Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kurs Makijżu i wymiana ciuchów!!! Wołomin 23.05.2017!!

1235»

Komentarz

  • Róża radzi sobie bdobrze według mnie.  Wesoło było:P
    Podziękowali 2Małgorzata32 edytam
  • @Agnieszka82 priv piszę :) 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Słuchajcie, miałam znów plan zaprosić Was do siebie na ciuchy od @jan_u - sporo ich zostało i trzeba je rozdać! Wieszaków też mam sporo! Miałam plan na 12.07 zrobić kolejne spotkanko ale narazie wszystko w zawieszeniu bo czekamy na wykwit ospy u nas, więc mamy kwarantannę.
    Niemniej ciuchów jest sporo i butów też więc dla tych co dojechać nie mogą osobiście mogę za koszty przesyłki porozsyłać te ciuchy. Tyle tylko, że ja nie jestem w stanie absolutnie w żaden sposób ani ich obfocić ani opisać ani obmierzyć, mogę powysyłać tylko rozmiarami, jak leci i co komu potrzebne. Jeśli ktoś za koszty przesyłki chciałby sobie zakupić takiego "kota" w pudełku to zapraszam na priw :-) Ja postaram się w miarę możliwości sukcesywnie wysyłać, ale może to trochę potrwać, także to też opcja dla cierpliwych :-) kolejność zgłoszeń istotna, bo w tej kolejności będę pakować paczki - karton bierę i co mi wpadnie w pożadanym rozmiarze dla zainteresowanego to pakuję :-) piszcie co potrzebujecie to będę szukać.

    Postaram się jedynie z pamięci napisać co mniej więcej mam.

    - Męskie ciuchy xl - marynarki, spodnie, koszule, jakieś płaszcze/kurtki jesienne mi wpadły też w ręce.
    - damskie ciuchy, od 36 do 46 nawet niektóre były. Spodnie, spódnice, koszule, bluzki z krótkim i z długim rękawem, swetry, ciuchy biurowe (marynarki, spodnie i spódnice - niewiele tego ale jest), kurtki jesienne, zimowe, płaszcze jakieś
    - ciuchy młodzieżowe, dziewczęce i trochę chłopięcych (pojedyńcze sztuki) kurtki i płaszcze takie wiosenne/jesienne, biustonosze xs, parę kostiumów kąpielowych mi się trafiło w ręce, jeden kombinezon zimowy jedno częściowy wiem że jest na 164 dla dziewczęcia
    - ciuchy dziecięce takie od 0 do 8 lat, kurtki zimowe wiem że jakieś są, parę sztuk tylko rozmiarów nie pamiętam
    - buty! buty tylko damskie w rozmiarach od 35 do 40 takie z czubami, na obcasach obcasy różne przeróżne od malutkich do szpil 10 cm (szpile są wypaśne różowe jedne a drugie takie złotawe, na jakąś imprezkę dla wytrwałej niewiasty która się nie boi chodzić w takich wyczynowych butach  :-) rozmiar szpil zdaje się 38? 39?
    Parę sztuk butów jest zakrytych, takich wiosenno/jesiennych, dwie może trzy pary takich kozaczków nieocieplanych, jakieś parę sztuk butów jest dziecięcych, ale to na lekarstwo.
    - trochę odzieży dla starszych osób - damskie marynarki, bluzki, jakieś zdaje się płaszcze.

    Więcej nie pamiętam.
  • ja bym potrzebowała większych chłopcóe trochę ubrać, ale wygląda, że w ich rozmiarze 146, to nie masz?
  • @Skatarzyna, popatrzę co mam jak będę  szukać, ale146 cm chłopięce  jak było to pewnie już poszło. Pamiętam, że mi kiedyś pisałaś o spodniach wyjściowych  chłopięcych - szukałam dla Ciebie ale takich nie było w ogóle. Napisz mi na priw co by Cię interesowało z takiej odzieży i jak coś mi wpadnie w ręce to odkładam dla Ciebie
  • Bluzy i spodnie, tak już o jesieni myślę, na chudzielców. Dzięki.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @Agnieszka męskie spodnie i koszule wezmę.
  • Dziewczęce stroje kompielowe też chętnie
    w rozmiarach 140 wzwyż.
  • @Olgal napisz mi na priw rozmiary męskie które potrzebujesz.
  • @Elunia zanotowalam. Ale jakbyś mi na priw to tez napisala plus adres do wysyłki to byloby super. Jak się watek gdzies zakopie to potem trudno go znalezc a tal w prawach mam wszystko i se mogę zerkać jak zapomnę ktora co chciała :)
  • Damskie 44-46 byłyby interesujące, szkoda, że ten Wołomin na drugim końcu świata ;)
  • @Katia mogę Ci odłożyć te większe chcesz?
  • @Agnieszka82 ja się przpypominam z tymi niemowlecymi :) chętnie wziełabym też bluzki z krótkim rękawem roz 40 i jakieś buty sportowe 37-38.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Tak, poproszę :) Z wyjątkiem niebrawarystycznych, oczywiście ;)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @kitel niemowlęce czyli jakie rozmiary? Dla chłopca czy dziewczynki? Mało tego mam ale odloze dla Ciebie. Buty mam tylko na obcasie. Bluzki odloze - wszystko zapisane
  • Od najmniejszych, i dla chłopca i dziewczynki - u obu koleżanek płeć po:)twierdzona .
  • Właśnie przeglądam wory, pierwsze 3 poszły z brzegu, natrafilam na kurtki dla dziewcząt/ plaszczyki zimowe rozmiary ok 150-160 cm, chlopakowe ok 160 rozmiar, prócz tego sporo rzeczy damskich 40-42 (spodnie, spodnice, bluzki)

    reflektuje ktos?

    albo wieszaki, mnóstwo ich mam?

  • Jak to nie kłopot aby wysłać-zapłacę za przesyłkę poprosilabym o rzeczy dla siebie rozmiar 40. Spódnice i bluzki chętnie przygarne....
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @lidia2 jak najbardziej mogę wyslac! W takim razie rozmiar 40 bluzki i spodnice będę odkładać dla Ciebie. Ale sporo tego jest wiec dla innych tez zostanie!
  • Męskie XL - koszulki, swetry mam w rencach. Komu?
  • Jak najbardziej z innymi też się podzielę ! 
  • Nie nie @lidia2 Ty się tymi ciuchami co Ci wysle nie dziel - no chyba ze Ci się nie spodoba jakies wdzianko. Pisałam w kontekście tego, ze jakby jakas forowiczka chciała jeszcze w tym rozmiarze ciuchy to starczy i dla niej bo sporo ich mam w tych worach :)
    Podziękowali 1lidia2
  • Aga, że dwie biurowe spódnice, też rozm. L, jakby się tak znalazły. I jakaś jeansowa może...
    Podziękowali 1Agnieszka82
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.