Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

17273757778140

Komentarz

  • edytowano luty 2019
  • do sukienki podstawą są buty
    a ja w obcasach nie mogę śmigać, bo zbyt wiele kilometrów pokonuję
    a do płaskich butów, np. balerinek dobrze mieć płaski brzuch ;)

  • Sa jeszcze halki i majtki wyszczuplające :blush:  Ja z result nie chodze na obcasie. Zimna zdarzają mi sie Uggi, normalnie martensy, na jesieni takie buty do kostki, w lato klapki.
    Ja wiem, ze to jest mega abstrakcja dla kogoś, kto zawsze w dżinsach chodził wyobrazić sobie łażenie nagle tylko w sukienkach. Bo jak wyglądam i jak sie ubrać, no i co ludzie powiedzą ;) Ale ja sie przyzwyczaiłam, ludzie sie przyzwyczaili, teoche wypróbowałam co mi pasuje, a co nie i jakoś śmigam w tych kieckach. 
  • Ale musze przyznać, ze jestem tez bez konkurencji ;) Pracuje głównie z facetami, albo kobietami, które nie za bardzo zwracają uwagę na swój ubiór, wiec już sam fakt, ze jest sukienka jest po prostu wow ;) Nie liczą sie płaskie buty, czy odstający brzuch :smiley: 
  • edytowano luty 2019
    Choc to wątek sukienkowy.... marzą mi się oksfordki, lakierowane, sznurowane(moze dla oksfordek to oczywistosc- nie wiem),  granatowe, smukłe, zgrabne,  podwyższane trochę na całości...
    ktoś? coś?
     
  • piękne te klasyczne Churchy
    ponadczasowe   :) 
    lepiej nie szukam specjalnie w kolorze navy bo spać nie będę mogła ;)

    tymczasem wylicytowałam sukienkę COS
    oczywiście granatową, z wstawkami bordo i róż
    używaną, cena wcale nieatrakcyjna ( nie mam SH w zasięgu możliwości)
    ale chyba zapewni mi duzo "świętego spokoju"  bo męczą mnie dylematy "co na siebie włożyć"  :)
  • Ja mam 168 więc u mnie powinno być ok
  • Chodzenie w sukienkach ma poważną wadę - rajstopy. 
    Podziękowali 1Mle
  • Vero moda jest już on line i ma dużo sukienek 
  • Czy możecie podać linki do sprawdzonych sukienek ciążowych. Wszystkie oddałam i zostałam bez ciuchów.
    Muszę kupić kilka - w tym na komunie synka.

  • Nielubiany tutaj ;) HM ma bardzo duży wybor ciążowych sukienek. Takich oficjalnych i na co dzień. Warto w dziale wyprzedażowym pobuszować! 
    Ja wlasnie z wyprzedaży kupiłam za cenę kilku kaw zupełnie odjechana, kremowa, satynowa, asymetryczna - po prostu czadowa sukienkę. Nie mam pojęcia gdzie ja założę, ale okazja pewnie sie znajdzie, jakieś letnie przyjęcie czy inna impreza rodzinna. 
    Podziękowali 1Monira
  • @Monira ja bardzo sobie chwalę sukienki z Happy Mum. Są trochę droższe, ale ja przechodziłam dwie ciąże i wszystkie większe okazje pomiędzy (nadają się też do kp) i jestem zachwycona jakością i komfortem noszenia.
    Mam tę:
    https://m.happymum.pl/d760a,do_karmienia_sukienki-magic_navy_dress.html

    I drugą długą której nie mogę znaleźć...

    I polecam przymierzyć w sklepie stacjonarnym, nawet jeśli myślisz że fason jest nie dla ciebie - ja tak myślałam o ten sukience, ale jest tak wymodelowana że leży super na brzuchu a tyłka nie podkreśla ;)
    Podziękowali 1Monira
  • Jakiś czas temu pisałam tutaj u sukience Happy Mum
  • Nie wiem, jak rośnie Ci brzuch w ciazy ale w większości sukienek rozkloszowanych z Marie Zelie da sie przechodzić większość ciąży. Z eleganckich aglaia, melia, Alodia - te sprawdzone. Z dzianiny polo, semillon, teraz nowa kopertowa wprowadzili do oferty, więc i na ciążę i potem do kp super ;) 
  • edytowano luty 2019
    W Lidlu od czwartku spodnie i swetry ciążowe. Te sweterki sa tez do karmienia. Polecam
  • edytowano marzec 2019
    Prosze o pomoc, ja u siebie nie widzę jaki krój sukienki byłby dla mnie ok
    Otóż
    1. Góra normalna, biust średni,
    2. Pas ok
    3. Biodra wymiarowe
    4.Uda ok, ale od kolan niestety, mam mocno zbudowane łydki, mocne kostki i dużą mocną stopę
    Generalnie nie wiem co by tu super pasowało,
    po schudnięciu biust już nie jest atutem  B)
    no może bioderka

