młode rodziny z opolskiego?

Jesteśmy małżeństwem od 5 lat(ja 27 i mąż 31 lat). Mamy trzech synków: 4, 3, 1 rok i jestem w ciąży z kolejnym bobaskiem. Jesteśmy otwarci na życie. Szukamy podobnych rodzin, by móc czasem spotkać się w realu i miło spędzić czas . Mieszkamy na wsi koło Głuchołaz. 
Są jakieś młode rodziny? Chociaż może do młodych się już nie zaliczamy:)
Podziękowali 1Aneczka08
«1

Komentarz

• Ja jestem z Opola. Ale też taka młoda już nie jestem :)
    Podziękowali 1mamasara
  • edytowano 2 kwiecień
    Sporo starsza od was .
    Podziękowali 2mamasara Bea
  • fajnie, ale sporo starsi są moi rodzice:), chociaż na pewno jesteście fajni
    Podziękowali 1Monika73
  • @Monika73, moze i metrykalnie starsza, ale duchem bardzo mloda!!!!
    Podziękowali 3Monika73 Bea jukaa
  • duża różnica wiekowa jednak zamienia rozmowę w poradnictwo, które w moim przypadku rzadko się sprawdza:), zresztą moje dzieci na takim spotkaniu( na których nie ma małych dzieci) mogłyby zdemolować Twój dom:), ale zapraszamy do nas. Gości lubimy każdych, ale nie lubimy gościć się tam gdzie muszę pilnować ciągle by dzieci czegoś nie zbiły lub zepsuły.
  • Opole Lubelskie?
  • nie, Opole zwykłe:), albo śląskie
  • I do jednego, i do drugiego dość daleko :smile: 
  • no do nas to chyba każdy ma daleko:)
  • Znałem kiedyś człowieka z Głuchołaz.
  • Jak tak Cię czytam to dla mnie kosmos,  pierwsze dziecko urodziłam w wieku 30 lat i wydawało mi się że to dla mnie za wcześnie. Ja nie jestem z Twoich okolic ale też nie zgodzę się, że różnica wieku to od razu poradnictwo. Matki w wieku 40 lat też miewają małe czy kilkuletnie dzieci. Jak szukasz matek w swoim wieku to szczerze  wątpię czy znajdziesz jakąś mamę wielodzietną...  W każdym razie powodzenia! :-) 
    Podziękowali 1apolonia
  • ja ludzi też znam:), ale nie znamy nikogo kto jest młody i ma w domu małe zoo,a pewnie będzie jeszcze większe...
  • mamasara powiedział(a):
    duża różnica wiekowa jednak zamienia rozmowę w poradnictwo, które w moim przypadku rzadko się sprawdza:), zresztą moje dzieci na takim spotkaniu( na których nie ma małych dzieci) mogłyby zdemolować Twój dom:), ale zapraszamy do nas. Gości lubimy każdych, ale nie lubimy gościć się tam gdzie muszę pilnować ciągle by dzieci czegoś nie zbiły lub zepsuły.
    Jak trafisz na takiego co lubi pouczać, to udzieli Ci rad niezależnie od wieku ;)
    Większość koleżanek mam w swoim wieku  (źr szkoły, studiów ), ale mam też kilka koleżanek w wieku mojej mamy i ta są naprawdę świetne osoby. Właśnie takie już nie spięte, bez poczucia misji i potrzeby porównywania sie. Spotykamy się towarzysko, zawsze jest wesolo :)
    Podziękowali 2mamasara Elunia
  • @mamasara
    Bo bardzo trudno spotkać kogoś wielodzietnego kto ma dwadzieścia parę lat, naprawdę. Dlatego otwórz się jednak znajomości z mamami starszymi od Ciebie. A czy "zoo" - jak piszesz będzie jeszcze większe, tego nie wiesz, bo to Pan Bóg daje życie, może będziecie mieć czwórkę i na tym koniec, nie wiesz tego.
    Podziękowali 1mamasara
  • tego nigdy nie wiadomo, ale otwartość daje dużo większe szanse niż zamykanie się na życie, a patrząc na geny rodzinne to nie ma problemu, ale kto wie może po czwartym będzie koniec
  • A, że trudno spotkać kogoś młodego z dziećmi w naszej okolicy to wiedziałam, ale że w całym województwie nie ma nikogo to już katastrofa
  • W każdym razie mamy 30+ też są fajne:-) Nie zamykaj się na takie znajomości. Mnie się zawsze dobrze rozmawiało ze starszymi bo mam kilkanaście lat starsze rodzeństwo więc czułam się swobodnie. 

• u mnie w domu różnica wiekowa między najmłodszym a najstarszym była 25 lat, więc też nie mam problemu ze starszymi mamami, ale takie znam, choć wszystkie już dzieci nie chcą, a dla mnie to jest duża różnica chcieć a nie chcieć. Myślałam, że jeszcze są jakieś podobne rodziny do nas, tym bardziej, że nie mamy wcale dużo dzieci.
  • Pamiętam, że pisały tu kiedyś dziewczyny przed 30 tka, z 2,3 dzieci. Także nie jesteś sama  :) 
    27 lat i prawie czwórka dzieci to godny dorobek:)) 
    Podziękowali 1mamasara
  • @mamasara Na wiek 27 lat czwórka to jest sporo dzieci jednak w dzisiejszym świecie :-) Dlatego pisałam, że w swoim wieku to raczej mamę z czwórką dzieci  trudno Ci będzie znaleźć do zawarcia znajomości, takie są fakty. To chodzi o Ci w koñcu o mamę z małymi dziećmi czy o mamę o określonym światopoglądzie? Bo chyba nie przeszkadza Ci mama z dwójką, która  nie chce więcej dzieci mieć aktualnie, bo przecież wasze dzieci będą się tak samo dobrze bawić więc to jest bez różnicy. 
    Podziękowali 2Malgorzata mamasara
  • @Monika73 i pouczanie, zdecydowanie nie pasuje do Niej!
  • eee, ja tam lubię być pouczana przez @Monika73 ; B)
    Podziękowali 3Monika73 mamasara jan_u
  • Ja jestem z Opola, ale jużem stara :) 38 lat i szóstka w domu...
    Podziękowali 1mamasara
  • @J2017 marzeniem jest znalezienie kogoś w moim wieku i miałam nadzieję, że jednak nie jestem dinozaurem:), ale oczywiście jestem otwarta na inne znajomości. 
  • Także jeśli ktoś chciałby się spotkać to zapraszam na priv.:)
  • A 34,5 moze byc? 
    Podziękowali 1mamasara
  • :)
    Podziękowali 1mamasara
  • Na Fb stronę załóż, zachęć kilkoma hasłami i się umówcie w celu zrobienia czegoś miłego. Np. wycieczki do Rogowa Opolskiego (to jedyne miejsce, które tam znam :)., albo na kawę w miejscu ogólnodostępnym. A potem już pójdzie. 

Podziękowali 2Marcelina mamasara
  • @Marcelina pewnie, że może być :). Nie pisałam, że szukam identycznych rodzin tylko podobnych ;) 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.