wątek sukienkowy

1246796

Komentarz

• w domu dyscyplinują, to nie marudzą, ale tutaj już można
  • Tu fascynująca strona o ubraniach eleganckiej pani Kasi:
    http://whatkatewore.com/
    W dziale "RepliKates" można znaleźć podpowiedzi, gdzie elementy ubioru Jej Wysokości można nabyć (niestety raczej za granicą) - albo przynajmniej coś podobnego.
    Sukienki też są :)
  • Rany, jak ten William lysieje...mlody facet...
  • Nie bijcie, ale ten szał na nude jest dla mnie niezrozumiały. Taki jakiś ten kolor bezjajeczny dla mnie ;)
    @Agnieszka82 mam dwie komunie w tym roku (chrześnice). Kupiłam kieckę kopertową, bo przy dobrych wiatrach i zmyślnym dekolcie można dziecię spokojnie nakarmić. 
    Butów jeszcze nie mam, ale planuję coś na obcasie i nie w kolorze nude ;) 
    Podziękowali 3Agnieszka82 Aszna Katia
  • edytowano marzec 2017
    Szału nie widzę nigzie na nude 
    Wystarczy spojrzeć na ulice . Bardzo rzadki widok raczej .
    Przy niskim wzroście i innych dylematach , kolorem , długością odpowiednią i fasonem stroju mozna osiągać spektakularne efekty bez wydawania tysiecy złotych na ciuchy i buty , po prostu .Tyle . 
    Podziękowali 1Agnieszka
  • Taki kolor buta dodaje jeszcze bardziej blasku całej kreacji ..nie psuje , ze tak powiem ubioru jako całości ,w większości właśnie buty psują wszystko .
    Podziękowali 2annabe Katia
  • Buty w kolorze nude sa w zamysle po to, by optycznie wydluzyc nogi. I jak sie czujesz jak bania, to w nich tez bedzie bania ale wyzsza i smuklejsza. Zawsze to cos.

A jak przy butach jestesmy...kupilam sobie niedawno takie siatkowe bez palcow, jasny wielbladek kolor, wysoki obcas ale dobrze zbalansowane, mowie Wam...wyzsza bania B) Za chwile bede w nich hasac, nogi mam w nich kilometrooowe.
    Podziękowali 1Katia
  • pokaż...
  • Malgorzata szalu nie widac bo wiosny jeszcze nie ma ;)

Ja szukam swoich idealnych butow nude :)
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Ja tam lubię te cieliste, bo jakby ich nie było i moje nogi po ciotce Annie nie są przedmiotem głównej uwagi. Nie są jakieś tragiczne, te nogi, ale nie bardzo subtelne. A w cielistym obcasie są po prostu dłuższe i już.
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Jak zobaczysz na miescie dlugonoga antylope w siatkowych butach, @Pola to najprawdopodobniej bede to ja...
    Podziękowali 1Pola
  • Czy baleriny pasują do sukienki i ramoneski?
  • Ramoneska moze byc " za ciezka" do balerinek a one dla niej " za plaskie". Ale to takie wrozenie z fusow wirtualne. Ubierz sie w to wszystko i pierwszy rzut oka w lustro. Tak czy nie? Pierwsze odczucie.
    Podziękowali 1jukaa
  • Osobiście uwazam kolor bordo i zielenie za trudne do noszenia , trzeba naprawdę dobtze dobrać odcień np zieleni .
    A do tego jeszcze buty . 

• edytowano marzec 2017
    Ramoneske to glanów , botköw 
    I szpilek 

Natomiast baleriny i ramoneska to zestaw pasujące nastolatkom 
    One jeszcze mogą wszystko 

( tak , pamiętam ten fioletowy kapelusz na glowie oraz styl hipisowski w nowej odsłonie, ale to jak zapadnę na starczą amnezję )  ;)  ;) ;) 
    Podziękowali 1jukaa
  • Wczoraj na miescie zobaczylam mloda kobiete w tiulowej spodnicy koloru pudrowy roz. Od razu przypomniala mi sie tutejsza dyskusja spodnicowa...
  • Ja nadal nie mam szpilek nude ( ostatnio kupując buty znowu zapomniałam) 
    Podoba mi sie kilka modeli jednocześnie 
    Trudny wybór i brak kasy na niektore ceny  B)
    Podziękowali 1annabe
  • Ktoś pytał o sukienki 

