i perły. Bdb zestaw. 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @Malgorzata outfity na pinterescie sa mega super kopalnią pomyslow. Wpisalam ostatnio flat shoes outfit i pokazalo mi swietne baleriny modne w tym sezonie. 

I tez doszlam do wniosku ze jesli kupi sie dobrej jakosci baleriny to jak najbardziej moga pasowac do eleganckiego outfitu. 

Zesmy o tym nie gadaly a spostrzezenia te same ;)
    Podziękowali 2Malgorzata katarzynamarta
  • @annabe uwielbiam pinteresta wlasnie za te gotowe inspiracje 
    Nie trzeba kombinować  :) gotowiec 
    Podziękowali 2annabe asiao
  • Tylko gdzie to kupic?
    Podziękowali 2Aneczka08 malagala
  • edytowano marzec 2017
    Strzelam że w sklepie
  • @asiao sklep z tkaninami , krawcowa i zdjęcie z pinteresta 
     :p  :p
  • A kto ma czas latac za materialami, latac za krawcowymi? Krawcowe tez lubia cos spascic i nawet pinteresty nie pomoga.
  • Jakie Wy marudy jesteście to szok  :p :p
  • Marudne i grube :D taki dwupak
    Podziękowali 1Rejczel
  • Hahaha utrapienie z tymi babami. Jak ci mezowie z nami wytrzymuja? Pojda prosto do nieba. :)
  • w domu dyscyplinują, to nie marudzą, ale tutaj już można
  • Tu fascynująca strona o ubraniach eleganckiej pani Kasi:
    http://whatkatewore.com/
    W dziale "RepliKates" można znaleźć podpowiedzi, gdzie elementy ubioru Jej Wysokości można nabyć (niestety raczej za granicą) - albo przynajmniej coś podobnego.
    Sukienki też są :)
  • Rany, jak ten William lysieje...mlody facet...
  • Nie bijcie, ale ten szał na nude jest dla mnie niezrozumiały. Taki jakiś ten kolor bezjajeczny dla mnie ;)
    @Agnieszka82 mam dwie komunie w tym roku (chrześnice). Kupiłam kieckę kopertową, bo przy dobrych wiatrach i zmyślnym dekolcie można dziecię spokojnie nakarmić. 
    Butów jeszcze nie mam, ale planuję coś na obcasie i nie w kolorze nude ;) 
    Podziękowali 4minka Agnieszka82 Aszna Katia
  • edytowano marzec 2017
    Szału nie widzę nigzie na nude 
    Wystarczy spojrzeć na ulice . Bardzo rzadki widok raczej .
    Przy niskim wzroście i innych dylematach , kolorem , długością odpowiednią i fasonem stroju mozna osiągać spektakularne efekty bez wydawania tysiecy złotych na ciuchy i buty , po prostu .Tyle . 
    Podziękowali 1Agnieszka
  • Taki kolor buta dodaje jeszcze bardziej blasku całej kreacji ..nie psuje , ze tak powiem ubioru jako całości ,w większości właśnie buty psują wszystko .
    Podziękowali 2annabe Katia
  • Buty w kolorze nude sa w zamysle po to, by optycznie wydluzyc nogi. I jak sie czujesz jak bania, to w nich tez bedzie bania ale wyzsza i smuklejsza. Zawsze to cos.

A jak przy butach jestesmy...kupilam sobie niedawno takie siatkowe bez palcow, jasny wielbladek kolor, wysoki obcas ale dobrze zbalansowane, mowie Wam...wyzsza bania B) Za chwile bede w nich hasac, nogi mam w nich kilometrooowe.
    Podziękowali 1Katia
  • pokaż...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.