Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

17374767879140

Komentarz

  • Obejrzałam dziś cała kolekcje MZ 
    To przeżycie można porównać do wakacji z duchami 
    Chociaż 150 lat temu też raczej nie miały łąki na sukni 
    Podziękowali 1wielorybek
  • Ile ja nerwow zjadlam jak szukalam sukienki na Komunie syna :grimace:

    Albo kolory i wzory nie te albo fasony beznadziejne albo 100% poliester....Juz nie mowiac o tym, ze modelka zazwyczaj ma 175-180cm wzrostu, a ja mam 20cm mniej i nic nie pasuje, talie mam w biodrach, a dlugosc do polowy lydki :dizzy: 
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Myślałam, że na wiosnę będzie wreszcie coś w sklepach nadającego się do noszenia.

    Nad wejściem do galerii handlowych powinien wisieć napis: "porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wchodzicie" 
     :D 
    Spoko spoko
    U mnie 3 Komunie:)
  • @AB łącze się w bólu.  Nie mam się w co ubrać.   Niedaleko mam outlet cos,  i tam za grosze można kupić dobrej jakości ubrania ale nie na wieloryba.  Jak coś znajdziesz to daj znać;)

    Ostatnio mierzyłam też dwie sukienki w kwiatki z greywolfa i były cudowne na ciążę.  Normalnie bym nie spojrzała, ale leżały świetnie.  Tylko nie kupiłam. 
  • Jedną coś mierzylam czarną , świetnie leżała dwa miesiące temu, ale nie kupiłam , bo ponad 100 zł kosztowała.  Przyzwyczaiłem się do zakupów do 50 zł i teraz żałuję.  
  • kurde posta mi zezarło
  • @asiao ja zamawiam z allieexpress sukienki, fajne są, przynajmniej ja na szmelc nie trafiłam. Najlepsze dla mnie były sukienki dla moich dziewczyn, naprawdę wytworne i za przyzwoitą cenę.
    Podziękowali 1asiao
  • edytowano kwiecień 2019
    Ta fajna, len + bawełna, z podszewką i bez kwiatków:
    https://mosaic03.ztat.net/vgs/media/pdp-zoom/M9/12/1C/3F/6N/11/M9121C3F6-N11@13.jpg
  • Malgorzata powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Obejrzałam dziś cała kolekcje MZ 
    To przeżycie można porównać do wakacji z duchami 
    Chociaż 150 lat temu też raczej nie miały łąki na sukni 
    Na prawdziwej łące tez nie ma tylu rodzajów kwiatów co u MZ  B)
    Jest jeszcze gorzej. Są ważki, cmy, koty. Cala masa wzorów na sukienkach za +500, o które się klientki zabijają. 
    Ciekawe, że tak postrzegacie markę - od prawie roku chodzę tylko w MZ. Nie mam sukienki droższej niż 200zl i tylko jedna sukienkę i jedna bluzkę w kwiaty :D 

    Polecam zajrzeć w Gdańsku do showroomu, robi różnicę jak się te łąkę założy. 
  • jukaa powiedział(a):
    Aż chyba z ciekawości zajrzę jak będę, bo nie mogę wyjść ze zdumienia nad cenami tych sukienek. A gdzie dokładnie jest?
    Noakowskiego w Oliwie. Fajna miejscowka. Wnętrze średnio mi się akurat podoba, ale możliwość obmacania wszystkiego co się da rekompensuje ten uszczerbek xD
    Byłam na otwarciu, w jednym miejscu pół sali kobiet w łączce, każda w innej, zadna nie wyglądała źle. :D 
    I nigdy nie kupię loro piany, ale widziałam na żywo, warta każdej złotówki, a z reguły produkty z tej wełny są dużo droższe niż tysiak.
  • Ja nie wiem na jaką okazje założyć taką sukienkę z MZ 

  • asiao powiedział(a):
    Ja nie wiem na jaką okazje założyć taką sukienkę z MZ 

    A wiesz, że noszę na co dzień xD plus dwie mam typowo niedzielne. plus jedna, która co ważniejsze uroczystości obskocze - wesele, chrzest i planuje komunie. Taki psikus. Ale ja nie lubię wiskozy zupełnie, bawełna i ich bawełniana dzianina mi lepiej podchodzą, stąd brak łączek. Teraz poluje na jakąś promke na cytryny, bo ta bawełna była szałowa w macaniu. 
  •  Dla mnie one mają coś dziwacznego w sobie.Sa. nie wiem.teatralne.
  • I mocno ich hejtowałam swego czasu za ograniczenie rozmiarówki dla dziewczynek do 128 - a właśnie wchodzą w serie young - 134-158. Zosia ma przechlapane xD 
  • Jak bym się uparła wydawać po 500zl na ciuch to kuppwala bym w massimo dutti 
    Podziękowali 3Monira Hope antonina
  • Malgorzata powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    I mocno ich hejtowałam swego czasu za ograniczenie rozmiarówki dla dziewczynek do 128 - a właśnie wchodzą w serie young - 134-158. Zosia ma przechlapane xD 
    158 i uważasz, że nastolatka załoźy kiecké w łąkę ??