Zobaczcie tu 
    Tylko ceeeenyyyy 
    Proszę nie miec do mnie pretensji 

beatacupriak.pl

Ps 
    Skąd inspiracja cenowa to nie mam pojęcia  >:)

• Szmizjerki mi się podobają u niej, ale mało ma sukienek we wzór, jakoś ostatnio lubię wzory.
  • Małgorzata dzieki za inspiracje!! Ta ostatnia strona cudo! Będę szyć :)
    Podziękowali 1Malgorzata
  • dla mnie szok, ceny zawrotne a żadna sukienka mi soe nie podoba. Sorrki, ale one dla mnie są zupełnie bez "jaj". Taka nudna klasyka... Lubie klasyczne proste ubiory ale z efektem wow
    Podziękowali 4annabe malagala uJa Coralgol
  • Do mnie tez nie przemawiają. 
    Podziękowali 2andora uJa
  • Mi tez się nie podobają te Curpiak.

bardzo lubię sklep Simple. Ceny sa zupełnie kosmiczne, tylko raz kupiłam tam sobie sukienkę.

mało mają casualowych strojow, czego bardzo żałuję, bo częściej wchodzilabym poprzymierzać;) ale ostatnio widziałam tam "dres", super kroj i materiał, no taki, ze nawet spocona czułabym sie jak księżniczka ;) W ogóle kroje i materiały mają dla mnie świetne

Podziękowali 2andora Coralgol
  • Zobaczyłam ceny, myślałam, ze moze materiały jakoś je uzasadniaja, ale pierwsza z brzegu wiskoza z poliestrem, to hm...
    Podziękowali 2andora Aniuszka
  • To nie moj styl te sukienki 
    Oraz ceny z kosmosu 
    Ale jak ktoś szuka brawarystycznych B) to ma 
    ( tylko nie wiem skąd kasę  ) 
    Podziękowali 2andora asiao
  • simple są mega fajne, u nas w gd jest outlet wiec nawet ceno do przeżycia. Ale ja i tak mam opor wydać 400 zl na sukienkę. Niestety jestem na etapie tanio i dużo nad czym ubolewam. Dodatkowo jak już kupie cos lepszego to nie nosze bo mi szkoda. Bezsensu. Ale postanowiłam to zmienić, ostatnio wywaliłam sporo ubran i teraz jak cos kupuje to już naprawdę cos takiego co mi dech zapiera tylko nadal musi być tanio. I jeszcze wiecie co, czasami super ciuchy są na hali w leclerc. Polscy producenci, polska bawelna a ceny naprawdę ok. Ostdtniu widziałam super spodnie dresowe po 50 zl. Gatunek świetny i bardzo dobry kroj. Polecema jak ktoś ma dostęp do tego sklepu sie przyjzec. Sukienki tez bywają fajne. Oczywiście są to tz perełko ale warto sie pochylić.
  • Monnari też ma outlety 
    Podziękowali 1E.milia
  • te beatacupriak w ogóle nie przemawiają do mnie, ani, ani.

Ktoś mi kiedyś polecał https://sklep.greywolf.pl/pl/sukienki/6727-sukienka-1386-czerowna.html
    Ale popatrzcie - większość sukienek jakby szyta była z materiałów obiciowych...
    No i tylko jedna długość, a jak druga to dość dziwaczna (https://sklep.greywolf.pl/pl/sukienki/6578-sukienka-1661.html)
  • @Malgorzata ;monnari to generalnie śmieszny sklep. Bo nawet w tych normalnych maja pod koniec sezonu wyprzedaż 70%. Naet zakupiłam puchowa kurtkę z prawdziwym futrem przeceniona z 800 na 230. Tylko ze w monnari to ja sie często w r 44 nie mieszczę a zyje w przekonaniu ze mam 42 i mnie to strasznie wkurza jak 44 jest za mały!
    Podziękowali 1Joannna
  • Bo batdzo malo jest sukienek dla kobiet 
    Większość mam wrazenie tylko po to aby firma istniała 
    I wybór albo pomiędzy minimini sukienkami dla wieszaków 
    Albo antykobiece fasony i tkaniny 
    Bardzo tridno znaleźć  cos naprawdę w dobrej cenie i fasonie i jakości 
    Podziękowali 3andora asiao Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.