Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

16791112140

Komentarz

  • Nie pamietam jak jest z rozmiarowka, ale jojo maman bebe ma doskonala jakosc. Bardzo warto, taki amerykanski typ bawelny. A firma walijska.
  • skuienki bardzo mi sie podobaja choc prawie 300 zl za sukienke to duzo :-) (jak dla mnie)
    Podziękowali 1formatka
  • Duzo. Ale wytrzymuje duzo pran, mozna nosic trzy ciaze z rzedu albo odsprzedac. Mialam bluzke odziedziczona po kolezance, ona chodzila dwie ciaze, ja dwie i bluzka w swietnym stanie poszla dalej.
    Podziękowali 1awia
  • podbije sobie bo watek uciekl na druga strone...a kto czyta druga strone ? :-)
    Podziękowali 1madzikg
  • byłam ostatnio w leclerc i po raz kolejny mogę polecić, naprawdę fajne sukienki są na hali. Od dresowek, polskim firm z bawełny w super kroju i o przyzwoitej długości, pi takie bardziej eleganckie. A ceny od 70 zl do 130 za te eleganckie.
    Podziękowali 1ewaklara
  • a gdzie ten leclerc?
  • e.leclerc, hipermarket, podejrzewam ze w wielu miastach powinien być. Sprawdzialabym czy w twoim ale nie wiem z jakich okolic jesteś
  • @awia ty z Poznania chyba? To Leclerc jest tu chyba tylko jeden na Głogowskiej w Centrum Górczyńska.
  • @Hania tak ja z Poznania :-) tylko ja do centrum gorczynskiego zawsze tylko po buty jezdzilam ale jak bylam jakis czas temu to duzo sklepow bylo zamknietych i sie zrazilam :-)
  • Nie kierowalabym sie az tak mocno zdjeciami sukienek, bo nie raz, nie dwa okazywalo sie, ze to co na modelce wyglada nie za dobrze (do pol uda), w naturze jest bardziej przyzwoite (okolice kolana). Te modelki czasem mega wyrosniete sa, stad glupia dlugosc (sama tez mala nie jestem -170 cm).
  • @beabea ; bardzo mi sie podobają te sukienki ale one są dla bardzo chudych ewentualnie dla trochę grubszych u góry ale z małymi buodrami i zgrabnymi nogami. Nie mniej fason bardzo mi sie podoba. Kilka razy nawet mierzyłam takie ale wyglądam koszmarnie i niestety wiem ze fason nie dla mnie. Za to moja koleżanka, niewielki biust, brakt tali, dość wąska w biodrach i ze zgrabnymi nogami wygląda super, mimo ze w ogólnym rozrachunku rozmiar ma 42 czyli tak jak i ja. Tylko ja mam duzy biust, w mare wąska talie, duza pupę i grube nogi.
  • Isc na strych i powyciagac mamie z worów? B)
  • @Katia piękna, ech gdybym ja miała taką talię...
  • PaniWiosna powiedział(a):
    Tylko gdzie w tym chodzić...
    Na pierwszy dzien wiosny sie mozna przebrac ;) 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • na dawandzie mają teraz jakąś dużą przecenę sukienek

    nie doszukałam się tylko informacji, do kiedy

    kuszą

    tylko mam wrażenie, że do tych wszystkich dzianinowych z zaznaczonym pasem to jednak brzuch po kilkorgu dzieciach średnio dobrze wygląda, nawet jeśli całość jest w miarę szczupła :( od rana jeszcze jeszcze, ale im dalej w dzień, tym średniej...

  • mysikrolica powiedział(a):

    tylko mam wrażenie, że do tych wszystkich dzianinowych z zaznaczonym pasem to jednak brzuch po kilkorgu dzieciach średnio dobrze wygląda, nawet jeśli całość jest w miarę szczupła :( od rana jeszcze jeszcze, ale im dalej w dzień, tym średniej...

    Dokładnie tak, dwie takie kiecki z Dawanda od Karoliny Garczynskiej, takie wiązane w pasie - kupiłam a następnie obie oddałam - ale szczupłej w talii koleżance i ona wyglada w nich swietnie. 
    Ja, choć na wagę nie narzekam to brzuch mam raczej wystający w przód :) i wszędzie leżały te sukienki na mnie dobrze - poza tym brzuchem, który zamiast zamaskowany to jeszcze był podkreślony, komicznie to wyglądało ....
    Podziękowali 1mysikrolica
  • Co sadzicie o bialych sukienkach? Przymierzalam wlasnie jedna, bardzo prosta, odcinana pod biustem, prawie do ziemi, rekaw 3/4. Dobrze wygladam i sie czuje, ale ten kolor troche mnie niepokoi (nie jest snieznobialy, tylko troche ecru). Pewnie na upalny dzien super, ale troche sie boje efektu panny mlodej tudziez koszuli nocnej.
  • Dziwnie to bedzie wygladalo. Odpusc ;)
  • :( 

    Tak bardzo chcialam byc krolewna zwiewna...
  • edytowano maj 2017
    Aaaaaaa to zmienia postac rzeczy! Kup ją jak najszybciej :) Do tego na glowe z dzialu H&M dla dzieci taka zlota opaska z korona z gabki, fioletowe martensy w zielone kropki i przebijasz normalnie  Jessike Mercedes B)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • No dobra, nie biore. Ale strasznie lubie takie sukienki w stylu empire, tylko wlasnie nie za bardzo jest gdzie takie cudo zalozyc.
    Podziękowali 1Aga85
  • edytowano maj 2017
    @Maciejka tez taka widziałam i chciałam ale mąż mnie odwiódł od zakupu :D
  • Teeeek...taka rozwazna i romantyczna w jednym B) Zwiewne sukienki mozna fajnie "przelamac" malusią dzinsowa kataną( wczoraj sobie taka kupilam) albo ramoneską ale tutaj dochodzi ten kolor i dlugosc.
  • @minka to jest bardzo dobry trop! 
    Czyli kurteczki skorzanej szukac musze  B)
  • I jeszcze mąż sie musi przelamac... :D
  • Please try again later. Thank you for your patience. 
     :D 
    Te sukienki wyrabiaja w nas cnote cierpliwosci. Sa bardzo dobre!
    Podziękowali 1Maciejka
  • właśnie chciałam wam więcej wstawić bo dzisaj mierzyłam kilka ale właśnie cos sie strona zawiesiła. Zresztą w tym roku kolekacja hm bardzo mi sie podoba.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.