    aha strój męski, glanki jak najbardziej
    glamour, koronki, falbanki, wzorki, kwiatki, groszki  beee
  • Karolinka, tak na czuja to bym rządziła cos w długości maxi z podkreślona talia i wycięciem w serek. Ale to trzeba pomierzyć, popatrzyć, pochodzić i troche poeksprymentowac. Ale generalnie zasada jest taka, zeby zakrywać to ci mniej doskonale, a eksponować te doskonalsze ;) miejsca.
    No i buty.... do dzisiaj łażę w glanach do sukienek, fajny kontrast robią. Ale czasem po prostu je pasują, a jest za zimno na klapki ;) Jednak warto by było ta nogę wydłużyć i odciążyć. Ja zaczynałam od butów na takiej jakby koturnie , a pisząc te słowa siedzę w butach na prawdziwym obcasie, chociaz kiedys tez było to dla mnie nie do pomyślenia i bleee. To nie musi być od razu szpilka, ani raczej w Twoim przypadku nie powinna być. Trzeba dostosowywać szerokość obcasa do wymiarów nogi, inaczej efekt świnki Pigi gwarantowany. Czyli cos bardziej w stylu grubszego słupka niz cieńszego, nie za wysokie na początek. Na serio da rade w tym chodzic, a efekt duży.
    Ale wiesz, ja tak gdzies od dwóch lat eksperymentuje, moze ktos wie lepiej.
    Podziękowali 1Karolinka
  • https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0644797002.html

    Cos takiego to ideał, rozumie, ze nie na co dzień, ale w takim stylu mysle ze byłoby Ci dobrze.


    Podziękowali 1Karolinka
  • Malgorzata powiedział(a):
    matka6 powiedział(a):
    do sukienki podstawą są buty
    a ja w obcasach nie mogę śmigać, bo zbyt wiele kilometrów pokonuję
    a do płaskich butów, np. balerinek dobrze mieć płaski brzuch ;)

    Kupujesz gacie wyszczuplające I już  :)
    Małgorzata, możesz jakieś polecic ? Kupione na allegro to niewypał kompletny
  • A mnie oczarował w tym roku styl taki naturalny, luźny, trochę boho. Zamowilam już len kreszowany w ślicznym kolorze i mama spódnice mi będzie szyła. Potem kolejne lny na sukienki. I musliny na sukienki dla mojej Łu  <3  
    Fajny przegląd lnianych ubrań, można się zainspirować jak ktoś szyć potrafi- wyjdzie trochę taniej.. http://czarnaewcia.pl/lniana-garderoba-na-wiosne-i-lato-przeglad-12-najciekawszych-marek-oferujacych-lniane-ubrania/?fbclid=IwAR1R_oNCC9ezeuylKHpcZEXN4BmEUL5JDhT1BHvyh9PDjJX9VXufDG-PIEw


    a buty to chce takie: 
    http://roeandjoe.com/kategoria/mama/buty-menorquina  

  • Ja wywalilam len z szafy, jednak nie lubie taka wygnieciona chodzic :neutral:  Miałam fajne, teoche hipisowskie tuniki, ale poza plaża nie za bardzo dało sie w tym nigdzie chodzic z powodu zagięć. Chyba, ze jakieś fajne mieszanki sa?

    Ale udała mi sie przedwczoraj niezła sztuczka: miałam dokładnie jakieś 10 minut na zakupy. Wiec weszłam do sklepu, znalazłam jedna sukienkę, wzięłam bez przymierzania i pasuje super, w ogole jedna z przyjemniejszych do noszenia sukienek jakie mam :) To było w TK Maxx, bardzo lubie tam chodzic, bo jednak mozna cos innego niz w zwykłych sieciówkach dostac, czasem bardzo odjechane rzeczy.
  • Czy ktoś zamawiał ciuchy z alliekspres?
    Jak z jakością? 
  • Jak zamówisz to się pochwal  :p
  • edytowano marzec 2019
    Nawet spoko te sploty ale rękawki się trochę wywinely 
    https://pl.pinterest.com/pin/289074869819314831/

     :D 
  • Sfrustrowalam się. Nie ma normalnych sukienek w sieciowkach.
    Albo jakieś falbany albo kwieciste łąki albo fasony jak dla małych dziewczynek w których dorosła kobieta wygląda jakby z psychiatryka uciekła 
  • Jak już jest fajny fason sukienki to jest z beznadziejnego materiału w jakieś rumianki albo kropki  :s
    Podziękowali 1Bagata
  • Boszsz... a ja mam w czerwcu dwa wesela  :s
  • Myślałam, że na wiosnę będzie wreszcie coś w sklepach nadającego się do noszenia.

    Nad wejściem do galerii handlowych powinien wisieć napis: "porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wchodzicie" 
     :D 
  • Ja szukałam na zalando,  aż wreszcie spódnicę sobie kupiłam.  I niech tak zostanie. Bez sensu,  jak się nosi dwa rozmiary, a sukienka jest w jednym. 
    Podziękowali 1asiao
  • Normalność fasonow, materialow zaczyna się w butikach od 500 w górę ..
    Reszta społeczeństwa skazana jest na rumianki i paprotki ..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.