Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wózek bliźniaczy - opinie i porady

koleżanka spodziewa sie bliźniaczek i szuka wózka. Czy forumowe mamy mogłyby podpowiedzieć jaki wybrać, macie może jakieś sprawdzone modele? oczywiście największy dylemat to czy jedno za drugim czy obok siebie. :)

Komentarz

  • Mam przetestowane obie wersje. Zdecydowanie lepiej mi się sprawdziło jedno obok drugiego. Łarwiej się manewruje i wjeżdzanie na krawężniki dużo łatwiejsze.
  • Właśnie będziemy zmieniać wózek bo moim 2latkom już trochę ciasno. Podpowiedzcie wygodną spacerówkę bliźniaczą dla 2-3 latków.
  • Podobno macklaren.
  • u mnie dwoch jest obok siebie wyzej a jeden blizej mnie nizej na srodku.. masakra ;-)
    Podziękowali 1gabriela
  • Jeden obok drugiego,trochę szeroki ale widac oba maluchy i dobrze się prowadzi.
  • a jak z szerokością tych obok siebie? da się wjechać do kasy w sklepach typu Biedronka, Lidl? Większych marketów u nas nie ma.
  • U mnie w rodzinie też będą bliźniaki. Jakoze teściowie nie mają problemu z kasą chciałam ich namówić na Bugaboo Donkey dużo ktoś ma jakieś doświadczenia?
  • Baby jogger city select wydaje się fajny i funkcjonalny.


    Podziękowali 1annabe
  • Baby jogger jest chyba najlepszy teraz na rynku. Ja bym tylko ten poleciła. Wlasnie odlupilam od znajomej. Bardzo lekko sie prowadzi. Ma pompowane koła. Siedziska ustawiasz w ktorą strone chcesz. 
    Szerokie wozki obok siebie wg mnie sa niepraktyczne. Za kazdym razem gdy planuje sie wyjscie gdzies np sklep, czy znajomi, winda to trzeba liczyc sie z tym ze sie nie zmiesci.. tu dzieci siedza jedno za drugim ale to drugie nizej tez ma b.wygodnie. i kosz duzy.
    Podziękowali 1mamaw
  • @annabe ; a w jakim wieku masz dzieci? Na długo wystarczy spacerówka?
  • Ja woze 3 miesiecznego z dwulatkiem. Ale znajoma wozila i czterolatka. Siedziska sa b.wygodne. i duze.
  • Baby jogger city select widziałam u @Taja - była z niego bardzo zadowolona i dla mnie też wyglądał na naprawdę świetny wózek :)
    Podziękowali 1annabe
  • Ja odkupilam go od kolezanki po 5latach uzytkowania i dalej wyglada i jezdzi swietnie. 

    A kolezanka tak go uwielbiala ze jednak zamiast spacerowki ktora chciala kupic dla najmlodszego znalazla uzywany taki sam jaki mi sprzedala ;) Stwierdzila ze jednak to najlepszy wozek i niczym innym jezdzic nie chce :)
  • Mam pojedynczego joggera i juz sie nie mogę doczekac jak moj mlody wskoczy do spacerówki :)
    Nie wiem jak podwójny, ale pojedynczy jest bardzo lekki. 

    (wozilismy prawie 6 latka tym wózkiem rok temu, a dwa lata temu zdarzalo się, że e 5 latek jechał z 2 latkiem na kolanach)
  • My wozimy Valco Snap Duo. Takim: http://mamygadzety.pl/valco-baby-snap-duo/
  • edytowano maj 2017
    Również korzystałam z Baby Joggera podwójnego, ogólnie nie był zły, ale pamiętam, że miałam do niego kilka zastrzeżeń.

    1. Naprawdę wąska i krótka gondolka (3 miesięczne niemowlę nie mogło już spać z rączkami "do góry").
    2. Ciężkie podbijanie pod wysokie krawężniki (zwłaszcza gdy starszak siedzi na przodzie). Ale to chyba problem wszystkich wózków "jeden za drugim".
    3. Dość wąskie, kubełkowe siedziska (brak możliwości rozłożenia na płasko).

  • Ja mam taki, ale teraz już nie używam. Może i sprzedam?
    http://www.bobgear.com/strollers/revolution-se-duallie

    Dużo dobrego mogę o nim powiedzieć, na minus tylko to, że dość szeroki, ciężki, ale i 3 dzieci na nim jechało.
  • @MonikaN czemu 6 latek jezdzil w wózku? Przeciez to chlop duży!
  • Bo może, to już 27.km. tego dnia był? są sytuacje, że wolisz wyjąć z wózka niemowlaka by wsadzić tam starszego, bo łatwiej nieść w chuście 4 kg niż 20. Różne sytuacje się zdarzają.
    Podziękowali 3MonikaN mama83 Lome
  • @annabe, o to to, co napisala Skatarzyna, galopowalismy po Atenach i zaniemogl, zasnal w tramwaju, coz bylo robić, włożylismy do wózka ;). I zwiedzalismy dalej :).
  • Ja w zeszłym roku w parasolce pięciolatka po warszawskim zoo wiozłam - zasnął zmorzony gorączką, która go nagle dopadła, a od wyjścia byliśmy daleko. Dwulatka zasuwała piechotą ;)
  • Ja ostatnio dowiadywałam się o podwójnych dla przyjaciółki, co prawda na angielski rynek. Podobno z ymtych jedno obok drugiego mountain buggu jedt najwęższy. Faktycznie, nie jedt dużo dzerdzy od pojedynczego bugaboo. Babyjoggera jedno obok drugiego mialam kiedys, fajnie sie jezdzilo, ale tylko jeden kierunek siedzeń. 
    Podobno ostatni model visty od uppababy fajny i lekki, ale drogi strasznie.
  • Tak, mountain buggy jest szerokością niemal taki sam pojedynczy jak i podwójny. Ale cena za wysoka była, więc wzięliśmy boba. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.