Pomocy atybko potrzebuje

Jak Tu mi nie pomorzecje to juz nikt.w niedziele Zarenczyny corki.ja juz to przerabiam 3raz niby rutyna ale nie Rodzice chlopaka pochodza z bylej Jugoslawi.sa Ok ale unich rodzice daja dziecku w  dniu zareczyn prezent my juz niewiemy czy mamy tez jej cos dac.czy poprostu zostawic ten temat.Prosz o Rade maz stwierdzil Pisz do Wielodzietnych oni sa zawszw ok.hihihi Pomocy

Komentarz

 • Ja bym się trzymała swoich zasad i swoich tradycji.
  To co,że w Jugosławii są inne tradycje,polskie są inne,niech poznają polskie :wink: 
  Jakby się zaręczała z jakimś rodowitym afrykanczykiem i w zwyczaju jego plemienia bylo,ze rodzice obtańczają mlodych,to też bym wokół nich nie pląsała w murzyńskich rytmach,a co najwyżej z radością popatrzyła jak tamci to robią :smiley: 
  Podziękowali 3Skatarzyna MAFJa Bea
 • Zawsze możecie zamówić mszę w ich intencji i dać karteczkę z informacją o mszy jako prezent
  Podziękowali 3aga---p Małgorzata32 Bea
 • Stać was i chcecie dać prezent do dsjcie, nie chcecie to nie. Dawanie prezentów jest miłe po co tworzyć do tego ideologię.
  Podziękowali 1Bea
 • Ja lubię dawać prezenty, to bym skorzystała z okazji. W końcu to nic takiego, dać córce prezent, to nie musi być nic drogiego, nawet może jakaś pamiątka rodzinna. No chyba, że ten zwyczaj polega na bardzo drogich prezentach, coś w rodzaju posagu, no w to bym wcale nie wchodziła.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.