Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kurs Makijżu i wymiana ciuchów!!! Wołomin 23.05.2017!!

124

Komentarz

  • ja niestety mam tylko 1 wolne miejsce
  • @Kerima ; a skad trzeba Cię zabrac?
  • @edytam, mieszkam na Bródnie.
    Podziękowali 1edytam
  • Tak daleko nie dam rady pojechać:(
  • @edytam ka mam wybuchowego 2 latka na stanie. Twój z moim wespol może chalupy nie rozwalą ;)
    Podziękowali 1edytam
  • Dzięki dziewczyny za zaproszenie, to bardzo mile :)
    Ale będę z mężem, a on taki nie bardzo jest towarzyski. 
    @edytam chętnie wezmę namiar na fryzjerke.
  • Ja nikogo nie znalazłam więc nie będę Wami i Waszymi dziećmi ryzykować.
    Do następnego.
  • Ja też dotrę
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Ja nie przyjadę jednak, bo nie mam transportu, a jazda autobusem z najdzikszym z moich dzieci odpada.
  • Ja też nie dojadę. 
  • edytowano maj 2017
    @Kerima, czas wreszcie odkurzyć to prawo jazdy! 
  • @Kerima, @blaekie, @zapominajka - szkoda! Może następnym razem się uda spotkać!
    Podziękowali 1blaekie
  • Duchowo jestem z wami!
    Podziękowali 2Agnieszka82 Małgorzata32
  • no byłam i wróciłam odmieniona. Syn jak mnie zobaczył zaraz po umalowaniu powiedział, ale brzydko wyglądasz mamo, zmyj to proszę natychmiast. Córka pytała kiedy to zmyję.
    I stwierdzili, że "najładniej się sama malujesz mamo" NO cóż ja też się lepiej czuje nieumalowana bądź tylko delikatnie bardzo. Ale i tak było fajnie.

    byłam egzemplarzem pokazowym na kursie więc Róża się rozwinęła. Powiem tak oczy ładne choć za mocne (a to ponoć dzienny makijaż był;-) za to usta - no way, ja nie cierpię malowanych ust, wszystko mnie od razu swędzi i drażni, nawet na własny śłub nie dałam sobie ust umalować:-) , kolor mi się wydał za ciemny i czułam się jak własna matka bo tak właśnie usta malowała.

    Niemniej jednak bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie fajnie było poznać @wielorybek @edytam @milamama2+3 (co to przyszła perfect umalowana i pięknie wyglądała od wejścia) i spotkać dawno nie widziane inne

    Na ciuchy już nie zostałam bo moja córka miałą dość, zresztą cała trójka padła w aucie.
  • Część makijazowa wyszla super ale na ciuchy juz Malo kto został bo wszystkie dzieci popadaly :) do końca została @edytam i moja sąsiadka:)

    takze na ciuchy niezmiennie zapraszam! Nadal ich jest duzo!

    Podziękowali 2Małgorzata32 edytam
  • mój średni syn nadal przeżywa i mówi mi, mamo obiecaj, że nie będziesz się zbliżać więcej do tej pani.

    zaraz padnę ze śmiechu:-)


  • E tam
    Wszystkie ktore sie pomalowaly wygladaly bardzo ladnie.jak Panie z tv
    Podziękowali 1edytam
  • ooo tak jak panie z TV - dokładnie. MI się podobał podkład, korektory i te świetne kreski otwierające oko
  • Bardzo dziękuję za przemile spotkanie. Ciesze sie, ze moglam Was poznac :) @Aneczka08 mi sie podobalo jak wygladasz w makijazu.
    A najlepsza makijazystke i najladniejszy makijaż miala @Małgorzata32 Brawo dla J. :)
    Moje chlopaki po powrocie powedrowali prosto do wanny, bo niewiele sie roznili od malych murzyniatek :)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • czego się chciałam dowiedzieć to się dowiedziałam. Znaczy, co zrobić, żeby nie wyglądać jak smutny miś ;) bo mam oczy jakie mam i jak byłam w liceum to niektórzy mnie kojarzyli, że to ta taka smutna. A usposobienie mam jednak dość pogodne.