    Juz widzę
    Sprawdź stronę, czy mają sukienkę w łąkę dla nastolatki. Nie będę zmieniać Twojej opinii. :) 
    Na zdjęciach na FB z otwarcia widać babeczki w rozmiarach powyzej 40 w drobne i większe kwiaty, na jasnym i ciemnym tle. Co kto lubi. Ale - jedno im trzeba przyznać, że wybór printow mają większy niż gdziekolwiek. I ja ten wybór lubię. 
    Bluzek z twarzami bym nigdy nie założyła, teraz mają serie spódnic z motywem village - też nie dla mnie. Za to wzory geometryczne fajnie mi leżą tylko w jednym kroju. Tylko mogę pojechać i powybrzydzac, bo wybór mają aktualnie ogromny. A i tak najlepiej im się sprzedają dzianiny i dzianinowe sukienki do 250-300zl (ze zniżką na kdr).

    Co do cen, są tacy co kupują za 500. A są tacy jak ja, co kupują po promocji, z kodem rabatowym za zrobiona ankietę. I mam szyte w Pl ciuchy za pieniądze porównywalne do cen regularnych w sieciowkach. Co kto lubi. 
  • Dla fanów łączek jest też spodnicowa Polka Dots..można wejść się poczuć jak na lace :D 
  • Elunia, Tak lubimy - śmieszny blog. Ale kurczaczki im się udały. Na zdjęciu jest dzianina bez laczki, z kdr chyba 300zl nawet nie kosztuje. W sam raz do karmienia kurek. 
  • Byście się zdziwily :) Na ostatniej imprezie, największy aplauz wzbudziła koleżanka w sukience w kwiaty. Mimo naprawdę kreacji niektórych dziewczyn z "górnej półki" . 
  • Nie mam kurnika. A to pech  ;)
    Podziękowali 1andora
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ta sukienka w geometryczne wzory na otwarciu okropna.
    Widziałam zdjecia.
    W zestawie z grubymi rajstopami i butami mega ciężko.
     
    Widzisz i nadal nie kumasz, że sukienki nie są po to, żeby wszechwiedzącej znawczyni się podobało i żeby wydawała swoje profesjonalne opinie. One są po to,.żeby klientka czuła się dobrze i chciała taka sukienke założyć. Żeby było wygodnie, przewiewnie i jak komu zależy - uszyte w Pl. W 6m ciąży z pończochami przeciwzylakowymi też :D 
    Podziękowali 1Rien
  • Mi osobiście nie przeszkadza że ciuchy szyja choćby w Bangladeszu. Tam ludzie też chcą pracować ..
  • Wyglądać źle w sukience za 200, jak można równie źle wyglądać w sukience za 20 z drugiej ręki uważam za nieetyczne. Ale każdy swoją złotówkę wydaje jak chce. :blush: 
    Podziękowali 1E.milia
  • edytowano kwiecień 2019
    Skatarzyna powiedział(a):
    Wyglądać źle w sukience za 200, jak można równie źle wyglądać w sukience za 20 z drugiej ręki uważam za nieetyczne. Ale każdy swoją złotówkę wydaje jak chce. :blush: 
    No właśnie, zależy komu i czy w ogóle chcemy wyglądać dobrze ;) 

    EDT. Ja np, jak ten stary pryk,wolę wyglądać schludnie, mieć zakryte kolana, łokcie i dekolt i nadal czuć się swobodnie. Nie interesuje mnie czy ładnie i dobrze, chociaż krytykują tylko profesjonalne stylistki i projektantki xD
  • edytowano kwiecień 2019
    Oprócz polki Dots z fajnych, polskich dla starych bab polecam nieśmiertelne aeterie, za kolano i pannę rosę. Nie tylko MZ człowiek żyje, c'nie.
    Inny styl Garczyńskiej i Kortas jednak idzie w parze z gorsza jakością. ;)Znacie?
  • Dorotak powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    Wyglądać źle w sukience za 200, jak można równie źle wyglądać w sukience za 20 z drugiej ręki uważam za nieetyczne. Ale każdy swoją złotówkę wydaje jak chce. :blush: 
    No właśnie, zależy komu i czy w ogóle chcemy wyglądać dobrze ;) 

    EDT. Ja np, jak ten stary pryk,wolę wyglądać schludnie, mieć zakryte kolana, łokcie i dekolt i nadal czuć się swobodnie. Nie interesuje mnie czy ładnie i dobrze, chociaż krytykują tylko profesjonalne stylistki i projektantki xD
    o ile rozumiem jeszcze te zakryte kolana tak nijak nie mogę pojąć co złego jest w odsłoniętych łokciach. Nie krytykuję, tylko nie rozumiem. 
     A co do sukienek to sama własnie mam zamiar wymienić wszystkie swoje ubrania (poza sportowymi) na sukienki. 
  • Wszystko fajnie z tym zakrywaniem tego i owego dopoki nie przyjdzie upał 28stopni ..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.