Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

modlitwa w intencji pracy

Stary watek zarchiwizowany, czas założyć nowy. Ja niestety znów jestem na etapie szukania pracy, bardzo proszę o wsparcie modlitewne.
Podziękowali 3Jadwiga mamlu madzikg

Komentarz

• Od dziś zaczynamy z mężem nowenne Św. Josemarii ,
    wiele razy doświadczyliśmy wstawiennictwa tego ŚWIĘTEGO.
    +
    Podziękowali 1AgaMaria
  • @kitek a skąd jesteś? 
  • Do Ciebie Św.Józefie ...
    +
  • @jan_u okolice Poznania
  • @kitek praca biurowa?
  • @tryk raczej tak
  • @kitek, a czy Ty jesteś w stanie do Poznania do pracy dojeżdżać, czy to jednak za daleko? I w jakiej branży poszukujesz? Mogłabym popytać.
  • Niestety obecnie nie jestem w stanie dojeżdżać :(
  • Moze jakas hurtownia.sklepik internetowy magazyn)to zbierania zamowien.jaki zakres szukania?lokalizacja promien zasiegu poszukiwan?
  • @kitek jak mieszkasz w domku to może hotelik dla zwierząt? Znajomi dostali dotację.
    Podziękowali 2madzikg Karolinka
  • edytowano 28 kwiecień

niestety mieszkam w bloku :( na wlasnacdzialanosc się nie porwe bo absolutnie się do tego nie nadaje, umiejętności czy talentów które mogłyby sie sprzedać też nie mam. Generalnie szukam w obszarze księgowości, ale też w ograniczonym zakresie bo mam za małe w tym kierunku wyksztalcenie i doświadczenie. Nie odrzucam ogolnie pracy w sklepie (akurat szukają do zoologicznego, czyli po mojej linii), magazynie czy jakiejś produkcji ale jestem dwa tygodnie po operacji i jeszcze przez jakiś czas nie mogę dźwigać.

• kitek powiedział(a):

niestety mieszkam w bloku :( na wlasnacdzialanosc się nie porwe bo absolutnie się do tego nie nadaje, umiejętności czy talentów które mogłyby sie sprzedać też nie mam. Generalnie szukam w obszarze księgowości, ale też w ograniczonym zakresie bo mam za małe w tym kierunku wyksztalcenie i doświadczenie. Nie odrzucam ogolnie pracy w sklepie (akurat szukają do zoologicznego, czyli po mojej linii), magazynie czy jakiejś produkcji ale jestem dwa tygodnie po operacji i jeszcze przez jakiś czas nie mogę dźwigać.

Magazyn nie ciezary @kitek .obsluga infolini.sklep internetowy.reklamacje itp
  • @tryk javwysylam CV w rozamaite miejsca, te o których piszesz też ( tym bardziej ze mam tubpew:)ne doświadczenie :) ) - tylko żeby kros zechciał mnie zatrudnić  :) ofert jest sporo tylko potrzebuje szansy :)
  • Ok.ale napisz jaki promien 25km od domu?
  • proszę o pilne westchnięcie - zaraz będę dzwonić do potencjalnego pracodawcy. Rozmowa wstępna poszła mi bardzo dobrze, dzwoniłam po kilku dniach i powiedział mi ze jest bardzo zainteresowany współpracą ze mną ale nawarstwiło mu się mnóstwo spraw i nikt nie ma teraz czasy wprowadzać nowego pracownika. Umówiliśmy sie na dziś/jutro na ostateczną odpowiedź. Bardzo mi zależy na tej pracy, bo fajna, na miejscu i rozwojowa.
  • I jak?
  • Dzwoniłam, ma do mnie oddzwonić jeszcze dzisiaj wiec dalej nic nie wiem:(
    Podziękowali 1madzikg
  • http://www.josemariaescriva.info/docs/novenatrabajo_pol_def-28229.pdf
    Kto może - niech modlitwą z obrazka się pomodli.
    k.

Podziękowali 2AniaLecha Knedelka
  • edytowano 16 maj
    Nie oddzwonil, sama znów zadzwoniłam. Mam przyjść w poniedziałek na dzień próbny, ale mam odczucie ze to tak  na odczepnego dla wydzwananiajacego natręta :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.