    Róża jeszcze chyba nie za bardzo sobie radzi z dobieraniem kolorów pod typ urody z którym pracuje. To jak dobrała szminkę @Malgorzata32 było lekko potworne ;) na szczęście Gośka miała w zanadrzu przyzwoitą szminkę. Mi na usta też coś nie bardzo wrzuciła, ale szybko zjadłam ;)

    Podsumowując: było fajnie, można było się czegoś nauczyć. A kolory to już trzeba samemu wybrać :)



    Podziękowali 2edytam Małgorzata32

  • Chyba szminka byla pieta ahillesowa Rozy, bo moja tez mi nie do konca pasowała.
    Ale ogolne wrażenie dobre.

    Podziękowali 1Aneczka08
  • Ja tez sie cieszę ze spotkania. Fajnie było :) Szczęśliwie dotarlismy do domu. Moim pasażerom gratuluję odwagi, ze nie bali się ze mną wsiąść do auta. 
    Cieszę się, ze poznałam nowe forumowe osoby i nie tylko.
    Ciesze się, ze zobaczyłam sie ze starymi znajomymi- niektórzy w nowej odsłonie ;).
    No i co nieco zgłębiłem tajniki makijażu.
    Julce tez sie bardzo podobało. Na siłe chciała upiększyć matkę :)
    W domu stwierdziła:
    - Mogłaś się zgłosić na ochotnika. Nie musiałabym Cię malowac. :)
    Podziękowali 2Predikata edytam
  • A niektóre dziewczyny rzeczywiscie juz na początkubzawyżyły poziom przychodząc na spotkanie z profesjonalnym makijażem.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Oj tam, zawyżyły. Dla was było więcej czasu.
  • Bo szminka to w ogóle jest ciezki temat. Roza podąża za obecnymi trendami make upowymi stad tez taki dobot do modelek. Tera takie modne som :) ja np bardzo lubię pomarańczową szminkę a sie okazuje ze do mojego typu urody pasuje ona jak pies do jeża :D za to @asiao wyglądała w niej zjawiskowo! Do mnie natomiast pasują ciemne szminki i różowe które z kolei mi sie nie podobają. Ale jak się nimi juz umaluje to stwierdzam ze nawet calkiem calkiem w nich wyglądam tylko muszę sie oswoić.

    za to ja odkrylam przy makijażu ze powinno sie brwi malować! A w zyciu bym na to nie wpadla i teraz jak się maluje to rzeczywiście caly urok w tych brwiach sie kryje - a wczesniej taka łysa bylam :)

  • Brwi robia twarz..i rzesy
  • Nooooo...I od razu człowiekntaki wyraźny ;)
    Ja tam to potraktowałam jako dobrą zabawę. Bo jakos nie wiwrze, ze się bedę codziennie malowac.

    A instruktorka- makijażystka rewelacyjna! 
  • edytowano maj 2017
    Miło było poznać dziewczyny osobiście :)

    Aneczka08 dzieci zabroniły Ci się zbliżać do tej Pani - dobre  ;) pewnie chciały mieć znowu swoją mamę w znajomym wydaniu. Mi się podobało jak wyglądałaś w tym makijażu, oczy super a Twój syn skradł mi serce. Małgorzata 32 w tej czerwieni też bardzo ładnie. Wogóle wszystkie upiększone :) Fajne spotkanie, można się odmóżdżyć :) 
    Z tym profesjonalnym makijażem przesadzacie :) Mi mała by nie dała malować się z wami, a w domu zajęło mi to 5 min.

    Co do szminek też wydaje mi się, że za ciemne.
    Podziękowali 2Aneczka08 Małgorzata32
  • Dobra dobra, teraz na ciuchy musicie przyjechać! I na wieszaki!!! Mam ich chyba z pincet.....
    Podziękowali 2Aneczka08 jan_u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.